International American University - College of Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Mezinárodní americká univerzita, která byla založena v roce 2003, se nachází v srdci karibských ostrovů, v jižní čtvrti Vieux Fort, Svatá Lucie, západní Indie. Univerzita je autorizována a schválena vládou St Lucie, aby udělovala různé vysokoškolské a postgraduální tituly včetně doktora medicíny (MD) titul. Nabízíme nejmodernější kurikulum ve zdravotnické výchově, využívající nejmodernější technologie a metody výuky, založené na americkém modelu a dodávané týmem odborné fakulty. Každá lékařská škola má své jedinečné charakteristiky, výraznou osobnost a cíle pro budoucnost. Naším posláním je poskytovat kvalitní lékařskou výchovu schopným a vysoce motivovaným osobám, které chtějí vykonávat kariéru v medicíně. Prostřednictvím četné spolupráce se zdravotnickými organizacemi, akademickými zdravotnickými institucemi a dalšími klíčovými partnery jsme hrát důležitou roli v rozvoji zdravotnické a vzdělávací infrastruktury ve St Lucii a poskytli školení a vzdělání stovkám zdravotníků a studentů okolo světa.

Náš tým spojuje rozmanité znalosti a zkušenosti ze všech koutů zdravotnictví. Vedoucí skupina seniorů zahrnuje členy z amerického a kanadského lékařského vzdělávání a systémů zdravotní péče. Naši zaměstnanci na plný úvazek tvoří zkušení profesionálové z různých oborů medicíny, vzdělávání, výzkumu, zdravotnického plánování, zdravotnických informačních technologií, rozvoje obchodních strategií, vedení a řízení. Naše služby a programy nadále čerpají z odborných znalostí naší fakulty a pracovníků celé lékařské školy a všech našich přidružených vzdělávacích nemocnic a institucí.

historie

Mezinárodní americká univerzita byla založena v říjnu 2003 ve Vieux Fort, Svatá Lucie zákonem parlamentu vlády Svaté Lucie. Dne 1. února 2004 se začalo s výukou pouze devět studentů a pěti oddělení. IAU Studenti pocházejí z celé Spojené státy a po celém světě, včetně Kanady, Indie, Nigérie, Spojených Států, Spojeného království, Západní Indie a Zambie, aby zažili skutečně personalizovanou lékařskou výchovu.

Na pozvání vlády Svaté Lucie zakládající členové IAU založili akademii jako přímou reakci na potřeby a aspirace amerických studentů předškolního věku, kteří chtějí sloužit americkému systému zdravotní péče. Za poslední desetiletí vedoucí představitelé univerzity a členové komunity IAU College of Medicine se věnovali vývoji ošetřovatelů, kteří se zajímají o zlepšení stavu celosvětové zdravotní péče, včetně péče o Ameriky. Univerzitní kurikulum založené na případových studiích s klinickou integrací je vedeno mezinárodní fakultou, která se věnuje úspěchu studentů a stále přitahuje studenty z celého světa.

Zakladatel děkana univerzity Paul Cherian vyvinul inovativní učební plán zaměřený na rozvoj znalostí základních věd o studenty a na zlepšení jejich dovedností v oblasti řešení problémů prostřednictvím učebních osnov založených na problémech. Vedl zakladatelskou fakultu v poskytnutí studijního programu zaměřeného na studenty, který je i nadále základním kamenem úspěchu univerzity. John Minarcik, MD, byl jedním z původních členů fakulty, kteří byli přijati na výuku na IAU, a dodnes působí na fakultě. Také paní Olusina Adesanya, zakládající člen fakulty v klinické medicíně, i nadále působí na fakultě IAU dodnes. Všichni zakládající členové fakulty se vzdělávali buď ve Spojených státech, Kanadě, Evropě a zemích společenství a jejich široká škála zkušeností vedla k tomu, že byla poskytnuta pedagogika zaměřená na studenty zaměřenou na absolvování pokorných a zručných lékařů. V průběhu let se k rostoucí komunitě IAU připojila fakulta z Filipín, Kanady, Nigérie a Spojených států.

Naše poslání

Vycvičit budoucí lékaře, aby sloužili nezištně a pokorně, a zároveň zdůrazňovali silnou lékařskou etiku a ocenění lidské hodnoty a důstojnosti.

Naše vize

Podporovat a podporovat živou komunitu pro vzdělávání v oblasti zdraví pro studenty, fakulty, zaměstnance a partnery komunity.

Vypracovat vynikající akademický program, zkušenosti, komplexní podporu učitelů, přátelskou kulturní kampaň a prostředí, které podporují studentskou spokojenost, schopnost a zapojení zaměstnanců a zapojení komunity.

Vedení inovativního vzdělávacího programu pro zdravotnické studenty, fakulty a praktické lékaře.

Rozvíjet výzkumné a vědecké programy s důrazem na aplikovaný výzkum, aby se zabránilo onemocnění, personalizovali medicínu a zlepšily zdraví obyvatelstva.

AKREDITAČNÍ A PRVNÍ

Jako student IAU garantujeme uspokojení každé z různých "úrovní" pověření potřebných pro US, Kanadu a mezinárodní licenci.

IAU je charakterizována a akreditována vládou Svaté Lucie jako komplexní univerzita, která má pravomoc udělovat titul doktor medicíny. Oddělení vzdělání a zdraví sv. Lucie schválilo způsobilost absolventů IAU College of Medicine k praxi medicíny v St. Lucia.

ECFMG: IAU je uznávána vzdělávací komisí pro zahraniční lékařské absolventy (ECFMG). To vám uděluje právo provádět všechny tři kroky americké lékařské licenční zkoušky (USMLE), která musí být předána, aby se stala praktickým lékařem v USA

Adresář pro mezinárodní lékařské vzdělávání (IMED): IAU je uvedena v seznamu mezinárodních lékařských vzdělávacích zařízení (IMED). Jedná se o přesnou a aktuální kompilaci mezinárodních lékařských škol uznávaných příslušnou vládní agenturou v příslušné zemi zdravotnických škol. Uznání podle ECFMG přímo závisí na tom, zda škola je uvedena v tomto adresáři.

Světová zdravotnická organizace (WHO): IAU je také uvedena v adresáři Avicenna, která je nástupcem Světového seznamu zdravotnických škol WHO.

Světový adresář lékařské školy (WDMS): IAU je v současné době uvedena v seznamu WDMS, který byl vyvinut ve spolupráci se Světovou federací pro lékařské vzdělávání (WFME) a ​​Nadací pro podporu mezinárodního lékařského vzdělávání a výzkumu (FAIMER) ve spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací a Kodanskou univerzitou.

Evropa světa učení: IAU je také uvedena v seznamu světových adres Europa, který je databází akreditovaných vysokoškolských institucí po celém světě.

Sdružení univerzit Commonwealthu (ACU): IAU je členem Asociace univerzit Commonwealthu a je uvedena v databázi univerzity. IAU je jediná škola ve St Lucii uvedená v tomto adresáři a jedna z mála uvedených karibských škol.

Lékařská rada Indie: IAU je uznávána lékařskou radou Indie (MCI) a absolventi jsou způsobilí k tomu, aby se mohli zúčastnit screeningového testu MCI.

Odesláním tohoto formuláře dávám výslovný písemný souhlas Mezinárodní americké univerzitě a jejím zástupcům, aby mě kontaktovali ohledně vzdělávacích programů a služeb prostřednictvím e-mailu, telefonních hovorů nebo textových zpráv - a to i prostřednictvím použití technologie automatického vytáčení hovorů nebo textů na jakékoli bezdrátové Nebo pevnou linku, kterou poskytnu. Chápu, že tento souhlas není nutný k nákupu zboží nebo služeb a že můžu volat IAU přímo.

Místa

Rodney Bay

Adresa, 1. řádek
Rodney Bay, Gros Islet, Svatá Lucie

Baltimore

Adresa, 1. řádek
Maryland
Baltimore, Maryland, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: