Přečtěte si oficiální popis

To, co si myslíme, nebo to, co víme, nebo to, čemu věříme, je nakonec jen málo důležité. Jediným důsledkem je to, co děláme.

Na Anglia Ruskin University (ARU), přičemž skok, vzdorovat šance, a snaží se uspět, je to, co děláme. Toto jsou příběhy lidí, kteří dělají ARU.

Naše vize

Transformace životů prostřednictvím inovačního, inkluzivního a podnikatelského vzdělávání a výzkumu.

Naše hodnoty

Ctižádost

Jsme odhodláni dosáhnout našich cílů a neustále se snažit o posilování naší univerzity ve prospěch všech.

Inovace

Budeme uplatňovat naši kolektivní a individuální kreativitu, abychom mohli koncipovat a rozvíjet nové myšlenky a realizovat je ve prospěch komunit, kterým sloužíme.

Odvaha

Jsme odvážní v přijímání rozhodnutí, o nichž se domníváme, že jsou správná, i když je to obtížné.

Společenství

Velmi si ceníme spolupráce, vzájemné podpory a pomoci každému dosáhnout jejich potenciálu.

Integrita

Děláme, co říkáme, že budeme činit a budeme spravedliví a transparentní v našem rozhodování a činnostech.

Odpovědnost

Přijímáme rozhodnutí a jednáme způsobem, který respektuje environmentální, společenské a ekonomické úvahy a který nejlépe podporuje ty, kteří s námi studují a pracují.

Národní studentský průzkum 2018

V Anglia Ruskin jsou studenti v centru naší univerzity. Chceme, aby se jejich vzdělávací zkušenosti zapojily a zpochybnily, aby dosáhly svého plného potenciálu.

A tak nás těší, že naši studenti z posledního ročníku opět hodnotili své vzdělávací zkušenosti v každoročním Národním průzkumu studentů (NSS).

V tomto roce vzrostlo celkové skóre spokojenosti ARU na 84% - nad průměrem sektoru 83%.

Naši studenti nás hodnotí velmi dobře

Studenti účastnící se průzkumu jsou dotázáni na řadu otázek o aspektech univerzitního života, včetně výuky, hodnocení a zpětné vazby, studijních zdrojů a hlasu studentů. Letos odpovědělo 78% studentů z posledního ročníku.

Stejně jako naše celkové skóre spokojenosti se zvyšuje na 84% , je skvělé vidět, že naši studenti:

  • hodnotit jejich vzdělávací zkušenosti - od výuky a akademické podpory až po hodnocení a zpětnou vazbu - vysoce
  • věří, že jejich hlas je slyšet a že si vážíme jejich názoru. To již druhý rok silně prošlo
  • hodnotit vzdělávací komunitu v Anglia Ruskin.

Výsledky si opravdu vážíme, protože nám pomáhají zlepšit studentské zkušenosti v Anglia Ruskin. Pomáhají také potenciálním studentům, aby se rozhodli, kde chtějí studovat.

Rámec výuky excelence Silver award

Jsme potěšeni, že můžeme ocenit cenu TEF Silver, která odráží vysokou kvalitu výuky našich talentovaných pracovníků.

Naše cena TEF Silver znamená, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a důsledně překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu pro vysokoškolské vzdělávání ve Spojeném království. Jsme obzvláště potěšeni, že naše hodnocení zdůraznilo velmi vysokou úroveň spokojenosti studentů a že většina našich studentů dosahuje vynikajících výsledků.

Obzvláště potěšující bylo, že panel TEF uvedl, že jsme „výrazně nad naší úrovní“, protože jsme měli „velmi vysokou úroveň spokojenosti studentů s výukou, hodnocením a zpětnou vazbou a akademickou podporou“ .

Panel TEF uznal, že transformujeme život prostřednictvím inovací, inkluzivního a podnikatelského vzdělávání, což se odráží v naší nové vizi a přání poskytovat v naší univerzitní strategii „Vynikající a inkluzivní vzdělávací zkušenost“, a to navrhováním naší budoucnosti 2017-26.

Ocenění a uznání

Jsme vítězové

V roce 2018 jsme byli jmenováni jako jedna z top 250 univerzit v Evropě - a zároveň jsme získali cenu za kvalitu našich vzdělávacích zařízení.

Chartered Management Institute také uznal dopad, který děláme na zaměstnatelnost, manažerské a vedoucí schopnosti našich studentů.

Studenti našeho posledního ročníku opět hodnotili své vzdělávací zkušenosti - včetně výuky, akademické podpory, hodnocení a zpětné vazby - v Národním průzkumu mezi studenty.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Anglia Ruskin University

Pokračujte ve stopách uznávaných umělců. Spolupracujte se specializovaným týmem podpory mezinárodně uznávaných ilustrátorů, abyste vyvinuli svůj vlastní vizuální slovník. ... [+]

Přehled

Pokračujte ve stopách uznávaných umělců. Spolupracujte se specializovaným týmem podpory mezinárodně uznávaných ilustrátorů, abyste vyvinuli svůj vlastní vizuální slovník. Udělejte spojení ve vydavatelském průmyslu pro děti.

Vytvořte si vlastní osobní vizuální slovník podporovaný týmem mezinárodně uznávaných ilustrátorůVyužijte 150leté tradice kresby a inspirativní kreativity na Cambridge School of ArtNásledujte kroky mnoha oceněných ilustrátorů dětských knih

Tento výukový studijní kurz, první svého druhu ve Velké Británii, byl vyvinut naším významným profesorem Martinem Salisburym, který stále přispívá k výuce na tomto kurzu. To vám poskytne podporu a znalosti, které potřebujete k rozvoji své praxe v umění ilustrace dětské knihy.... [-]

Spojené království Cambridge
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 30 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Anglia Ruskin University

Prozkoumejte případové studie v reálném životě, které by spojily vnitřní fungování vážné trestné činnosti a metody, které ji využívají k policejní kontrole. Získáte doved ... [+]

Přehled

Prozkoumejte případové studie v reálném životě, které by spojily vnitřní fungování vážné trestné činnosti a metody, které ji využívají k policejní kontrole. Získáte dovednosti a znalosti potřebné pro mnoho kariér v trestním soudnictví, jako je policie, spravedlnost mládeže, ministerstvo vnitra nebo pohraniční agentury.

Studie se školou na 8. místě ve Velké Británii za kriminalistiku (The Guardian University Guide 2018)Pociťujte podporu naší blízké komunity studentů a zaměstnanců, včetně specializovaných sociálních médiíUčte se od profesionálních odborníků trestní justice prostřednictvím přednášek, workshopů a dalších aktivitZúčastněte se akcí včetně exkurzí, přednášek pro hosty a naší Konference o kriminalitě na konci rokuSpojte se s PIER, naším Policing Institute pro východní region, s vazbami na místní a regionální síly a policejní orgány a vedoucí pracovníky na místní a národní úrovni.... [-]
Spojené království Cambridge
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Anglia Ruskin University

Jste motivováni možnostmi, které vám mezinárodní obchod odemkne. A náš MSc International Business byl navržen s ohledem na vaše ambice. Chápete, že je důležité učinit si ... [+]

Přehled

Jste motivováni možnostmi, které vám mezinárodní obchod odemkne. A náš MSc International Business byl navržen s ohledem na vaše ambice. Rozumíte důležitosti rozhodování o vlastní kariéře a to, co tento kurz odlišuje, je mnoho různých možností, které si můžete vybrat, například semestr v zahraničí ve Švýcarsku nebo v Nizozemsku a absolvování s dvojím stupněm, výběr volitelných modulů, nebo dělá 34-týdenní umístění jako součást vašeho kurzu. Takže si můžete kurz přizpůsobit vašim ambicím a zároveň získat klíčové nástroje mezinárodní obchodní sady.

Tento stupeň vám dává jedinečnou příležitost k absolvování s dvojí magisterský titul. Během druhého semestru můžete studovat ve Švýcarsku nebo v Nizozemsku, což vám přináší zkušenosti z první ruky v obchodních operacích v mezinárodním měřítku. Tato dvojí kvalifikace vám dá konkurenční výhodu před ostatními kandidáty na moderním obchodním trhu. Získáte tak důvěru a dovednost, abyste si vybojovali svou vlastní kariéru ve směru, který je pro vás nejvhodnější.... [-]

Spojené království Cambridge
Září 2019
Angličtina
Denní studium
12 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Anglia Ruskin University

Pracujte na klinické kariéře u dětí, nebo udělejte další krok k doktorátu. Získat pokročilé akademické chápání vývojových poruch a duševního zdraví v dětství; a zkoumat p ... [+]

Přehled

Pracujte na klinické kariéře u dětí, nebo udělejte další krok k doktorátu. Získat pokročilé akademické chápání vývojových poruch a duševního zdraví v dětství; a zkoumat příčiny, hodnocení, klasifikaci a léčbu.

Náš kurz vám poskytne pevný základ pro výzkum a doplní vaše profesionální klinické školení. Získáte komplexní teoretické znalosti v oboru, stejně jako praktickou schopnost navrhovat a vyhodnocovat programy klinického výzkumu.

Odborné moduly se zaměřují na diagnostiku a léčbu různých stavů, vývojovou psychopatologii (včetně příčin a dopadů) a širší problematiku psychologického výzkumu.

Budete také cvičit v kvantitativních a kvalitativních výzkumných metodách, včetně pozorování kojenců, vyšetření a diagnostického rozhovoru, neuroimagingu (elektroencefalografie a magnetoencefalografie) i neuropsychologického hodnocení. To vede k vašemu projektu disertační práce, který bude zahrnovat významný nezávislý výzkum s vedením a podporou našich odborných pracovníků.... [-]

Spojené království Cambridge
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Life at ARU: The ARU experience - George