Stamford International University

Úvod

Read the Official Description

Úvod

Nachází se v Bangkoku v Thajsku hlavního města, stejně jako v Hua-Hin, populární rekreační oblasti s mezinárodní populace, Stamford International University (STIU) se zaměřuje na podporu kulturního porozumění a akademické kvality.

Pojmenoval Sir Stamford Raffles (1781-1826), velký anglické koloniální správce, historik a pedagog, Stamford International University otevřela svůj první školní areál v Thajsku v roce 1995, nedaleko Palm Hills Golf Resort Hua-Hin. K uspokojení rostoucí poptávky po mezinárodní vzdělávání v Thajsku a regionu ASEAN, Stamford International University otevřela svůj druhý kampus v Bangkoku v roce 2009. Pohodlně se nachází podél nové železniční trati Bangkok Airport Link, to je doma ke skutečně mezinárodní společenství studentů ze 100 zemí po celém světě. V roce 2015 Stamford International University otevřel Asoke Campus Learning Center, který se nachází v srdci obchodního centra Bangkoku na Exchange věž s napojením na stanic BTS a MRT. Nabízí thajské a mezinárodní MBA programy, s řadou studijních režimů a prvotřídní časy, aby se přizpůsobily moderního životního stylu.

Během svých 20 let založení Stamford i nadále nabízet vysoký standard mezinárodní vzdělání thajské a mezinárodní studenty z více než 100 zemích po celém světě. Stamford se stal partnerem laureáta zahraničních univerzitách. Jako partner globální síť více než 80 institucí v 28 zemích, sloužící více než jeden milion studentů, Stamford získaly přístup ke globálním výukových a studijních zdrojů; Studenti budou mít také více příležitostí studovat v zahraničí. 30% studentů v areálu Bangkok je mezinárodního z více než 100 různých zemí, s členy fakulty pocházejí ze všech koutů světa. Na Stamford, každý den je skutečně cross-kulturní zážitek.

Studenti mají přístup k:

 • Globální Výuka a studijní materiály
 • Další studie na palubu a dvojí titul příležitosti
 • Světoví programy, jako laureát English Program & Laureát Hospitality programy
 • Mnoho kolega laureát studentů a absolventů po celém světě, kteří sdílejí cíle a sny

Akreditace

Stamford International University a jeho programy, osnov a tituly jsou plně akreditována Ministerstvo školství (MŠMT) a Ministerstvo University věcí (MUA) Thajska. Najdete nás na CHE (MUA) 's Seznam akreditovaných soukromých vysokých škol Thajska.

Stamford dosáhl vynikající skóre v vnitřního hodnocení kvality na tři po sobě jdoucí roky (2009 - 2011), potvrdil Úřad vysokého školství komise. To nás umístil mezi nejlepšími thajskými zahraničními univerzitami. Podle hodnocení kvality,

 • Zaměstnavatelé jsou nejvíce spokojeni s anglickými komunikačních dovedností absolventů Stamford
 • 100% absolventů Stamford obdržel vyšší než průměrné platy v příslušných odvětvích

Mezinárodní spolupráce

Stamford International University je Thajsko protějšek laureáta zahraničními univerzitami. Stamford nabízí globální vzdělávací programy prostřednictvím našeho double degree (k dispozici pouze ve vybraných školách), výměnu a studium na palubě programů. Někteří z našich partnerů:

 1. Hogeschool van Amsterdam, Nizozemsko
 2. Mikkeli University of Applied Sciences, Finsko
 3. University of Vaasa, Finsko
 4. Hochschule Bremerhaven, Německo
 5. Ecole Superieure du Commerce Exterieur (ESCE), Francie
 6. Metropolitní univerzita Praha, Česká republika
 7. Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Česká republika
 8. Bilgi University, Turecko
 9. Hunan International Economics University (Hieu), Čína
 10. European University, Švýcarsko / Španělsko / Německo
 11. University of New England, Austrálie
 12. Torrens University, Australia
 13. Myongji University, Jižní Korea
 14. Universidade Europeia, Portugalsko
 15. Macromedia University of Applied Sciences, Německo

V poslední době Stamford International University se stala první univerzita v Thajsku přijímat mezinárodní shromáždění pro Collegiate Business Education (IACBE) Členství - Vůdčí výsledky založené na profesionální akreditační organizace pro obchodní programy studentských zaměřené vysoké školy a univerzity po celém světě.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Videos

Stamford - the new concept of learning space

Contact

Telefonní číslo

Telefonní číslo