Westford University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Westfordu

Cílem Westford University College je připravit budoucí obchodní vůdce aktivním přijetím konstant dynamických změn po celém světě. Naše učební osnovy a řada programů řízení podniku vybavují studenty a profesionály k tomu, aby vytvořili globální perspektivu pro širokou škálu záležitostí a vytvořili udržitelný dopad na společnost.

Kdo

Westford je respektovaná a vyhledávaná akademická instituce, která nabízí pokročilé a terciární kvalifikace v oblasti managementu, módy a průmyslových „profesionálních certifikací“ podporovaných tituly, diplomy z globálně akreditovaných orgánů a univerzit začínajícím studentům na Středním východě, v Africe, Evropě a Velké Británii , Asii a zbytku světa.

Když

Westford je dnes deset let stará vzdělávací instituce, založená v roce 2009. Začalo to tím, že si naši zakladatelé představovali pokornou myšlenku „vytvářet cenově dostupné vzdělávací zkušenosti“; to by zůstalo „přístupné všem“; motiv, který nás každý den v instituci hrdě pohání, a zároveň symbolizuje „důvěru“, „dokonalost“ a nikdy neohrožuje „kvalitu a přístup zohledňující náklady“.

Co

Westford nabízí řadu mezinárodně akreditovaných a globálně uznávaných vysokoškolských, postgraduálních programů spolu s profesionálními certifikacemi v oblasti managementu, módy, informačních technologií od řady akreditovaných subjektů. Studenti si nyní mohou vybrat „nejlepší kariérní volbu“, která bude odpovídat jejich „ambicím a touhám“ tak, aby překonaly a vynikly v životě, a zároveň si s námi mohou rozvíjet své osobní cíle a cíle profesní kariéry.

Proč

Westford čerpá z globálních osvědčených postupů pedagogiky v online a místním učení, jejichž výsledkem je poskytování „interaktivního vzdělávacího prostředí peer-to-peer“, „rozvíjí pokročilé výzkumné kapacity,„ akademická přísnost “, prostřednictvím širšího výběru„ pečlivě navržených možností „Vysokoškolské vzdělávací programy a profesní certifikace se hodí k uspokojení vyvíjejících se potřeb běžných studentů a pracujících odborníků. Westford University College optimálně využívá sofistikovanou technologii a sílu internetu, aby vám přinesla neocenitelnou zkušenost s učením zapouzdřující globální know-how nejlepších průmyslových postupů.

Vidění

Westford University College se zabývá transformacemi - jednotlivců, organizací i společnosti. Naše programy jsou navrženy tak, aby doplňovaly váš titul a vedly k zaměstnání a kariéře, která využívá vaše vášně a dovednosti. Naší vizí je stát se špičkovou řídící institucí působící globálně prostřednictvím excelence v oblasti kvalitního vzdělávání a výzkumu.

Mise

Snažíme se „Aspire“, Aspire, Innovate and Master, základy manažerského vzdělávání a díky neustálému výzkumu a působivé výuce vytvoříme výklenek v různých oborech. Instituce se důrazně zasazuje o posílení příspěvku ke znalostem tím, že překlenuje propast mezi akademickou obcí a průmyslem.

Hodnoty

  • Dokonalost: Usilujeme o dokonalost v oblasti poskytování, hodnocení, vztahu mezi studenty a fakultou.
  • Integrita: Sledujeme kvalitu poctivosti, etiky a pravdivosti.
  • Rozmanitost: Podporujeme inkluzivitu, rozmanitost a rovnost na všech úrovních.
  • Inovace: Zavazujeme se vytvářet prostředí, které podporuje inovace, kreativitu a podnikatelského ducha.
  • Soucit: Snažíme se vychovávat soucit, ztělesňovat sociální spravedlnost, pomáhat ostatním a zmocňovat je ke změně světa.
  • Odpovědnost: Odpovídáme za zajištění excelence prostřednictvím služeb založených na hodnotách a sledování kvality ve všech našich programech.

Místa

Sharjah

Adresa, 1. řádek
Sharjah: 1st Floor, India Trade & Exhibition Centre, Al Taawwun, Sharjah
Tel: +971 6 5939625

Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty

Kapské město

Adresa, 1. řádek
Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika

město Kuwait

Adresa, 1. řádek
město Kuwait, Al Asimah Governate, Kuvajt

Rijád

Adresa, 1. řádek
Rijád, Rijádská provincie, Saúdská Arábie

Johannesburg

Adresa, 1. řádek
Johannesburg, Gauteng, Jihoafrická republika

Dammam

Adresa, 1. řádek
Dammam, Východní provincie, Saúdská Arábie

Bahrajn online

Adresa, 1. řádek
Bahrajn online, Bahrajn

Accra

Adresa, 1. řádek
Accra, Větší region Accra, Ghana

Toronto

Adresa, 1. řádek
Toronto, Ontario, Kanada

Dubaj

Adresa, 1. řádek
Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Kanada online

Adresa, 1. řádek
Kanada online, Kanada

Nigérie online

Adresa, 1. řádek
Nigérie online, Nigérie

Toronto

Adresa, 1. řádek
Toronto, Ontario, Kanada

Kapské město

Adresa, 1. řádek
Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika

Abu Dhabi

Adresa, 1. řádek
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Malajsie online

Adresa, 1. řádek
Malajsie online, Malajsie

Amman

Adresa, 1. řádek
Amman, Guvernorát Amman, Jordánsko

UK Online

Adresa, 1. řádek
Westford School of Management LTD
20-22 Wenlock Road
London, N1 7GU
United Kingdom

UK Online, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium