Ashridge Executive Education

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
PROCO

Pomoc při budování vůdce již více než 50 let

Byla založena v roce 1959 s počáteční podporou ze společností včetně Shell a Unilever, Ashridge Executive Education byla zaměřena na pomoc lidem, společnostem a organizacím dosáhnout úspěchu. Naše výzkumné, pedagogiky, a kurzy vždy měli jediný cíl: zlepšit jak organizace provádět a jak manažeři vedou.

Flexibilní učení učil fakulty s reálnými zkušenostmi

Fakulta

Uvědomujeme si, že rovnováhu mezi prací a každodenní život se studiem může být náročné. Proto jsou naše výkonné studijní programy jsou navrženy tak, aby být velmi flexibilní, aby pomohl zaneprázdněné profesionály. Všechny naše programy jsou na částečný úvazek, on-line, nebo směs obojího. Naše fakulta hrdí na svou vášeň pro výuku, a mnozí z nich dosáhla významného úspěchu v podnikovém světě, což znamená, že to, co učí je silně ovlivněn jejich skutečné životní zkušenosti.

Incredible umístění inspiruje učení

Rozšiřte své myšlení na náš dech Ashridge majetku. Bývalé královské rezidence nastavit na 5000 akrů parku, Ashridge je ideálním místem ke kroku pryč od své každodenní práci a ponořte se do učení.

Absolvent s trojitým akreditované stupně ze světově nejvíce International Business School

Jsme unikátní v mezinárodní obchodní školní komunity, protože my jsme triple-akreditované a ocenění duální USA a UK stupňů. Jsme hrdí, že Ashridge Executive Education je akreditována tří prestižních světových akreditačních orgánů: AACSB, EQUIS a AMBA. To znamená, že míra se zvýší celosvětového uznání a potenciál, aby vás ještě trvat.

Náš průkopnický výzkum udržuje vaše učení relevantní

Provádíme průkopnický výzkum se zaměřením na otázky, které mají vliv na vůdce a organizace dnes. Uzemněním náš výzkum v každodenní praxi, abychom zajistili, že naše osnovy je vždy relevantní převažujícího podnikatelského prostředí.

Připojte se k absolventů síť, která skutečně klene nad zeměkoulí

AlumniM

Se napojíte komunitu 16.000 absolventů, se šíří přes 156 zemích. Naše programy čerpat účastníků z celého světa, což představuje celou řadu průmyslových odvětví a pozadí. Ty budou vystaveni novým perspektivám a mít za úkol myslet jinak.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mistři V Manažer Trénovat (AMEC)

Campus forma Kombinované 2 let March 2017 Spojené království Londýn

Ashridge Master in výkonného Koučování (AMEC) je určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal akreditovaným trenérem. [+]

Stal profesionálním výkonný trenér, plně akreditované a vybaveny nejnovějšími poznatky v oboru. Přezkoumat a znovu zahájit svou praxi, zaměstnávají nejlepší ze své přirozené schopnosti, dozvědět se o sobě jako trenér prostřednictvím dohledu a co-trénovat a plnit některé z nejzkušenějších odborníků v této oblasti.

Přidejte se k nám na dni otevřených dveří! Zkušenosti programu, setkat schopnost a absoloventky.

Rozvíjet své trénovat a mentoring dovednosti, a to buď integrovat do vaší stávající poradenské práci nebo vytvořit pevný základ, na kterém budovat koučování a poradenské praxe.

 

... [-]

Výkonné Mistři Změny Pro Budoucnost

Online & Campus forma Kombinované 2 - 2 let October 2017 Spojené království Berkhampstead

V této době značné narušení a překvapení, konkurenční výhoda je stále postaven na schopnosti vést změn a inovací ve složitých a rychle se měnícím prostředí. Náš nový výkonný MSc v oboru změny pro budoucnost se zaměřuje na křižovatce vedoucí změn, inovace a udržitelnost v rámci organizace, které nabízejí smysluplné etické pracovní prostředí a postupy, za účelem řešení těchto problémů. [+]

Činitelé změny čelí volatilní narušení na světě. To poskytuje rizika pro mnohé i příležitostí pro ty, které mohou snímat a zabavit a efektivně přizpůsobit. Mnoho změn praktici si uvědomili, že změny a inovace jsou převážně sociálně-technologický fenomén a že standardní postupy nefungují zpět ve svých organizacích. Tento dvouletý part-time program byl navržen tak zkušenými praktiky, aby vyhovovaly potřebám svých vrstevníků. Budete zkoumat různé pohledy na organizace, změny a nové přístupy zakotvené v letech praktických zkušeností, jakož i zvukové akademického výzkumu. Obsah programu Získáte hlubší porozumění globálních výzev a problémů, které se formují na území změn. Objevíte, jak změna agent může zasáhnout složitých systémů, spoluvytvářet kultur změny a inovace pro lepší svět, a mít praktické nástroje, které pomáhají vedení změn a inovací zpátky na pracovišti. Ashridge povzbuzuje skokovou změnu v praxi našich účastníků založený na třech věcech: lépe porozumět globálním výzvám a trendech a jak to ovlivňuje jejich organizací lepší pochopení změn v komplexních systémů a jak nastavit podmínky pro změnu a inovaci disciplinovaně zaměřit na aplikaci a jak pracovat s změny a inovace, urychluje praxi akčního výzkumu. Kdo je program pro Program je určen pro vedoucí, které si uvědomují jsme procházejí obdobím značných výzvy narušení a udržitelnosti. Obvykle účastníci budou zkušení vedoucí, vedoucí pracovníci, výkonné vozy, poradci či zprostředkovatelé. Uvítáme praktikující, kteří nemají zájem o uložení změn, ale spíše ochoten prozkoumat nové možnosti tvorby "dobrého" změn a inovací na systém a organizační úrovni. Posouzení Na tomto Executive MBA posouzení programu jsou prováděny prostřednictvím praktických cvičení, prezentací a jako poradenské projekty,... [-]

Videos

Introduction to Ashridge Video

Graduation Video

Contact

Hult Ashridge Business School

Adresa, 1. řádek HP4 1NS, United Kingdom
Website http://www.ashridge.org.uk/
Telefonní číslo +44 1442 843491