SLIIT COMPUTING

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Naším úkolem je přilákat brilantní mysl, urychlit hranice poznání, stimulovat inovace a kreativitu a vychovávat budoucí lídry ve všech oblastech vzdělávání a průmyslu

Jak uznaly Komise univerzita granty podle zákona o vysokých školách, SLIIT byla založena v roce 1999 se vzdělávat a školit profesionály v oblasti IT. V posledních deseti letech, SLIIT Computing spolu s Srí Lanka Ústavu informačních technologií (SLIIT) se stal jedním z předních Srí Lanky soukromých institucí vysokým postavením věnovaných sloužící národ, i mimo něj.

Zápis a Student Service

Pokud potřebujete pomoc při uplatňování studovat na SLIIT Computing, potřebují více informací nebo máte nějaké dotazy týkající se vašeho zápisu - jsme tady na pomoc. Buďte v kontaktu s rozdělením SLIIT Computing akademické záležitosti. Pomůžeme vám se vším, co potřebujete.

Poskytujeme informace, rady a pomoc v řadě otázek: vysokoškolské, zápisu, finanční, kariéra, mimoškolních aktivit.

Pokud budete potřebovat jakékoliv služby, jsme se nachází v 13. patře kampusu metra. Máme řadu kontaktů pro vaše pohodlí

Studentské Informace

Studenti se vydává studentský příručku o zápisu. Studenti jsou vydávány informací modulu v první učil zasedání pro každou jednotlivou zahrnout modul studijních výsledků modulu, učí plán, čtení seznamů a požadavků na posuzování (úkoly, délka posuzování, ruku v ujednáních) Koordinátor udržuje pravidelný kontakt s vůdci modulu, aby zajistily hladký správa kurzu.

Student Life

Jako student SLIIT Computing, budete se připojí dynamickou, vzrušující a rozmanitou komunitu, kde si budete moci setkat se s novými lidmi, rozvíjet celoživotní dovednosti a získat podporu uspět na vysoké škole i mimo ni.

SLIIT Výpočetní studenti jsou tady z nějakého důvodu - a pokud se stanete jedním, a to nejen budete studovat na většině moderní a inovativní ústavu, budete mít také nekonečné možnosti, aby vaše značka, podílet na univerzitního života, užít svůj čas, a navazovat vzrušující a dynamickou kariéru.

SLIIT Com Interaktivní Club (SCOM-IC)

SLIIT Com Interaktivní Club (SCOM-IC), založená v roce 2010, je společnost Student Interactive, který reprezentuje celý B.Sc. v oblasti informačních technologií studentské populace. To byla založena s cílem podporovat B.Sc. v oblasti informačních technologií studia spolu s SLIIT programu do odvětví s cíli

Podporovat B.Sc. v oblasti informačních technologií studia spolu s SLIIT na průmysl programu. Sdílení znalostí a zdrojů mezi studenty a odborníky v oboru. Zavést nejnovější trendy a technologie v souvisejících oblastech. Udělují potřebné měkké dovednosti potřebné k úspěšně čelit konkurenční prostředí v dnešním trhu práce Chcete-li podpořit a organizovat kulturní a společenské aktivity.

Místa

Colombo

SLIIT Computing

Adresa, 1. řádek
No. 371, Duplication Road
Colombo, Západní provincie, Šrí Lanka
Telefonní číslo
+94 11 7 543600