South Mediterranean University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Děkujeme za Váš zájem o naši instituci a vítáme vás na Středomořské obchodní škole.

Vize South Mediterranean University je odkazem na excelenci v oblasti vzdělávání v Tunisku i mimo něj. Naše přísné programy spojují inovativní metody výuky s nejnovějším vývojem v oblasti managementu, připravují manažery a vedoucí pracovníky na přidávání efektivní a udržitelné hodnoty pro podnikatelskou komunitu.

Naše programy se mohou pochlubit vynikající sítí fakulty, zaměstnanců a studentů, kteří se setkávají v multikulturním prostředí s intelektuální vitalitou srovnatelnou s těmi nejlepšími vysokoškolskými institucemi po celém světě.

Kromě našeho mezinárodního uznání ze dvou nejprestižnějších mezinárodních akreditačních orgánů (AMBA a EFMD-EPAS) značný počet konferencí, seminářů a vzdělávacích programů pořádaných v naší instituci činí z MSB centrum pro interakce mezi výzkumnými pracovníky, podnikateli a tvůrci politik, pokud jde o současné ekonomické sociální a politické otázky.

Pokud se rozhodnete nastartovat život měnící zkušenosti a zapojíte se do sítě více než tisíce významných absolventů, kteří usilují o to, aby se v regionu i mimo něj dělali rozdíly, programy MSB jsou pro vás.


112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Dějiny

V roce 2002 měla SMU štěstí, že měla podporu svých zakládajících členů, mezi nimiž patřily korporace, obchodní vedoucí, odborníci a učenci. Tento počáteční tým SMU zavedl program Executive MBA, na který dohlížel Pr. Mahmoud Triki. Připojil se k němu tým, který zahrnoval Dr. Taoufika Jelassiho a Nabila Trikiho, poté Strategy Consultant v Boston Consulting Group v Paříži.

Jak program získal hybnost, tým se rozšířil o Neila Gharsallah, Stanforda Alumnaeho, který zastával MS v managementu; IT inženýři Haythem Abdelkafi a Nadhir Douma kromě MBA držitele z George Washington University, Hala Ammar.

SMU dnes počítá se specializovaným týmem více než 60 zaměstnanců, přes 30 fakult na plný úvazek a kolem 1200 studentů na akademické půdě.

112144_pexels-photo-1181622.jpeg

Poslání MSB

  • Nabídnout globální vzdělávání prostřednictvím tvorby a šíření znalostí, které jsou relevantní pro podnikatelské prostředí.
  • Podpora hodnot excelence, podnikání, inovace a odpovědného vedení.

Vize MSB

  • Aby se naše univerzita stala přehlídkou a inspirací univerzitního systému v Tunisku i mimo něj: Regionální centrum excelence

Hodnoty MSB

  • Dokonalost
  • Vedení lidí
  • Inovace
  • Důvěra

112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

Akreditace

Národní akreditace

Všechny programy MSB jsou schváleny Ministerstvem vysokého školství, vědeckého výzkumu a informačních a komunikačních technologií.

Mezinárodní akreditace mise

Ve společnosti MSB jdeme nad rámec národní akreditace, jejímž cílem je být referencí v regionu a jsme hrdi na to, že vedle uznávání CFA můžeme zadržet akreditace AMBA i EPAS.

Akreditace AMBA

MSB je hrdý na to, že má: Jediný program Master of Business Management (MBM) v AFRICA akreditovaný Londýnskou asociací MBA (AMBA, Londýn).

Jediný výkonný Master v oboru Business Administration (EMBA) program v Tunisku a mezi několika málo v AFRICA akreditované londýnské asociace MBA je (AMBA, Londýn).

Akreditace EPAS

MSB je hrdý na to, že má: Jediný program pro vysokoškoláky (Licence) v Tunisku akreditovaný EPAS, druhý v severní Africe a třetí v Africe.

* Program Evropského programu pro akreditaci programů (EPAS), jehož cílem je zhodnotit kvalitu programů a diplomů v oblasti řízení. EPAS je součástí Evropské nadace pro rozvoj managementu (EFMD), mezinárodní organizace se sídlem v Bruselu.

CFA Institute® Affiliation

MBM MBB

Místa

Tunis

Adresa, 1. řádek
Berges du Lac 2
1052 Tunis, Tunis, Tunisko