Koc University - Istanbul Turkey

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Se svou silnou akademickou strukturou, výzkumnými příležitostmi, mezinárodními úspěchy, živým sociálním prostředím a širokým spektrem pracovních příležitostí po absolvování studia Koç univerzita výrazně přitahuje pozornost nejlepších studentů v Turecku iv zahraničí. Koç univerzitní závazek k dokonalosti a programy s dobrými zdroji zdrojů přitahují i prestižní mezinárodní akademiky z nejvyšších univerzit v USA, Velké Británii a EU.

V letech 2018-1919 je Koç univerzita na prvním místě v Turecku, 13. místo ve třídě BRICS ve vysokoškolském vzdělání Times a 50 nejlepších univerzit na světě .

Hlavní body

 • Nízký poměr mezi studenty a fakultami (11 až 1)
 • Všechny programy se vyučují v angličtině (s výjimkou ošetřovatelství a práva)
 • Fakulta má pokročilé stupně od amerických univerzit Ivy League a nejvyšších evropských institucí
 • 194 výzkumných laboratoří s nejmodernějším vybavením a zdroji
 • 22 výzkumných center, 5 výzkumných a vzdělávacích fór
 • Více než 200 mezinárodních špičkových partnerů na celém světě pro výměnu studentů a výzkumnou spolupráci
 • Mezi třemi nejlepšími univerzitami v Turecku pro publikace na fakultě a citační záznam
 • 164 externě financovaných probíhajících výzkumných projektů v hodnotě 50 milionů USD
 • Nejúspěšnější vysokoškolská instituce v Turecku v nabídkách pro granty ERC, která hostí 14 ze 16 aktivních projektů v Turecku
 • 16 z 90 členů Turecké akademie věd je z Koçské univerzity
 • Stipendia jsou k dispozici pro mezinárodní studenty s vysokou kvalitou
 • Koç univerzita je uznána na národní a mezinárodní úrovni pro akreditaci a členství. Její Graduate School of Business je jediná akreditovaná obchodní škola EQUIS a AMBA v Turecku

Možnosti výzkumu s fakultou nejvyšší úrovně

Koç University Graduate programy mají silný výzkumný prvek, propojující vynikající akademiky s požadovanými zkušenostmi z výzkumu. Podobně studenti pracují spolu s členy fakulty na výzkumných projektech. Tyto výzkumné aktivity zvyšují jejich kreativitu a ostrost pro výzkum.

Vedením vědeckého a aplikovaného výzkumu, navrhováním politik v různých oblastech a šířením akademických znalostí v sociální, ekonomické a právní oblasti jsou výzkumná centra Koç univerzity jednoznačně silným rozměrem důrazu instituce na výzkum.

Stipendia pro zahraniční studenty

Univerzita Koç podporuje novou generaci výzkumných pracovníků s plnými stipendiemi pro Ph.D. programy a částečné nebo úplné stipendia pro magisterské programy pro všechny přijaté kandidáty, domácí i mezinárodní.

Existuje také rostoucí počet stipendií pro zahraniční vysokoškoláky, které jsou specifické pro jednotlivé země a pro zásluhy.

Příběhy úspěšných absolventů

Koç absolventi univerzity úspěšně uspějí v různých národních a mezinárodních podnicích nebo absolvují pokročilé postdoktorandské pozice a tituly na nejvyšších univerzitách po celém světě, jako jsou Harvard, Yale, Princeton, Georgia Tech, Stanford, MIT, Imperial College a další.

dh
Silná akademická nabídka společnosti Koç University je dále podpořena živým společenským prostředím a dynamickým životem v kampusu, včetně pravidelných společenských aktivit, studentských klubů, sportovních týmů a dobrovolných organizací.

Životní prostředí kampusu na univerzitě nabízí živé prostředí s množstvím společenských a kulturních aktivit. Učebny a laboratoře jsou vybaveny nejmodernější technologickou infrastrukturou a podpůrnými systémy. Navíc jsou všem členům rodiny Koç univerzity k dispozici vynikající atletické a rekreační zařízení.

Výzkumné příležitosti

Výzkumná mise KOC UNIVERSITY je přispívat k univerzálnímu tělu znalostí a ovlivňovat intelektuální, technologický, ekonomický a společenský vývoj v celosvětovém měřítku. Členové fakulty se podílejí na svých oborech jak individuálně, tak v strategicky navržených interdisciplinárních týmech. Vedením vědeckého a aplikovaného výzkumu, navrhováním politik v různých oblastech a šířením akademických znalostí v sociální, ekonomické a právní oblasti jsou výzkumná centra KOC UNIVERSITY jednoznačně silným rozměrem důrazu instituce na výzkum.

Vysokoškolští studenti pracují spolu s členy fakulty na výzkumných projektech. Tyto výzkumné aktivity zvyšují jejich kreativitu a ostrost pro výzkum. Podobně, programy KOC UNIVERSITY Graduate mají silný výzkumný prvek, který spojuje vynikající akademické pracovníky s požadovanými zkušenostmi z výzkumu.

Vzhledem k rostoucímu globalizovanému trhu a přirozenému významu internacionalizace považuje Univerzita Koç za 21. století za základ významné mezinárodní přítomnosti. Proto univerzita hodnotí a aktivně se věnuje rozmanitému areálu, kde různé myšlenky, kultury, hodnoty a osobnosti nejenže spolu existují, ale také vzájemně přispívají k rozšiřování jednotlivce a kolektivu. Koç univerzita hodnotí a aktivně se věnuje různorodému kampusu, kde různé myšlenky, kultury, hodnoty a osobnosti nejen společně existují, ale také vzájemně přispívají k rozšiřování jednotlivce a kolektivu.

Mezinárodní přijetí studentů

Studenti, kteří se chtějí ucházet o mezinárodní vysokoškolské nebo postgraduální studium, musí mít státní příslušnost jiné země než Turecko (mohou se také ucházet o občany bez státní příslušnosti a uprchlíky). Žadatelé musí úspěšně absolvovat střední vzdělání v Turecku nebo ve škole, která je rovnocenná střední škole v turecké střední škole, nebo musí být v posledním roce středního vzdělání. Podrobné informace naleznete na adrese https://international.ku.edu.tr/ er

 • Všechny programy jsou vyučovány v angličtině (kromě ošetřovatelského programu a některých kurzů v oboru práva)
 • 25% postgraduálních studentů je intalt = "mezinárodní, což představuje ovalt =" 50 zemí
 • Plná vízová a přistěhovalecká podpora, kterou provozuje Mezinárodní úřad (ICO), jakož i aktivity v oblasti sociální a jazykové integrace
 • Výzkum, výuka a péče o programy rozvoje dovedností a činnosti, které jsou prováděny specializovanými podpůrnými týmy.

Chcete nás navštívit za summalt = "er?

Undalt = "absolventi vysokoškolských a postgraduálních studentů ze všech zemí světa" tráví čas na našem kampusu a provádí výzkum, pořádá specializované akademické kurzy nebo projekty. Pokud jste absolventem vysokoškolského studia a chceli byste vyloučit naši akademickou a výzkumnou excelenci pro summalt = "er" s bezplatným ubytováním, podívejte se na náš Undalt = "ergraduate Summalt =" er Research Program at kusrp.ku.edu .tr.

Whalt = "Je to náš areál?

Nachází se v kopcích Sarıyalt = "er, Istanbul, Koç Univalt =" ersity je dvacet minut od pláží na pobřeží Černého moře, obklopené okouzlujícími vesnicemi a přírodními krajinami a spojený s centrem města díky bohatým možnostem dopravy Koç Univalt = "ersity má čtyři další místa": Campus West, Campus Nişantaşı, RCAC Beyoğlu a İstinye Campus Vítejte v Koc Univalt = "ersity! qw

Místa