Aberystwyth University Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Aberystwyth Business School měří a vyniká proti poskytování služeb a excelenci výrobků "zlatým standardům" britského univerzitního sektoru. Nejsme typem obchodní školy, kde budou vaše přednášky se stovkami dalších studentů a vy jste neznámí pro taff po celou dobu na univerzitě. Velikost tříd u Aberystwythu je malá a během několika prvních týdnů po vstupu do nás nás budete znát osobně. Máme skvělou směs britských a zahraničních studentů z mnoha různých zemí a snadno se s nimi spojíte a budete se s přáteli setkávat s ostatními studenty ze širokého spektra prostředí a kultur. Výsledek: Aberystwyth je pravidelně volen v Top 5 univerzitách ve Velké Británii pro studentské zkušenosti a spokojenost studentů.

Pověst

Aberystwyth University je dlouholetá tradiční britská univerzita s vynikající akademickou reputací. Aberystwyth University magisterský titul bude uznán zaměstnavateli mezinárodně, a bude přínosem pro vás v průběhu vaší budoucí profesní kariéry. V Aberystwyth Business School identifikujeme klíčové oblasti, které jsou důležité pro naše současné i budoucí studenty. Výsledkem jsou pravidelné a výjimečně vysoké pocty, včetně britského vládního ocenění Výukové centrum excelence Gold Award v roce 2018, The Times University of the Year for Teaching pro nebývalé dva roky běhu v roce 2017 a 2018, a 90% celkové spokojenosti studentů podle Národního shromáždění. Průzkum studentů v roce 2018.

Ubytování a záruka

Budete chtít garantované ubytování, ideálně v těsné blízkosti Aberystwyth Business School. Skvělá zpráva, přesně to. Aberystwyth Business School se nachází v samém srdci hlavního kampusu univerzity Penglais a je zde dostatek parkovacích míst. Za 15 minut dojdete do centra města Aberystwyth nebo můžete využít pravidelnou autobusovou dopravu do centra města a zpět.

Učení a učení

Obchodní škola Aberystwyth je proslulá kvalitou výuky a vzdělávání a kulturním prožitkem studia a financí. Zaměstnanci jsou vybíráni z akademické sféry a ze soukromého sektoru, aby poskytli studentům špičkový pohled na obchodní teorii a praxi. I když se těšíme na to, že jsme malá, a děrování nad naší váhou, naši zaměstnanci jsou velmi hrdí na to, čeho důsledně dosahují. Naši studenti si uvědomují přínosy flexibility kurikula a vysoce zaměřeného oboru disciplíny - neučíme vás periferní předměty, zaměřujeme se na absolutní základy; ty základy, které dodají výsledky, které jsou pro vás důležité: současné chápání, vynikající odborná způsobilost a zaměstnatelnost.

Zdroje učení

S elektronickým přístupem ke všem studijním zdrojům, které budete kdy potřebovat, přes 1400 počítačů připojených k síti a bezdrátové připojení k internetu v každé místnosti, nikdy nebudete chtít najít informace, které chcete, když se snažíte dokončit úkol. V uplynulém roce bylo vynaloženo 4,5 milionu liber na renovaci výukových zařízení a vytvoření vzdělávacích zařízení na světové úrovni. Pokud chcete obracet stránky skutečných knih, máte také štěstí. Aberystwyth Business School se nachází vedle knihovny Hugh Owen, kde se konají všechny knihy a časopisy univerzity. Méně než pět minut chůze od kampusu Penglais je Národní knihovna pro Wales, knihovna autorských práv, která drží vydání každé knihy nebo periodika vydávané ve Spojeném království (6 milionů).

Zaměstnatelnost

Chápeme, že studium titulu je součástí dlouhodobé profesionální kariéry. Kromě toho, že dosáhnete svého titulu, pro nejlepší začátek ve světě podnikání, musíte mít nejmodernější dovednosti a techniky. Naše výuka pokrývá základy managementu a financí, s důrazem na aplikované znalosti, případně podporované akreditací profesních orgánů. Absolventi odešli pracovat do mnoha prestižních zařízení, včetně nadnárodních organizací, malých a středních podniků a zaměstnavatelů ve veřejném sektoru. Studenti jsou podporováni kariérním důstojníkem, sítí absolventů a profesními třídami po celou dobu jejich studia, aby se přechod na kariéru naplnil.

Stipendia

Máme mnoho štědrých stipendií a stipendií. Podívejte se na naše stupně pro konkrétní podrobnosti a způsobilost!

Místa

Aberystwyth

Aberystwyth Business School

Adresa, 1. řádek
Aberystwyth Business School
Aberystwyth University
Hugh Owen Building

SY23 3DY Aberystwyth, Wales, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1970 622500

Akreditace