Institute of Accountancy Arusha

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Ústav účetnictví Arusha nabízí řadu postgraduálních stupňů v Arusha a Dar es Salaam, Tanzanie, prostřednictvím svého strategického partnera Coventry University ve Velké Británii.

Vzdělávání poskytované Coventry University vedle Ústavu účetnictví Arusha jde dlouhou cestu směrem k zajištění toho, aby naši absolventi budou mít dovednosti a znalosti, které potřebují k dosažení svých ambicí. Studenti mají nejlepší možný zážitek, a studenti Ústavu účetnictví obdrží stejně kvalitní vzdělání, které prospěje všem absolventům Coventry University.

Ústav účetnictví Arusha (IAA) má tři školní areály: Hlavní kampus se nachází ve městě Arusha, další je v Dar es Salaamu a máme také školní areál v Babati. Magisterské programy jsou nabízeny ve městě Arusha a Dar es Salaam areály: tyto jsou nabízeny ve večerních hodinách s cílem usnadnit těm, kteří pracují v průběhu dne.

IAA Arusha Areál se nachází v Njiro Hill, jen několik kilometrů od centra města Arusha, a hostí ředitelství a ultra-moderní budovu knihovny, spolu s řadou přednáškových sálech třídy sály, učebny a počítačové učebny, všechny navrženy tak, aby zlepšit a podporu svého učení. K dispozici je omezený počet ubytoven jak pro vysokoškoláka a postgraduální studenty, pokud chtějí použít.

Coventry University má dlouhou tradici jako poskytovatel vysokého školství. Je možné vysledovat své kořeny už v Coventry College of Design v roce 1843. Dnes Coventry University je progresivní, moderní University s hrdým dědictví jako poskytovatel vysoce kvalitního vzdělání a předzvěst multidisciplinárního výzkumu.

Univerzita zavedla akademický přítomnost regionální, národní i mezinárodní úrovni a věnuje velkou péči při poskytování příznivého prostředí pro všechny své studenty.

Místa

Arusha

Adresa, 1. řádek
Njiro Hill,
Arusha

Arusha, Region Arusha, Tanzanie

Dar es Salaam

Adresa, 1. řádek
Dar es Salaam, Dar es Salaam, Tanzanie

Tanzanie online

Adresa, 1. řádek
Babati, Tanzania
Tanzanie online, Tanzanie