American InterContinental University London

Úvod

Read the Official Description

AIU v Londýně je soukromá mezinárodní univerzity v centrálním Londýně nabízí odvětví zaměřených britských a amerických bakalářského studia. Studenti mohou studovat jeden kurz a získat dva stupně, jeden britský a jeden Američan.


School of Design poskytuje vysokoškolské vzdělání v módní Marketing & design, módní Marketing, interiérový design a vizuální komunikace. School of Business nabízí bakalářský titul se specializací na mezinárodní obchod a titul MBA se zaměřením na International Management.

&nbsp

&nbsp

Osobní kontakt

&nbsp

AIU v Londýně malý počet žáků ve třídě je dát studentům výjimečnou úroveň pozornosti, podporu, pomoci a podpory z naší fakulty, z nichž mnozí jsou praktikující profesionály.

&nbsp

&nbsp

Oborové zaměření

&nbsp

Design a podnikání mají studenti možnost provést stáž v době, kdy studium na AIU v Londýně. Tato praxe, spolu s profesionálně představen poslední představení pro studenty designu, zvyšuje jejich vystavení členům průmyslu a tisku, kteří jsou v pravidelné účasti na postgraduální ukazuje AIU v Londýně.

&nbsp

AIU v Londýně se nachází v centru Londýna, mezi Hyde Park a Regents Park, který nabízí studentům možnost vyzkoušet bohaté britské kultury a tradic, které sledují jejich míry a rozšířit jejich osobní, profesní a akademické obzory. Zatímco řada americké vysoké školy mají školní areály v Londýně a jinde v Evropské unii, AIU Londýně pyšní tím, že mezinárodní univerzita, a to nejen americké univerzitě, který se stane být umístěny v zámoří.Devadesát pět procent AIU Londýna 's studentský sbor je mezinárodní, se studenty z více než 100 zemí, aby pokračovaly v stupňů.

&nbsp

&nbsp

AIU škola programy obchodní stupeň

&nbsp

School of Business na americké univerzitě InterContinental nabízí společník, Bachelor 's, a mistr ' s studijních programů, oborů a koncentrace, které jsou určené k přípravě studentů se vším, co ze základních principů podnikání na složitost řízení.


Dnešní 's mezinárodní podnikatelské komunity je složité a různorodé a mohou nabídnout příležitosti motivovaní jednotlivci s průmyslem proudu pověření. Mnoho z dnešních 's odborníky v oblasti obchodu může mít odborné znalosti a dovednosti získané ze studijních programů, jako ty uvedené na této stránce.Seřadit podle níže uvedeného filtru je navržen tak, aby vám pomůže rychle a snadno najít obchodní AIU studijním programu, který odpovídá vašim zájmům a úrovni současných znalostí.


ACBSP akreditovaných obchodních programů přidružených umění v oboru Business Administration (AABA), Bachelor of Business Administration (BBA) a Master of Business Administration (MBA) studijní programy AIU jsou akreditovány Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). ACBSP akreditace potvrzuje, že vyučování a učení těchto programů v rámci Business School na Americké univerzitě InterContinental splňují přísné vzdělávacích standardů stanovených ACBSP. ACBSP je přední specializovanou akreditaci asociace pro vzdělávání podporující podnikání, oslavovat a odměňovat učení dokonalosti. Založena v roce 1988, ACBSP je jedinou obchodní organizace pro akreditaci všech přidružených, maturitu, a postgraduálních studijních programů.

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr účetnictví (MACC)

Campus nebo Online Denní studium August 2017 Spojené státy americké Atlanta Houston Spojené království Londýn Florida + 3 více

AIU Master of účetnictví (MACC) studijního programu je 60-čtvrtletí úvěrový program, který může pomoci držitelé bakalářského titulu v oblasti účetnictví, rozvinout specializaci v oboru [+]

Master of účetnictví (MACC)

 

AIU Master of účetnictví (MACC) studijního programu je 60-čtvrtletí úvěrový program, který může pomoci držitelé bakalářského titulu v oblasti účetnictví, rozvinout specializaci v této oblasti a pomoci připravit se na vyšší úroveň příležitosti. Program vyvrcholí ve dvou kurzů, které mohou připravovat studenty na American Institute of Certified Public účetních (AICPA) udělení licence vyšetření .* Studenti se ponoří do účetnictví pro manažery, účetní informační systémy, vedení a etika pro manažery a veřejné a ne-pro-zisk účetnictví.

 

 

Cíle

 ... [-]