Bahcesehir University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Bahcesehir University

Slogan "V srdci Istanbulu" je vhodný pro univerzitu jako Bahcesehir University (BAU). S hlavním areálem na břehu Bosporu v Besiktase každý den začíná brzy s rychlou pohyblivostí a pokračuje po celý den. Kromě toho je možné setkat se s akcí na téměř každé části univerzity.

První věc, která vám při vstupu do naší univerzity narazí, bude velký počet zahraničních studentů. Ze Spojených států do Číny, z Francie do Jižní Koreje ze široké zeměpisné oblasti přesahující přes tisíc zahraničních studentů studuje na BAU. Na otázku, proč preferují BAU, dostáváme vždy stejnou odpověď: "Centrální poloha a mezinárodní síla." Poloha BAU je zřejmá. Abychom porozuměli mezinárodní spolupráci naší univerzity, postačí krátká prohlídka našeho kampusu nebo webové stránky.

"BAU GLOBAL" poskytuje studentům BAU šanci získat vzdělání z velmi odlišných míst. BAU Global to dokáže prostřednictvím Berlína, Inkubačního centra v Torontu, Washingtonu, Hongkongu, Říma, Silicon Valley a Bostonu. "BAU Global" umožňuje studentům pokračovat ve vzdělávání ve všech globálních centrech BAU v zahraničí a poskytuje veškerou podporu související s programy.

Máte možnost absolvovat kurz ve vašem oddělení v Istanbulu, Berlíně, Římě nebo Washingtonu. Také na konci každého akademického roku máte možnost požádat o programy BAU v zahraničí v zahraničí. Například v New Yorku můžete studovat oblast médií a komunikací, ve Washingtonu DC můžete studovat politickou komunikaci, technologie je jádrem digitálních médií a marketingu v Silicon Valley a otvíráme vzdělávací program v Hongkongu se zaměřením na podnikání a inovace. Navíc program BAU v zahraničí je nejen pro naše studenty, ale je otevřen studentům z celého světa!

Doprava do BAU je poměrně snadná. Nabízíme bezplatnou kyvadlovou dopravu pro naše studenty a učence bez vlastních lodí mezi našimi dvěma areály v centru Istanbulu, Besiktas Sever, Beşiktaş South, Göztepe a Galata. Naše lodě odjíždějí z oblasti, kterou dávame pod názvem BAUPORT. Je to oblast, která je plně přidělena našim studentům se zelení a nádherným výhledem na Bospor. Naše lodě odjíždějí v určitých dnech z našeho vlastního molu, což nám umožňuje příjemnou cestu mezi našimi areály v Besiktase a Galata. Studenti tak zůstávají daleko od rušného Istanbulského provozu a užívají si oceánu a čerstvého vzduchu při přechodu z kampusu do kampusu. Náš areál v Galatě se specializuje na práci Komunikační fakulty v nových médiích. Publikování tabletů v digitálních médiích, digitální hry založené na studiích zpráv od studia až po pracovní stůl a mnoho dalších workshopů jsou k dispozici v Galata.

BAU se věnuje nejen vysokoškolským studentům, ale také organizuje programy pro absolventy a absolventy kandidátů. Kancelář našich absolventů pořádá akce po celý rok a naše rodina absolventů BAU roste každý rok a zároveň udržuje silnou vazbu i po ukončení studia.

Zveme vás, abyste se stali součástí rodiny BAU.

MISE

Jako vysokoškolská instituce zaměřená na výuku, výzkum a službu naší společnosti je posláním Bahceşehirské univerzity vzdělávat přední pracovní síly budoucnosti, které mají zvědavou mysl a schopnost kritického myšlení; jsou citlivé na místní a globální problémy; dosažení mezinárodních standardů; přispívat k vědeckým, technologickým a kulturním znalostem; jsou silnými zastánci všeobecných myšlenek a hodnot.

VIDĚNÍ

Bahçeşehir University očekává, že bude vedoucí silou na regionální a celostátní úrovni ve zvyšování znalostí. Univerzita Bahceşehir má za cíl vzdělávat studenty, kteří jsou odhodláni prosazovat úctu k právům ostatních, kteří jsou ohleduplní a oceňují lidské rozdíly a konstruktivního vyjádření myšlenek.109983_22_001.jpg109984_22_002ii.jpg109985_22_018.jpg

Místa

Istanbul

Adresa, 1. řádek
Yıldız Mh., Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak 4-6, Beşiktaş
34353 Istanbul, Istanbul, Turecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium