Across the Pond

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ať už chcete studovat vysokoškolské nebo postgraduální studijní programy, může Across the Pond pomoci. Od roku 2004 pomáháme najít a aplikovat na více než 40 špičkových vysokých škol a vysokých škol v Anglii a ve zbytku Velké Británie . Náš tým britských odborníků na studium , kteří získali zkušenosti z praxe z britského studia, nabízí bezplatnou přizpůsobenou podporu a poradenství týkající se všech aspektů výzkumného a aplikačního procesu. Začněte studijní dobrodružství ve Velké Británii dnes s pomocí programu Across the Pond a využijte co nejvíce: - bezplatné osobní poradenství a poradenství pro studenty, kteří chtějí studovat v Británii; - více než 40 univerzit ve Velké Británii se světově uznávanými programy a výzkumnými zařízeními; šance na přijetí - Pokyny ke všem aspektům studijního života ve Spojeném království Od roku 2004 společnost Across the Pond poskytuje studentům poradenství a poradenství studentům, kteří chtějí studovat na některých špičkových univerzitách ve Velké Británii.

Zastupujeme více než 40 univerzit ve Velké Británii a studenti, s nimiž pracujeme, těží z vysoké míry přijatelnosti pro tyto instituce.

Klíčem k našemu úspěchu

Naším závazkem je poskytnout studentům bezplatnou, personalizovanou a komplexní službu, která jim pomůže dosáhnout svých ambicí studovat v Británii. Ať už se jedná o vysokoškolské nebo postgraduální programy na partnerských univerzitách ve Velké Británii, zajišťujeme, aby každý student byl nejlépe přizpůsoben svým akademickým a osobním cílům. Jsme schopni nabídnout tuto bezplatnou službu, protože společnost Across the Pond je financována výhradně našimi partnerskými univerzitami v Británii, aby je zastupovala v Severní Americe.

DOSAŽTE VÁŠ POTENCIÁL

V Across the Pond doporučujeme, aby studenti sledovali své zájmy, usilovali o dokonalost a navštěvovali univerzitu, která vyhovuje všem jejich požadavkům. Jsme přesvědčeni, že využitím služby, kterou nabízíme, a zažíváním vysokého stupně osobního poradenství v nabídce, můžete maximalizovat své šance na přijetí na některé z nejlepších univerzit ve Velké Británii. Naše odborné znalosti a závazek odborníků z UK je základním kamenem Across the Pond a právě díky těmto kvalitám nadále pomáháme zahraničním studentům dosáhnout svých cílů.

Místa

Aberdeen

CONTACT USA TEAM

Adresa, 1. řádek
Aberdeen, Skotsko, Spojené království

Belfast

CONTACT CANADA TEAM

Adresa, 1. řádek
Belfast, Severní Irsko, Spojené království

Brighton

CONTACT NORWAY TEAM

Adresa, 1. řádek
Brighton, Anglie, Spojené království

Canterbury

CONTACT LATIN AMERICA TEAM

Adresa, 1. řádek
Canterbury, Anglie, Spojené království