University of the Thai Chamber of Commerce

Úvod

Read the Official Description

Univerzita thajské obchodní komory (UTCC) je nejstarší soukromé neziskové vysokoškolských diplomů instituce nabízet v oboru Business Administration, účetnictví, ekonomie, humanitní vědy, věda, umění komunikace, inženýrské a právo. Je to místo, kde jsou akademické teorie a obchodní zkušenosti integrované produkovat absolventy, kteří úspěšně splní dnešní 's obchodní výzvy.

&nbsp

&nbsp

Univerzita thajské obchodní komory, původně známý jako vysoká škola obchodní, je soukromá vysoká škola, která byla založena v thajské obchodní komory v roce 1940 poskytovat vzdělávání pro podnikatelský thajské mládí. Po vypuknutí druhé světové války v roce 1941, byla instituce uzavřen a byl otevřen v roce 1963.Dvouletý učební plán byl vyvinut do standardní čtyřletého programu v roce 1964 a dne 17. června 1970, byla vysoká škola obchodu oficiálně akreditována podle zákona soukromá vysoká škola.

&nbsp

&nbsp

Dne 24. října 1984, byla tato instituce akreditovaná jako univerzita a název byl změněn na univerzitě v thajské obchodní komory.

&nbsp

&nbsp

Mezinárodní programy představují akademické rozšíření univerzity v thajské obchodní komory v souladu s globálními obchodními trendy.

&nbsp

&nbsp

Vize a poslání

&nbsp

&nbsp

Aby bylo možné realizovat naši vizi, že je jeden z předních univerzit v oblasti vzdělávání pro podnikání v Asii, UTCC mise klást důraz na výrobu absolventům akademické a podnikatelské schopnosti a etiky, s členy fakulty, zaměstnanců a studentů s předními schopnosti v angličtině, informace technologie a podnikání, a být spolehlivým zdrojem vědeckých služeb v oblasti obchodu pro společnost.

&nbsp

&nbsp

Stav a síla

&nbsp

&nbsp

Od ledna 2007 má UTCC 19,472 vysokoškoláka a postgraduální studenty 1710. Celkový počet zahrnuje mezinárodní studenty z různých zemí světa.

&nbsp

&nbsp

Od svého založení, univerzita udržovala jeho blízký vztah a spolupráci s thajským komory. Mnozí z našich lektorů na částečný úvazek jsou úspěšné a vynikající podnikatelé a vedoucí pracovníci s neocenitelnou znalostí a zkušeností.

&nbsp

&nbsp

Ve vysoce konkurenčním a rychle se měnícím prostředí, naše Kursy jsou neustále zlepšovat a vyvíjet, kromě toho jsou nové Kursy jako je řízení logistiky a Global MBA nabídl, aby splňovaly požadavky na nové ekonomiky.

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master International Business Economics

Campus forma Denní studium 1 rok June 2017 Thajsko Bangkok

MIBE je jednoletý kurz trvání programu. Pracuje podle plánu tří semestrů čtyř měsíců. Studenti musí mít 8 základní kurzy v prvních dvou semestrů.Pro třetí semestru studenti vybrat jednu ze dvou plánů: [+]

Master International Business Economics

 

MIBE je jednoletý kurz trvání programu. Pracuje podle plánu tří semestrů čtyř měsíců. Studenti musí mít 8 základní kurzy v prvních dvou semestrů. Pro třetí semestru studenti vybrat jednu ze dvou plánů: psaní diplomové práce nebo při dodatečné 2 volitelných předmětů a dílnu. Po úspěšném absolvování třetího semestru, studenti získal magisterský titul v International Business Economics. Doplňkové semestry (nepřesahující pět akademických let) jsou navrženy tak, aby ubytovat práce-option studenty, kteří potřebují více času na dokončení své práce, stejně jako seminář-option studenty, kteří nemohou splní požadavky dílenské plánu ve třech semestrech. ... [-]