Naresuan University

Úvod

Read the Official Description

Naresuan univerzita (NU), jehož hlavní kampus je lokalizován v Phitsanulok, severní provincii Thajska, byl pojmenoval podle Kinga Naresuan velký. Dříve kampus Srinakharinwirot University, byl založen jako NU veřejné vysoké škole v roce 1990. Ačkoli ne mnoho let uplynulo od doby svého vzniku, NU již získal pověst jedné z nejprogresivnějších univerzit v Thajsku. Jeho cílem je být komplexním univerzita věnuje vývoji svět-třída absolventů vysokých škol a nové poznatky za účelem vytvoření vynikající zdroje pro regionální a národní rozvoj. &nbsp Naresuan univerzita je státní instituce se vyvíjel z areálu Phitsanulok z Srinakarinwirot univerzity dne 29. července 1990. Příznivé příležitosti reprezentoval 400. výročí trůn krále Naresuan velký. Sloužící jako základ vysokoškolského vzdělání v devíti provinciích nižší severní region, spolu s Phayao provincie, má Naresuan univerzita dlouhodobě ceněna pro svůj inovační akademické kvality a vynikající výsledky jak v oblasti výzkumu a profesionální služby. &nbsp Naresuan univerzita je úplná univerzita nabízí více než 58 vysokoškoláka a 55 magisterské programy v různých oblastech, jako jsou zemědělské vědy, spojenecké zdravotnictví, životního prostředí Věda, lékařské vědy, farmaceutické vědy, sociálních věd. Studenti se mohou zaměřit své studium na architektuře, zubní lékařství, vzdělávání, inženýrství, humanitní obory, právo, medicína, přírodní zdroje, ošetřovatelství a další. Univerzita má v současné době přibližně 25.000 studentů.

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Mezinárodním Cestovním Ruchu A Hotelnictví

Campus forma Denní studium 2 let Thajsko

Cílem tohoto programu je reagovat na výzvy globalizace, která přinesla do odvětví cestovního ruchu. [+]

Jsme na Naresuan Unversity jsou velmi pyšní na naše Master of Arts v mezinárodním cestovním ruchu a hotelnictví program, který je veden ve spolupráci s Southern Cross University, Austrálie. Hodně času a úsilí se podařilo dát do vytváření tohoto prestižního programu.

Program je unikátní z toho prostého důvodu, že se jedná o duální studijní program přijímá některé ze světově nejuznávanějších akademiků z Jižního kříže a také prominentní místní fakulty tady v Thajsku. Studenti v rámci tohoto programu čerpat podporu zároveň z mezinárodní působnosti programu a také z perspektivy dané místní fakulty, které jim umožní vidět, jak globální problémy ovlivňují Thajska a thajské životní prostředí. Tento plně připravuje studenty, ať se rozhodnou vykonávat svou kariéru v Thajsku nebo v zámoří. ... [-]