Yuan Ze University & College of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč YZU

Yuan Ze University má pět vysokých škol včetně

 • Řízení
 • Humanitní a sociální vědy
 • Informatika
 • Elektrické a komunikační inženýrství
 • Inženýrství

S cílem zaměřit se na klíčová výzkumná střediska na Tchaj-wanu naše centra pro palivové články a komunikační výzkumná střediska integrovala všechny zdroje a najala talenty do všech inženýrských oddělení na YZU prostřednictvím podpory z projektu Top University.

Vysokoškolské časy - žebříčky světové univerzity

 • Žebříčky světové univerzity 2019: 1001
 • Žebříček mladých univerzit 2018: 201-250
 • Ranking Asie University 2019: 251-300.
 • Emerging Economies 2019: 251 - 300.

Hodnocení světové univerzity QS

 • 2019 Pořadí univerzit v Asii: 199

Možnosti praxe

V rámci filantropických programů skupiny Far Eastern Group jsme navázali úzké vztahy se všemi svými dceřinými společnostmi a vytvořili průmyslovou a akademickou alianci.

Prostřednictvím této sítě lze plně realizovat plán stáží pro domácí i zahraniční studenty. Na základě jedinečného výklenku, který YZU vytvořil, poskytujeme studentům a členům fakulty přidanou hodnotu a očekáváme, že se staneme srovnávací univerzitou ve spolupráci mezi průmyslem a akademií.

Studentské ceny

 • 2019 Stanford Design Challenge třetí místo „Polštářový boj“ od týmu YZU, CKfablab
 • 2018 CAD Contest na ICCAD Second Place Dep. Výpočetní technika a informatika
 • 2018 ASIAGRAPH Reallusion Award Nejlepší cena režiséra Dep. Informační komunikace
 • 2018 Moskva Mezinárodní salón průmyslového vlastnictví Zlatá medaile Dep. Počítačová věda

Ubytovna

Mezinárodní studenti (studenti magisterských a výměnných pobytů) dostávají prioritu koleji YZU. YZU má dvě internáty na kolejích, které jsou 1. a 2. koleje, každá s kolejí pro muže a ženy. Všichni mezinárodní studenti budou uspořádáni do 1. koleje.

Obytná oblast

Discovery Plaza je oblast vedle YZU Fitness centra, které se nachází v koleji. To ubytuje rozmanitý výběr jídelen, Family Mart obchod se smíšeným zbožím (15% ff na všech nákupech), kopírovací centrum a 24 hodin ATM (FarEastern International Bank a Chunghwa Post). Tato oblast vytváří malý, ale pohodlný obytný uzel.

Kromě zajištění úspěchu studentů ve svých akademických kruzích pořádáme také celou řadu aktivit a oslav pro rezidenci, jako je „Chlébský festival“, venkovní taneční párty, zimní slunovrat, vánoční oslavy, v polovině období bezplatná pozdní noční hostina týden a mnoho dalších. Společenské příležitosti a bratrství / sesterství určitě dokončí váš jedinečný zážitek.

Residential Area

Knihovna

Knihovnu YZU, která byla studentům udělena cena „Architect Magazine Award“ a „Cena na východě za vynikající architektonický design“, studenti hluboce milovali za to, že jejich prostředí podporuje čtenáře. Je to dobře známá atrakce v areálu a byla také populárním střeleckým místem pro mnoho dramat, reklam a hudebních videí. Knihovna má více než 300 000 sbírek a bohaté výukové oblasti, které integrují multimediální audiovizuální funkce. Knihovna rovněž poskytuje služby meziknihovní spolupráce, které umožňuje členům a studentům fakulty vstupovat a půjčovat si knihy z provozních jednotek a ústavů mimo areál.

Library

Mandarinský čínský roh a třída přípravy TOCFL

Zahraniční studenti jsou vítáni k procházkám a chatování s učiteli a místními studenty. S různými tématy pro každou lekci získávají mezinárodní studenti více informací o Tchaj-wanu a čínské kultuře, které se nevyučují ve třídách, zatímco zdokonalují mandarínské čínské schopnosti poslechu a mluvení. YZU má také bezplatnou přípravnou třídu Test čínštiny jako cizího jazyka (TOCFL) pro mezinárodní studenty, která je může seznámit se strukturou testu, dát jim tipy na skóre v TOCFL a posílit jejich celkovou schopnost mandarínské čínštiny.

PŘIHLÁSIT SE -

Období podávání žádostí: 1. března - 15. dubna 2020

Místa

Taoyuan

Adresa, 1. řádek
YZU, Building 7
Taoyuan, město Taoyuan, Tchaj-wan