Medical University of the Americas (MUA)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč MUA

Medical University of the Americas byla založena před více než 20 lety na filozofii vzdělávání, která věří, že studenti jsou nejlépe vyučovanou medicínou v malých třídách, s individuální výukou a se závazkem poskytovat vzdělání na stejné úrovni jako americké a kanadské lékařské školy.

Dnes MUA nadále dodržuje tyto zakládací principy a získala si reputaci akademické excelence - a absolventského úspěchu - díky tomu se stala lídrem mezi mezinárodními zdravotnickými školami.

Zde je jen několik důvodů, takže mnoho lékařů nyní začíná na MUA:

 • Klíčová americká schválení: MUA je jednou z mála mezinárodních zdravotnických škol se schválením od klíčových států New York, Kalifornie a Florida. To znamená, že studenti MUA mají ve 3. a 4. ročníku lékařské fakulty přístup k vysoce kvalitnímu klinickému střídání, které by jim jinak nebylo k dispozici, a přístup k vyhledávaným pobytům a licenci v případě New Yorku a Kalifornie, resp. Souhrnně tato schválení také činí absolventy MUA, kteří absolvují potřebné licenční zkoušky, způsobilé pro praxi ve všech 50 amerických státech a Kanadě.
 • Rezidenční umístění: Studenti MUA získávají pobyt v soutěžních programech napříč celou řadou lékařských specializací v USA a Kanadě. Mnoho absolventů MUA vyniká ve svých rezidencich, stávají se hlavní rezidenty a mnozí z nich po pobytu pobývají. Od roku 2001 si 88% absolventů MUA usilujících o pobyt získalo pozice v programech v USA a Kanadě.
 • Přístup k federální finanční pomoci USA: MUA je jednou z vybraných skupin mezinárodních lékařských fakult schválených ministerstvem školství USA k účasti na programech federální finanční pomoci USA.
 • Integrovaný systémový kurikulum: Akademický program MUA je založen na integrovaném přístupu založeném na systémech, který se používá na špičkových amerických lékařských fakultách. Rozmanité možnosti učení zahrnují interaktivní přednášky, pracovní skupiny pro malé skupiny, individuální a skupinové prezentace, týmové učení a simulace se standardizovanými pacienty. Náš program navíc nabízí studijní zážitky, které na velkých mezinárodních školách nenajdete. Například třída anatomie MUA v prvním semestru zahrnuje pitvu mrtvol, jako na mnoha amerických lékařských fakultách, což vám dává rané praktické školení, které se nedostanete na větších školách. MUA také nabízí speciální výzkumný modul, který vás naučí kritickým analytickým dovednostem, které budete potřebovat během své lékařské kariéry k vyhodnocení a asimilaci vědeckých důkazů a neustálému rozšiřování svých znalostí.
 • USMLE Úspěch: Studenti MUA mají 95% první úspěšnost na kriticky důležité zkoušce USMLE Krok 1 na úrovni s nejlepšími americkými zdravotnickými školami.
 • Klinické střídání: MUA má rozsáhlý klinický program ve fakultních nemocnicích schválených ACGME ve Spojených státech a Kanadě a poskytuje základní znalosti a široké zkušenosti, které jsou nezbytné pro získání nejvyššího bydliště.
 • Naše fakulta: Všichni členové fakulty MUA mají ve svém akademickém oboru pokročilý lékařský nebo doktorský titul (MD, MBBS, Ph.D.), s postgraduálním vzděláním v oboru, jakož i prokázané zkušenosti s výukou a výzkumem.
 • Velikost třídy: Jádrem vzdělávací filozofie MUA je přesvědčení, že malé velikosti třídy, se značnou interakcí mezi studenty a učiteli, jsou pro studentskou zkušenost zásadní. To znamená, že studenti MUA získají individuální pozornost v základních vědách a průběžnou podporu během jejich klinických rotací, které potřebují. To je kritická výhoda, kterou nemohou větší lékařské fakulty jednoduše nabídnout.
 • Kanadští studenti: Kanaďané tvoří velkou část každé příchozí třídy na MUA. MUA má velmi dobré zkušenosti s umisťováním absolventů do rezidencí v Kanadě a USA
 • Areál: Nachází se na krásném ostrově Nevis, 10-akrový areál MUA se může pochlubit moderními učebnami (včetně specializovaného testovacího centra na akademické půdě), plně vybavenými laboratořemi, rozsáhlou knihovnou a ostrovní nemocnicí, kde mohou studenti získat klinické zkušenosti na počátku svého života studium základních věd. Mimo učebnu si studenti užívají dobře vybavených nocleháren a posiloven a veškeré vybavení života na ostrově Nevis, včetně týdenního trhu s čerstvými produkty a ohromujících pláží, které je Nevis známý.

"Chtějí, abys byl úspěšný, a to je to, co se mi na tom nejvíce líbí. Nebyl bych tam, kde jsem dnes, kdyby to nebylo pro MUA."

—Andy Truong, MD

Akreditace a schválení MUA

Medical University of the Americas je plně akreditovaná lékařská škola.

Akreditace

Program MD Lékařské univerzity v Americe je akreditován Akreditační komisí pro vysoké školy medicíny (ACCM), akreditačním orgánem pro Nevis. Univerzita je rovněž akreditována Akreditační radou Sv. Kryštof a Nevis.

Srovnatelnost s požadavky americké lékařské školy

Ministerstvo školství Spojených států prostřednictvím Národního výboru pro zahraniční lékařské vzdělávání a akreditaci (NCFMEA) přezkoumává standardy, které země používají k akreditaci lékařských fakult. NCFMEA stanovila, že akreditační standardy používané ACCM pro akreditaci lékařského programu MUA jsou srovnatelné s těmi, které používá styčný výbor pro lékařské vzdělávání (LCME), akreditující orgán, který akredituje lékařské programy poskytující MD ve Spojených státech.

Schváleno pro americké federální půjčky

Medical University of the Americas je jednou z vybraných mezinárodních lékařských škol schválených k účasti na programech federální studentské pomoci USA.

Schváleno v New Yorku, Kalifornii a na Floridě

Medical University of the Americas je jednou z mála mezinárodních lékařských škol se schválením v klíčových státech New York, Kalifornie a Florida. Tyto státy pověřují institucionální přezkum a schválení před udělením přístupu k příležitostem pro úředníky v příslušných státech. Studenti lékařské univerzity v Americe, kteří úspěšně absolvují požadované licenční zkoušky, jsou způsobilí k praktickému lékařství v Kanadě, Portoriku a ve všech 50 státech USA. Konkrétně tyto orgány schválily, uznaly nebo licencovaly Lékařskou univerzitu v Americe:

 • Schváleno ministerstvem školství v New Yorku: Kromě příležitostí pro stážisty poskytuje povolení v New Yorku také přístup k rezidencím ve státě.
 • Uznávána lékařskou radou v Kalifornii: Uznávání je také nezbytné pro udělení licence. Navíc další státy následují uznání Kalifornie pro účely licence.
 • Licencováno Komisí pro nezávislé vzdělávání na Floridském ministerstvu školství

Záznam o úspěchu

Od svého založení v roce 1998 zaznamenala Medical University of Americas stabilní výsledky úspěchu s více než 1 000 absolventy, vynikajícím výkonem v licenčních zkouškách a historií výherních špičkových pobytových pozic. MUA získala uznání klíčových licenčních úřadů, včetně ministerstva školství v New Yorku, lékařské rady v Kalifornii a komise pro nezávislé vzdělávání na ministerstvu školství na Floridě.

Studenti MUA získali jmenování rezidentů prakticky ve všech lékařských oborech a specializacích v renomovaných fakultních nemocnicích a předních lékařských centrech v USA a Kanadě. V typickém roce více než polovina studentů získává pobyt v oborech mimo rodinné lékařství. Značný počet je vybrán jako hlavní obyvatelé a mnozí se věnují stipendijním (subspecialty) školením po svém pobytu.

Ukázka některých nedávných postgraduálních programů, kde studenti MUA získali rezidence:

 • Albert Einstein (Neurologie)
 • Case Western Reserve (Emergency Medicine)
 • Cleveland Clinic Health System - Fairview Hospital (Chirurgie)
 • Duke University (Psychiatry)
 • Louisianská státní univerzita (porodnictví a gynekologie)
 • Mayo School of Graduate Medical Education, St. Cloud, MN (Rodinné lékařství)
 • Michiganská státní univerzita (rodinné lékařství)
 • New York Medical College (Chirurgie)
 • Queen's University (Pediatrics)
 • Lékařské centrum sv. Vincenta - Connecticut (Diagnostická radiologie)
 • Tulane (neurologie)
 • University of Arizona (Internal Medicine)
 • University of Florida (Pathology, Pediatrics)
 • University of Nevada (Chirurgie)
 • University of North Carolina (Anesthesiology)
 • University of Pennsylvania (Anesthesiology)
 • University of Saskatchewan (Chirurgie)
 • University of Tennessee (Urology)
 • University of Toronto (Neurochirurgie)

Kromě toho má mnoho absolventů MUA bydliště v oboru rodinné a interní medicíny v USA a Kanadě.

"Přizpůsobení mé první volbě doma v Gruzii bylo vrcholem mého života, a to je všechno proto, že pro mě byla MUA."

—Emily Kurokawa, MD

Výjimečná hodnota

Lékařská univerzita v Americe byla vždy odhodlána učinit lékařské vzdělání co nejpřístupnějším.

Výuka a poplatky MUA jsou nejnižší z mezinárodních zdravotnických škol Tier 1. Ve skutečnosti může být v některých případech školné a poplatky na ostatních školách téměř dvojnásobné oproti MUA. Díky finanční flexibilitě, kterou tato nižší výuka poskytuje, jsou naši studenti schopni dokončit své vzdělání s mnohem méně zadlužením než studenti na jiných lékařských fakultách, a mohou snadněji přejít na odměňující kariéru lékaře.

Klinický rozdíl MUA

MUA, stejně jako jiné mezinárodní lékařské fakulty, nabízí celou řadu nástrojů, které pomáhají studentům organizovat poznámky pacientů, provádět sebehodnocení a řídit další prvky jejich klinického střídání. Co odlišuje klinický program MUA, je však personalizovaná, praktická podpora poskytovaná fakultou MUA v každé fázi klinického střídání studenta.

Malá velikost. Velká podpora.

Malá velikost třídy MUA v kombinaci s naším důrazem na personalizované učení znamená, že během klinických střídání obdržíte úroveň podpory a vedení, které jednoduše nemohou být vyrovnány většími školami - zejména těmi, které mají třídy třikrát a čtyřikrát větší než školy MUA.

V každém kroku vaší klinické rotace bude fakulta MUA v kontaktu s vašimi ošetřujícími lékaři a receptory, aby sledovala váš pokrok. Osobně zkontrolují vaše protokoly a práci na případech a budou pravidelně vyhodnocovat, aby se ujistil, že postupujete podle očekávání.

A pokud nejste, budou s vámi a vašimi receptory spolupracovat, aby vás nasměrovali zpět na trať.

Klinické, profesionální a osobní

Cílem MUA není jen zajistit, aby každý student maximalizoval své klinické zkušenosti, ale také se zaměřil na plánování kariéry a osobní růst. MUA navíc pracuje se studenty na světských, ale životně důležitých administrativních podrobnostech, které přicházejí s klinickými rotacemi, jako je bydlení a rozvrhování.

Výsledkem je, že studenti MUA se v této kritické fázi vzdělávání mohou plně soustředit na svůj klinický, profesní a osobní rozvoj, protože vědí, že tým MUA je za nimi.

To je daleko od zkušeností na jiných školách, kde jsou studenti často sami, jakmile přejdou ze základních věd.

Ručně vybrané programy - a bez čekání

Rozsáhlá klinická síť MUA zajišťuje, že na klinické rotace není čekací doba.

Aniž by bylo nutné umístit stovky studentů najednou, je MUA selektivnější, pokud jde o klinická místa, která si vybírá pro své studenty.

Na těchto pracovištích mají studenti možnost se ponořit do jemnějších míst klinické medicíny a absolvují významné praktické školení pod vedením a dohledem klinické fakulty a děkanů.

Klíč k velkým sídlům

Rozsáhlá zkušenost postupně získaná prostřednictvím každé klinické rotace, jader a volitelných, v kombinaci s dohledem MUA, připravuje každého studenta na zkoušky na palubě, USMLE Step II CK / CS, a nakonec úspěšné umístění do rezidence a úspěchu jako rezident a lékař.

Nejdůležitější je, že MUA poskytuje studentům komplexní plán „Cesta do rezidence“, který jasně identifikuje všechny kroky potřebné k získání žádoucí rezidenční pozice. Klinická fakulta MUA pracuje se studenty samostatně, aby je připravila na každý krok procesu, pomáhá jim trénovat na zkoušky z kroku II, identifikovat potenciální příležitosti k pobytu a dokonce vést falešné rezidenční rozhovory.

Naším cílem je udělat vše, co je v našich silách, aby se zajistilo, že studenti MUA získají školení, vývoj a podporu, kterou potřebují k získání pobytu, které chtějí, a nakonec, aby uspěli jako praktický lékař.

"Na mě opravdu zapůsobilo, když jsem se dostal do klinické části vzdělávání ... rotační body vám nabízejí obrovské příležitosti."

- Henry Nguyen

Studentský život na MUA

Je pravda, že váš čas na MUA budou zaměřeny na učebny, laboratoře a studia - ale na lékařské fakultě je více než tu, zejména zde.

Začíná naším důrazem na komunitu a naším požadavkem, aby všichni studenti bez doprovodu strávili svůj první semestr v komunálních kolejích. To nejen usnadňuje život při přechodu na lékařskou fakultu, ale také pomáhá budovat pocit kamarádství mezi spolužáky, který vydrží po mnoho let na MUA i mimo ni.

A pak je tu úžasné dobrodružství, že strávíte dva roky svého života na krásném a historickém ostrově Nevis - příležitost se ponořit do nové kultury a jiného způsobu života, který už nikdy nebudete mít.

Takže ano, budete tvrdě studovat, když přijdete na MUA. Ale odejdete nejen s nesrovnatelným lékařským vzděláním, ale s dobrými přáteli a celoživotním vzpomínkami.

Proč zvolit MUA

Praxe v USA nebo Kanadě: Na základě souhlasu MUA ze strany států New York, Kalifornie a Florida mohou absolventi MUA vykonávat praxi ve všech 50 státech a kanadských provinciích

Stáže: Absolventi získávají pobyty v konkurenčních programech v USA a Kanadě

Přístup k federální finanční pomoci USA: Schváleno ministerstvem školství USA pro účast v programech federální finanční pomoci USA

Osnovy založené na integrovaných systémech: Učte se kombinací interaktivních přednášek, pracovních setkání v malých skupinách a simulací se standardizovanými pacienty

Úspěch USMLE: 95% průměrná míra prvního průchodu na zkoušce USMLE Step 1, mezi lety 2015 a 2019

Klinické rotace: Přístup ke klinickým programům v pověřených fakultních nemocnicích v USA a Kanadě

Naše fakulta: Všichni naši členové fakulty mají ve svém akademickém oboru pokročilý nebo doktorský lékařský titul

Velikost třídy: Malé velikosti třídy, které podporují interakci studentů a učitelů

Umístění kampusu: Studujte na krásném ostrově Nevis v Karibiku

Místa

Charlestown

Adresa, 1. řádek
Medical University of the Americas
Charlestown, Saint Paul Charlestown Parish, Svatý Kryštof a Nevis

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: