International University Of The Health Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

International University of the Health Sciences

Mise

IUHS využívá inovativní, levné řešení pro transformaci zkušeností s výukou a základní ekonomiku zdravotnického vzdělání, s cílem řešení celosvětového nedostatku, nespravedlivému rozdělení a demografické zastoupení zdravotníků, zejména v primární péči.

Mise zahrnuje obnovovat lékařské vzdělání, takže je relevantní z hlediska potřeb společnosti dnes i do budoucna. Ve skutečnosti se neustále ptát: "Jak můžeme lépe vzdělávat a vychovávat novou generaci lékařů a připravit je k doručování 21. zdravotní péče v rychle se měnícím světě?" Univerzita je řidič sociální transformace tím, že rozšíří bazén budoucích lékařů a sestry mimo úzkých demografie tradičních lékařských fakult.

Naše motto - "v servitium Communitatis mundi" znamená "ve službách světového společenství". Snažíme se uskutečnit inovace a změny ve vzdělávání lékařů v globálním měřítku.

správa

Představenstvo podporuje zdravý vývoj The International University věd zdraví v rámci funkce předepsané pro něj, pomáhá jí transformovat globální zdravotnické vzdělání průmyslu a pomáhat ji při provádění na vysoké úrovni excelence v každém úsilí.

Představenstvo zajišťuje dohled a nejvyšší vedení úrovni k IUHS. Při výkonu své pravomoci a odpovědnosti, představenstvo poskytuje strategický přehled zajistit koordinaci, zaostření, advokacie, správcovství a vedení pro rozmanité IUHS učící se komunity.

Licensure

International University of the Health Sciences

Společnost byla založena v roce 1997 a s absolventy praktikují ve 22 státech, Mezinárodní University of the Health Sciences School of Medicine je akreditována vlády federace St. Kryštof a Nevis (Svatý Kryštof), a je uveden v Světová zdravotnická organizace World Directory of Medical školy, 7. vydání. Výpisy kteří jsou nyní udržovány on-line na univerzitě v Kodani v Avicenna Adresáře. V důsledku toho ve Spojených státech, vzdělávací komise zahraničních lékařských absolventů (ECFMG) umožní absolventům IUHS sedět na licenční zkoušky (USMLE kroky 1 a 2); a totéž platí i ve vztahu k procesu udělování licencí pro většinu ostatních zemí (tj LMCC zkoušky pro Kanadu, PLAB zkouška pro Spojené království (s výhradou požadavků na trvalý pobyt), AMC zkoušky pro Austrálii, atd.) Po ukončení registračního procesu a potřebných zkoušek, ECFMG a její mezinárodní divize ECFMG / EIC budou oba pověření IUHS absolventy. Všechny příslušné dokumenty a odkazy jsou plně uvedeny v virtuální knihovny na webových stránkách IUHS.

Lékařské absolventi hledají licensure ve Spojených státech, Velké Británii a Kanadě, nebo na jiném místě, musí se obrátit na příslušný jednotlivých národních / státní tabule lékařské vzdělávání a udělení licence pro informace týkající se požadavků na udělení licence v rámci této jurisdikce. Studenti, kteří chtějí licensure v jiné zemi, než ve Spojených státech, musí kontaktovat lékaře regulační orgán, který země o informace týkající se jeho předpisů pro udělení licence. Každý jednotlivý stát a stát reguluje licenci k výkonu lékařství v tomto stavu nebo zemi. Zatímco IUHS se bude snažit s nejlepší úsilí na pomoc našim studentům a absolventům, to je nakonec zodpovědnost studentů a absolventů "k určení a musí splňovat licenční požadavky.

IUHS Rozdíl

Nový model lékařské vzdělávání pro 21. století

Pochopení, že inovace vytvoří udržitelné změny, IUHS není tradiční cihel a malty školy. Univerzita investuje do svých studentů není velkou infrastrukturu kapitálově náročné. Ber to jako lékařské fakulty 3.0.

Active Learning

IUHS používá technologické inovace a je na čele nových poznatků o tom, jak se lidé učí. Univerzita využívá případy založené "aktivního učení" a problémové do souvislostí lékařské vědě učení v klinickém prostředí a zvýšit porozumění a retenci.

Aktivní učení klade studenty a jejich vzdělávací potřeby ve středu zkušenosti; stojí v protikladu k "standardních" způsobům výuky, ve kterých učitelé dělají většinu mluvení a studenti mají pasivní.

Rostoucí množství výzkumů dal jasně najevo, že celková kvalita vyučování a učení se zlepší, když mají studenti dostatek příležitostí k objasnění, otázka, platí, a upevňovat nové poznatky. V důsledku toho se úloha přednášky dramaticky změnila. Na IUHS je přednáška neopustil, ale instruktoři vytvářet příležitosti pro studenty, aby se zapojily nový materiál, který slouží jako vodítko, které jim pomohou pochopit a používat informace.

International University of the Health Sciences

Výhody pro Active Learning:

  • Vylepšené schopnosti kritického myšlení
  • Zvýšená retence a přenos nových informací
  • zvýšená motivace
  • Vylepšené interpersonální dovednosti

Použití technologie

IUHS je přesvědčen, že je zapotřebí více způsoby pro Active Learning: interakce mezi profesorem a studenty a mezi studenty by měly být mnohem plynulejší a efektivnější než tradiční pevné sedadla amfiteátru přednášky.

V IUHS, preklinické lékařská věda Program je dodáván pomocí jedinečného integrovaného přístupu, který kombinuje jádro orgánové bázi, pre-klinické základní vědy dodáno on-line interakci s místním přidruženého klinické praxe, kteří poskytují základní ruce na školení, a jeden-to- jeden interakce s akademickou vylepšení týmu.

V důsledku toho IUHS studenti mohou žít a učit se v prostředí, ve kterém budou praxí a získat přístup k nejjemnějším fakulty po celém světě.

Navíc, univerzita využívá celou řadu technologií v celé své programy, aby se aktivně zapojit studenty způsoby, které jsou velmi odlišné od všeho až příliš typické třídě přednášky, kde se přednášející zábaly všechno nahoru a studenti prásknout do bot do dalšího ročníku. Univerzita využívá Tabule Spolupracovat jako jeho akademické platformě pro poskytování služby se usnadnilo interaktivní výuku a skupinové studium. Jádrem preklinických přednášky jsou vybaveny obousměrné audio, video uživatele od multi-point, interaktivní tabule, sdílení aplikací a pracovní plochy, bohatá média, odpočinkové místnosti a nahrávky zasedání (přístupná i prostřednictvím virtuální knihovny na studentském portálu IUHS). Kromě toho se používá University DXR Lékař, přední problém na virtuální pacient simulátoru vzdělávací systém jako integrovanou součást programu. DXR je web-based, plně interaktivní pacient simulační software, který testuje a integruje všechny prvky setkání pacienta. Tento nástroj umožňuje IUHS hodnotit výkon každého studenta se standardizovaným virtuálního pacienta. Konečně, virtuální knihovna je chráněn heslem centrální akademický zdrojem informací pro studenty, stejně jako platforma pro aktivity studijní skupiny.

International University of the Health Sciences

Nízké poplatky za studium

IUHS školné přibližně 80.000 $ celkem za 4 roky lékařské fakulty. Pokud plánujete jít do rodinného lékařství nebo jakékoliv jiné jednání, které není sub-speciality, univerzity v nízké školné znamenat, že nebude zatížen velkých úvěrů po dokončení studia.

Různorodý studentský sbor

Jedním z charakteristických znaků IUHS je její různorodost studentů. Spojené státy jsou rozmanitá a multikulturní společnost s různými vírami a zvyky. IUHS studenti těžit z akademického prostředí, které je tak rozmanité jako komunity, v nichž budou praxi. Také většina amerických lékařských fakult mít neoficiální věkové bariéry, takže je obtížné, ne-li nemožné, pro "zralé" žákovi získat přijetí. IUHS se dívá na celkové studenta při hodnocení jeho nebo její schopnost být úspěšný v medicíně.

IUHS povzbudí studenty, aby platí ze všech oborů. Žadatelé, kteří mají tituly jako například Physician Assistant, ošetřovatel, doktor podiatrické medicíny a doktor chiropraxe tvoří významný podíl našich současných studentů a vynikají ve svých studiích na IUHS MD. Kvalita akademického fakulty protože škola není omezena fyzickým umístěním, že má nejlepší amerických profesorů a mezinárodní spolupracovník fakulty, kteří se líbí být součástí globální inovační komunity.

IUHS fakulty mají celosvětové publikum příští generace lékařů, vytváření vazeb a sítí s dopředu-myšlení zdravotníků, užít si flexibilitu přednášet prakticky odkudkoliv, a jsou schopni provádět výzkum nebo autora a upravovat další projekty.

Vstupní požadavky

International University of the Health Sciences

IUHS je globální lékařská škola, která oceňuje rozmanitost, která existuje v zázemí naší celosvětové studentské těle. Žadatelé následující severoamerické bakalářský cestu vzdělávání musí mít minimálně 90 kreditů na té míry, že zahrnuje uvedené předpoklady. Žadatelé z jiných jurisdikcích by měl mít profil vzdělání v souladu s místními požadavky vstupu do lékařské fakultě. Dokončené bakalářské tituly jsou vhodnější. IUHS lékařský diplom se uděluje buď jako MD nebo MBBS při volbě absolventa.

Univerzita zjistila, že předchozí lékařské ročníkovou práci a klinické zkušenosti umožňuje studentům získat zvlášť dobře kvalifikované k výkonu své MD stupňů. Dále IUHS věří, studenti, kteří mají non-vědecké tituly v oblastech, jako je svobodná umění, inženýrství a práva přinést velkou hodnotu k povolání lékaře a vítáme těchto žadatelů. IUHS nabízí Předlékařská studie, jejímž prostřednictvím mohou studenti dokončili své vstupní požadavky.

Místa

Basseterre

Adresa, 1. řádek
P.O. Box 1267, Wigley Ave. & Wilkin St.
Basseterre, St. Kitts West Indies

Basseterre, Farnost Saint George Basseterre, Svatý Kryštof a Nevis

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: