National Taiwan University International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

NTUIC začleňuje silné stránky NTU do několika předních předmětů, aby poskytl interdisciplinární programy vyučované anglicky, které vyhovují globálním potřebám a udržují krok s mezinárodními trendy.

Na základě myšlenky vytváření programů mnohonárodnostních a víceletých škol NTUIC buduje školní areál bez hranic, který pomáhá studentům učit se ze světa a navazovat na něj svět. NTUIC také přináší celosvětově vynikající profesory a kurzy a zároveň sdílí špičkové vzdělávací zdroje NTU se světem. Tchaj-wanské špičkové akademické síly se tak mohou stát mezikulturní úrodnou půdou pro globální talenty.

NTUIC také sdružuje katedry, které poskytují kurzy vyučované v angličtině, aby posílily schopnosti NTU ve vysokoškolském vzdělávání a výhody Tchaj-wanu a vytvořily tak globální dopady.

mentatdgt / Pexels

Vize a poslání

Založení Mezinárodní vysoké školy národní taiwanské univerzity (NTUIC) je milníkem v podpoře mezinárodního vzdělávání NTU.

NTUIC se zaměřuje na koncepci tří „BOTH“, které jsou

  • Přineste sem další talenty
  • Přineste naše talenty domů
  • Buďte vynikající. Mysli na lidstvo

Poslední BOTH bude dosaženo vytvořením vysoce kvalitního otevřeného vzdělávacího prostředí, ve kterém studenti budou hledat dokonalost a zároveň budou mít na paměti lidstvo, budovat silnou mentalitu a globální vizi.

Co děláme

NTUIC bude „globální integrační platformou“ a „koordinátorem“ na NTU a věnuje se vytváření globalizovaného vzdělávacího prostředí pro každé oddělení.

NTUIC bude postupně zavádět anglicky vyučované magisterské programy v oblastech, jako je globální zemědělská technologie a genomická věda, prevence katastrof a snižování škod a inteligentní medicína a digitální zdravotní péče o koncepcích humanity, nadnárodní vzájemné pomoci a dosažení excelence.

Programy otevřou univerzitní kampus NTU studentům po celém světě. NTUIC tak může věnovat vynikající tchajwanský výzkum a vývoj i akademické schopnosti světu. Programy zároveň usilují o udržení talentu na Tchaj-wanu integrací světově uznávaných akademických sil NTU. Jedním z příkladů programů je magisterský program v oboru globální zemědělské technologie a genomiky, který začne přijímat přihlášky od zahraničních studentů v roce 2019.

Díky integraci akademických sil NTU má NTUIC nejen odpovědnost za podporu interdisciplinárního výzkumu a vývoje a výuky, ale také hraje důležitou roli při uvádění Tchaj-wanu a NTU na svět.

Místa

Tchaj-pej

Adresa, 1. řádek
4F, Liberal Education Classroom Building, No.1, Sec.4 Roosevelt Rd., Taipei 10617, Taiwan
10617 Tchaj-pej, Tchaj-wan