ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Když katoličtí biskupové Tanzanie rozhodli o rozšíření služby církve na poskytování vyššího vzdělání, představovali si školení, které by rozdělilo akademické a profesní dovednosti, a nabádalo hodnoty občanského a společenského učení, jako je získání národní identity, kulturní normy , Politický růst a odpovědné občanství. Víra církve je tedy holistickým vývojem člověka a respektu k lidské důstojnosti.

Máte-li vysoký akademický potenciál a hledáte vysokoškolskou univerzitu s mezinárodním etostem a živou komunitou, pak je St Augustine univerzita v Tanzánii ideální volbou pro vás.

Univerzita má mnoho zvláštních vlastností, které kombinují, aby jí získaly odlišný charakter:

  • S přibližně 7 037 studenty, 28 přednáškových sálů a Střediskem učebních prostředků Mario Mgulunde zajišťuje univerzita, že jeho členové mohou sdílet vzdělávací zařízení v intimní a přátelské komunitní atmosféře.
  • Univerzita svatého Augustina má největší podíl zkušených a vysoce angažovaných členů akademického a administrativního personálu pro velikost svých studentů.
  • Muži a ženy přijíždějí na univerzitu sv. Augustina z Tanzánie z celého světa a ze široké škály zázemí a existuje dobrá kombinace studentů s jednorázovými, dvoučlennými, tříletými nebo čtyřletými vyučovanými kurzy a ti, kteří se zabývají výzkumem Stupňů.
  • Studenti SAUT sdílejí vzdělávací zařízení za stejných podmínek. To umožňuje volný tok znalostí a zkušeností, které by jakýkoli absolvent mohl správně očekávat od akademické obce, jako je SAUT.

Místa

Mwanze

Adresa, 1. řádek
Saint Augustine University Of Tanzania
PO Box 307

Mwanze, Region Mwanza, Tanzanie