Aston Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Aston Business School je to naše ambice, které vám pomohou co nejlépe využít vaše. Naše MSc portfolio byla navržena v úzké spolupráci s podniky a průmysl ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni, která vám ideální platformu, na které se vám stavět budoucí kariéru. Působivé akreditace, celosvětovou pověst a zaměstnanci, kteří mohou předávat ve prospěch skutečného obchodního zkušeností zvýší vaše vyhlídky a progresi.

Naše hřiště struktury umožňují, aby získali dovednosti sety potřebné k úspěchu v dnešním konkurenčním pracovišti, jako je vyjednávání, komunikace, vedení, týmová práce a inovativní myšlení. Je dovednosti, jako jsou tyto, které udržují naše absolventy nejžádanější některé z předních světových organizací. Inovativní, uzemněné a relevantní, šíře kurzů a různorodosti studentské komunity vám dá zaoblený, mezinárodní perspektivu, takže jste připraveni na život v čele podniku.

Proč studovat u nás?

Triple akreditace: Jsme mezi elitní 1% z obchodních škol po celém světě s trojitým akreditaci AMBA, AACBS a EQUIS. Zaměstnatelnost: Máme vynikající pověst pro výrobu vysoce zaměstnatelní absolventy. Byli jsme zařadil 2nd ve Velké Británii a na 8. místě ve světě kariéry Financial Times 2013. Vyhrazené Kariéra Podpora: Naše kariéry služba nabízí jeden na jednoho podporu, plánování pracovních míst a příležitostí k účasti na akademické půdě veletrhů pracovních příležitostí, semináře, webové semináře a zesměšňovat posudcích center. Po absolvování Naši studenti mají zajištěn rolí mezi některými z největších organizací na světě, včetně BNP Parabis, PwC, Rolls Royce, Deutsche Bank, Bank of America a IBM Systems. Stipendia: Chceme, aby zajistily, že ti, kteří mají touhu a dovednost studovat mít také příležitost. To je důvod, proč máme celou řadu stipendií jsou k dispozici pro budoucí studenty, aby pomohli zmírnit finanční tlak pokračovat své studium. Plné up-to-date informace lze nalézt na našich webových stránkách. Poloha: Náš areál je založena přímo v srdci vzrušující pulzující druhé město Birmingham, která je domovem více než 50.000 studentů, Birmingham je nejmladší hlavní město v Evropě. Poté, co v poslední době zařadil nejlepší britské město kromě Londýna založit podnik Birmingham je skvělým místem ke studiu, pracovat a žít.

Magisterských programů na Aston Náš specialista řada magisterských programů kombinovat průmyslu příslušnou výuku s řadou kariéry zvyšování další výhody navrženy tak, aby vám vystoupit z davu. K dispozici našim studentům služby zahrnují:

Dedicated MSc kariéry poradce služba, která se vztahuje na jeden až jeden nosič, strategické kariérní plány, pomáhat s vývojem životopis a LinkedIn a rozhovor příprava Na akademické půdě pracovních veletrzích přilákat více než 200 zaměstnavatelů každý rok Výměnné programy s jedním z našich mnoha světových třída partnerských institucí postgraduální stáže poradenských programů Jazyková výuka programy.

Aston MBA Aston MBA vychází z naší přední světový výzkum v oblasti mezinárodního obchodu a naší celosvětové sítě firemních spojení vás promění v dynamickou a agilní obchodní vůdce. Pracujeme s vámi pro zvětšení své schopnosti a maximalizovat svůj výkon, což umožňuje, aby se stal citlivý manažer, který je velmi dobře vybaven, aby se rozhodnutí z globálního hlediska. Poté, co v poslední době na 1. místě ve Velké Británii a 2. místo na světě návratnosti investic podle Economist dobrá hodnota MBA 2014 Aston MBA je intenzivní program, který vtáhne posluchače do principů strategického myšlení v rámci podnikání. MBA je k dispozici jako 12-ti měsíčního intenzivního plný úvazek nebo 27 měsíců flexibilní on-line program.

Zjistit více Navštivte naše webové stránky pro více informací o studiu MSc nebo MBA na Aston.If máte nějaké další otázky, prosím kontaktujte náš přátelský přijímací tým.

MSc:

Postgraduální Přijímací úřad Tel: 44 (0) 121 204 3200 E-mail: abspgenquiry@aston.ac.uk

MBA:

Úřad MBA Tel: 44 (0) 121 204 3100 E-mail: mba@aston.ac.uk

Místa

Birmingham

Aston Business School

Adresa, 1. řádek
Aston Business School, Aston University, Aston Triangle
B4 7ET Birmingham, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 121 204 3011

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

Programy

Tato škola dále nabízí: