University Of Dodoma

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ZŘÍZENÍ:

Univerzita Dodoma byla formálně založena v březnu 2007 po podpisu charty prezidentem Sjednocené republiky Tanzanie. První akademické programy byly zahájeny v září 2007.

Univerzita byla navržena na univerzitní koleji, z nichž každá bude částečně autonomní. Ve své struktuře má univerzita šest vysokých škol. Tyto jsou:

  1. Pedagogická fakulta
  2. Vysoká škola humanitních a společenských věd
  3. Vysoká škola informatiky a virtuální pedagogika
  4. Vysoká škola přírodních věd a matematiky
  5. Vysoká škola zdravotnictví a spojeneckých věd
  6. Vysoká škola věd o Zemi
  7. Vysoká škola obchodních studií a práva

UDOM zpočátku začínal se čtyřmi školami, a to vzdělání, humanitní vědy, společenské vědy a informatika. V současné době je šest vysokých škol provozní. Tito jsou vysoká škola vzdělání, vysoká škola humanitních a společenských věd, vysoká škola informatiky a virtuální vzdělání, vysoká škola věd o Zemi, vysoká škola přírodních a matematických věd a vysoká škola zdravotních věd.

58082_58043_udom.jpg

FOTBALOVÁ BRANKA:

Cílem je: Zvýšit přínos vysokoškolského vzdělávání v dosahování hospodářského růstu v Tanzanii, snížení chudoby a zlepšení sociálního blahobytu Tanzánců prostřednictvím zvýšeného přístupu k vysokoškolskému vzdělávání, technologické inovace, vytváření a využívání znalostí.

VIDĚNÍ:

Vize univerzity se má stát centrem excelence, který nabízí vzdělávání s přidanou hodnotou, výzkum a veřejné služby.

MISE:

Posláním univerzity je poskytovat komplexní, genderově citlivé a kvalitní vzdělávání širokému okruhu obyvatel prostřednictvím výuky, výzkumu a veřejných služeb v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a příbuzných věd, přírodních věd, věd o Zemi, informatiky a komunikačních technologií , obchodu, humanitních věd a společenských věd.

CÍLE:

Širokým cílem založení UDOM je vytvořit v Tanzanii místo, kde budou poznatky přenášeny z jedné generace na druhou, místo, kde prostřednictvím příslušných vyučovacích a učebních procesů bude vytvořen lidský kapitál, který bude mít znalosti a dovednosti pro ekonomický rozvoj Tanzanie, a prostřednictvím příslušného výzkumu budou hranice znalostí pokročilejší a poskytnou řešení pro utrpení lidí.

Místa

Zanzibar City

Adresa, 1. řádek
University of Dodoma
Zanzibar City, Městský / západní region Zanzibar, Tanzanie

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: