Abdullah Gül University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Abdullah Gül University (AGU)

Abdullah Gül University (AGU), je mladá, dynamická kvalitní turecký State University a již jedním z nejlepších v zemi.

Univerzita otevřela své brány v červenci 2010 s cílem produkovat absolventy, kteří mohou utvářet budoucnost, vybavené nejlepší dovednosti pro dnešní globalizované společnosti.

AGU je první State University v Turecku s právním předpisem pro podporu ze strany soukromé nadace (včetně mnoha významných osobností Turecka), který je vyhrazen pro univerzity a jejích cílů.

as průkopník třetí generace vysokých škol, AGU klade velký důraz na interdisciplinární výzkum, univerzity a průmysl spolupráce a inovativní výuka, AGU je výzkumná univerzita, která zahrnuje řešení hledá pro globální výzvy, Za účelem dosažení tohoto cíle, AGU klade za cíl přilákat brilantní členy fakulty a nejbystřejší studenti, Který, jak absolventi AGU, bude typická svou schopnost myslet, výzkumu, práce v interdisciplinárním způsobem a vést a kteří budou vyškoleni pro práci kdekoli na světě.

Proto je znalost v angličtině je zásadní a Všechny naše programy jsou vyučovány 100% v angličtině, Angličtina vzdělání na AGU pokračuje po našem přípravný program (na AGU škola jazyků) a hraje důležitou roli v akademickém a společenského života našich studentů.

Cíle Agu se

 • Chcete se stát lídrem v oblasti kreativity, inovací a vysoce kvalitní instituce pro vzdělávání, výuky, výzkumu a podnikání.
 • Chcete-li přilákat nejjasnější studenty (AGU obdrží turecké studenty, které jsou v horní 20,000 na národní úrovni a naše požadavky pro zahraniční studenty patří mezi selektivní) a brilantní / oceněný členů fakulty z celého světa (celkem 20% Naši členové fakulty, 40% našich lektorů a 82% našich anglických instruktorů jsou mezinárodní).
 • K výrobě učení a znalostí, které jsou hodnoty na širokou škálu zúčastněných stran
 • Úzce spolupracovat s průmyslem, zejména místní průmysl, aby se rozvíjet vysoce kvalitní a efektivní projekty v oblasti průmyslového výzkumu a vývoje.

Agu Vzdělávací praxe patří

 • Tvorba programů, jejichž cílem je v souladu s požadavky akreditací, jako ABET, AACSB, AMBA, Erasmus +, atd a různých mezinárodních žebříčků.
 • Přijetí interdisciplinární přístup v kombinaci s teoretického vzdělávání, výzkum a vývoj a praktické školení.
 • Vytváření mezinárodních partnerství, společných programů a výměnných programů zvyšování mezinárodního profilu a mezikulturní znalosti našich studentů a zaměstnanců.
 • Konzervování malého studenti / akademici poměru k optimalizaci zkušenosti studentů.
 • Implementace dlouhodobých stáží s renomovanými společnostmi kvality.
 • Použití praktické školení ve spolupráci s korporací, institucí a průmyslu.
 • Příprava našich studentů na trhu práce a profesního života prostřednictvím našeho kariérního centra, mládeže Factory a dalších AGU programů osobního rozvoje.
 • Přímá interakce s podnikatelskou sférou prostřednictvím profesního koučování a mentorství.
 • Zavedení účinných, interaktivních a participačních tříd.
 • Realizace vzdělávání založeném na praxi nejvyšší kvality laboratoří a výzkumných zařízení.
 • Příležitost ke studiu cizích jazyků prostřednictvím naší jazykové škole.
 • Možnost vyvíjet v multikulturním náboji a komunikovat s našimi členy International AGU Společenství (19 zemí představí na akademické půdě).

100% English instituce

Dobrá znalost angličtiny je zásadní, a proto jsou všechny programy jsou vyučovány 100% v anglickém jazyce. AGU škola jazyků (AGUSL) má tři základní cíle:

 • Chcete-li zajistit, aby všichni studenti, kteří se chystají vstoupit do AGU fakulty jsou oprávněny efektivně fungovat v angličtině ve studijních programech, které budou následovat.
 • Chcete-li zajistit, aby všichni studenti, kteří absolvují s AGU fakulty jsou oprávněny efektivně a funkce komunikovat profesionálně v angličtině.
 • Chcete-li nabídnout všem studentům příležitost získat jisté znalosti s druhým cizím jazykem, který má světový význam.

Angličtina vzdělání na AGU pokračuje po přípravný program a hraje důležitou roli v akademickém a společenského života našich členů AGU.

AGU Akademické programy

AGU je v současné době přijímání studentů do následujících programů:

VYSOKOŠKOLÁK

 • Škola inženýrství: Computer Engineering (B.Sc), Civil Engineering (B.Sc), elektrotechnika a elektronika Engineering (B.Sc) Průmyslové inženýrství (B.Sc), strojírenství (B.Sc) - Škola architektury: Architecture (B.Sc) - Škola Vedení a řízení: Business Administration (B.Sc) - School of Life a přírodních věd: Molekulární biologie a genetika (B.Sc), podzim 2017

ABSOLVOVAT

 • Graduate School: Pokročilé materiály a nanotechnologie (M.Sc), elektrické a výpočetní technika (M.Sc a PhD), Průmyslové inženýrství (M.Sc a doktorských) Nové programy budou přidány v blízké budoucnosti. AGU bude také promítat interdisciplinární magisterské programy ve svých akademických oddělení.

AGU těší se na vás přivítat na své zbrusu nový Campus a je připraven, aby se ujistil jsou plně vybaveny všechny znalosti, dovednosti, zkušenosti a mezinárodní působení musíte mít významný dopad na dnešní a naši budoucí globalizované společnosti.

Místa

Kayseri

Abdullah Gül University

Adresa, 1. řádek
Abdullah Gül University
Sümer Campus, Barbaros Mahallesi, Erkilet Bulvarı, Kocasinan

38080 Kayseri, Kayseri Province, Turecko