Bath Spa University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Buď Bath Spa

Bath Spa University je o víc než studium. Je to o neuvízly v: myšlení, dělat a dělat. O nárazu do přáteli na akademické půdě, který zahrnuje problémy a skutečně starat. Jsme posouvat hranice a sami. Pokud to zní dobře na vás, budete velmi vhodný.

Proč Bath Spa?

vynikající pověst

Naše počátky se datují do roku 1852 a původní Bath School of Art, takže jsme vybudovali pověst o více než 160 letou tradicí a úspěchu. Jsme stále roste také s vzrušující kurzy a oblastí Reserch.

dobré spojení

Máme partnerství s podniky, organizacemi a institucemi v každém koutě světa. Uvidíte našich studentů na mezinárodních konferencích, výlety a akce, z Edinburgh Fringe Festival v kanadské „Mezinárodní další cesta“. Budete opustit vanové lázně jako globální občan s ambicí, řídit a zaměření.

Přístupné všem

Dostupnost a rovnost je pro nás důležitý. Unikátní studie a sociální prostředí nabízíme je klíčovým faktorem v naší popularitě. Naši studenti pocházejí z různých prostředí a kultur, ze všech částí této zemi i v zámoří, a s řadou akademických pověření.

Důkazem je ve statistikách

Velké postgraduální vyhlídky: 93,7% of Bath Spa absolventů jsou v pracovním či další studium 6 měsíců po absolvování (HESA: 2014/15 turistické destinace nejvyšší absolventů vysokých školách, publikoval 2016) Top 5 pro kreativitu: Byli jsme zvolen jedním z pěti největších tvůrčích univerzit. (Což? University Student Survey 2016) Budete v bezpečí tady: Jsme 2. nejbezpečnější univerzitu v jihozápadní Anglii a 6. když zařadil před téměř 130 jiných univerzit a vysokých škol v celé Anglii a Walesu. (Kompletní University Guide 2015) Udržitelnost a závazky životního prostředí: To nekončí s lidmi - pečujeme o naše životní prostředí stejně. Naše zelené politiky se zaměřují nám vydělal „First Class vyznamenáním“. (Lidé a Planet Green League 2015)

Místa

Koupel

Bath Spa University

Adresa, 1. řádek
Bath Spa University,
Newton Park,
Newton St Loe,

BA2 9BN Koupel, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1225 875875

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium