Bilkent University Graduate School of Engineering and Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Postgraduální škola inženýrství a vědy

Graduate School of Engineering and Science spravuje postgraduální programy pro fakulty inženýrství a vědy na Bilkent University. Naše absolventská škola, přední vzdělávací a výzkumná instituce, vyvíjí a kultivuje vůdce od roku 1986.

Absolventská škola je složena z motivovaných a dynamických akademiků. Škola poskytuje aktuální vzdělávací programy, které poskytují studentům cenné schopnosti a podporují další studium v transdisciplinárních oborech. Studenti jsou vystaveni projektům v reálném životě a koncepčním technikám řešení problémů, stejně jako tradičnímu školení v učebnách. Programy jsou navrženy tak, aby studentům pomohly porozumět skutečným okolnostem, rozšířit jejich kulturní akumulaci a přispět k interakci mezi technologií, vědou a společností.

124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Co se týče publikací na jednoho člena fakulty, postgraduální škola se řadí nejen na první místo v Turecku, ale má také mezinárodní hodnocení.

Naším cílem je vzdělávat a vytvářet vysoce kompetentní inženýry a vědce zaměřené na výzkum a vývoj a dát jim hlubší porozumění základním konceptům, pokročilým technikám a metodám, aby uspěli ve svém oboru.

Naším hlavním posláním je vytvářet budoucí vůdce, kteří jsou nápadití, inovativní a hledají řešení globálních problémů.

124341_pexels-photo-1438072.jpeg

O Bilkentu

Univerzita Bilkent - první soukromá nezisková univerzita v Turecku - byla založena 20. října 1984 profesorem İhsan Doğramacı, MD, se základním cílem vytvořit centrum excelence v oblasti vysokoškolského vzdělávání a výzkumu. Název „Bilkent“ ilustruje tento cíl, protože se jedná o zkratku „bilim kenti“: turečtina pro „město učení a vědy“. Areál univerzity se nachází u hlavní silnice do Eskişehiru asi 12 km. (10 mil) západně od centra Ankary a zaujímá rozlohu více než 300 hektarů.

Místa

Ankara

Adresa, 1. řádek
Graduate School of Engineering and Science,
Rectorate Building, 2nd Floor,
Bilkent University

TR-06800 Ankara, Ankara, Turecko