Nisantasi University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme velká rodina věří, že život je produktem snů, sny vést k cílům a cíle vedou k životu, a my všichni sousedí nejen srdce, ale i mysl k práci.

Jako requisiteness dělat dílo, jehož výstup je věda, věříme v sílu vidět, díval jinak, změna a transformace. Vyrábíme velké úsilí k dosažení našeho cíle, kterým je měnící se život každého člověka dotýká nás ve směru k jeho / její cíle a sny, a zkrášlit především naše životní prostředí a naši zemi a poté celý svět.

V tomto směru jsme se připravit naše studenty nejen na kurzy, ale i pro život; učíme nejen osnovy, ale i jejich profesi, pomáháme jim prožívat život. Jako globální vysoké škole, jsme vzdělávat lidi z celého světa, kteří chrání své národní hodnoty. Jsme univerzita, která se ani obklopen čtyřmi stěnami ani uzavřené vzdělávací instituci, ale otevřené k životu, životní prostředí a na celém světě a dýchá každý okamžik.

Nabízíme příležitost pro naše studenty, aby se jim znát sami sebe, své sny a určit jejich cíle. Dále doporučujeme jim, aby měnit a rozvíjet společně s námi a celý svět. Celkově vzato, my víme, že sny změnit život. Pokud se změní sama někdo, pak se svět změní.

Místa

Istanbul

Nişantaşı Üniversitesi

Adresa, 1. řádek
Hasbahçe St. Number: 88
Kağıthane / İstanbul

34406 Istanbul, Istanbul, Turecko
Telefonní číslo
+90 212 210 1010

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: