Westford University College

Úvod

Read the Official Description

Westford University College

Westford vyhrál "Spokojenost zákazníků ocenění" z MENAA Ocenění pro druhý rok po sobě v roce 2015 a 2016

Westford University College (WSoM) je vzdělávací instituce se sídlem ve Spojených Arabských Emirátech a mají robustní přítomnost v Británii, na Středním východě, v Indii a Jižní Africe s cílem poskytovat vysoce renomovaných a pokročilé kvalifikaci pro Velkou Británii a evropské založené a školení v oblasti řízení na aspirujících komunit žijících v Asii, Africe a na Středním východě. Naše kvalifikace jsou ověřené a akreditovány renomovanými akreditovanými akademické vydávajících subjektů, vysokých škol a univerzit z Velké Británie. Nabízíme mezinárodně uznávané vysokoškoláka a postgraduální programy, post, který umožní našim studentům zastínit a vynikají preferovaných arénách a rozšiřovat své snahy o dokonalost ve zvoleném kariéře nebo vyššího vzdělání.

Westford University College čerpá z nejlepších globálních postupů v oblasti on-line vzdělávání a pedagogiky; Výsledkem je interaktivní, dynamická značka vzdělání absolventa dovedně vhodný pro běžné studenty a profesionály.

Westford University College optimálně využívá sofistikovanou technologii a sílu internetu, aby vám neocenitelnou učení, stejně jako globální zkušenosti sítí.
Vize
Westford University College předpokládá, že mezi nejlepší volbou pro řízení kariéry uchazečů tím, že nejaktuálnější, relevantní a vysoce kvalitního vzdělání ve směsi s rozvojem dovednosti usilující studenti hledají příležitosti na globálních organizací, a tím překlenout mezeru mezi vzděláním a zaměstnaností.
Poslání
Westford University College se snaží formovat a přetvářet aspiranta na generaci lidí, kteří mají diverzifikované pozadí k efektivnímu vedoucích a řídících pracovníků zítřka s pocitem společenské, firemní a etické odpovědnosti tím, že poskytuje vynikající vzdělávání a školení v oblasti řízení, tak vybavit, aby se stal schopný manipulace náročné úkoly.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět Health Diplomy » Vidět Doktorské diplomy » Vidět BBA programy » Vidět Kombinované MBA » Vidět 1-year MBAs » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master of International Business Management (IMBA)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Sharjah United Arab Emirates Online Libanon Lebanon Online Omán Muscat Oman Online Saúdská Arábie Riyadh Singapur Singapore Online Jeddah Bahrajn Bahrain Online Indie Delhi India Online Dubai Kanada Canada Online Nigérie Nigeria Online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Malajsie Malaysia Online Pune Spojené království UK Online + 31 více

Tento kurz je strukturován takovým způsobem, aby student obdrží dvojí certifikace, postgraduální Advanced Diploma in International Business Management, udělovaný Cambridge International Qualifications, Velké Británii a Master of International Business Administration udělený Guglielmo Marconi University, Itálie. Tento MBA je akreditován Ministerstvem školství, Itálie a Rady pro akreditaci vysokých škol (Chea), Spojené státy americké, proto MBA má dvojí akreditaci z Evropy a US.The univerzity také spadá pod ENIC NARIC Approved vysokých školách a je uznávána po celém světě. [+]

Master of International Business Administration, který byl udělen Guglielmo Marconi University, Itálie.

Guglielmo Marconi je world-class univerzita podpoře využívání inovativních metod vzdělávání a přístupu založeného na rozvoji mezioborových znalostí, schopností a dovedností se zvláštním důrazem na globální perspektivu. Naše rozmanitá komunita současné době je celkový počet zhruba 16.000 studentů zapsaných do absolventa a postgraduálních programů, 300 členů fakulty a akademického radí tým složený z více než 200 odborníků. Univerzitní ředitelství se nachází v srdci Říma, v blízkosti Vatikánu, ale četné regionální a mezinárodní pobočky umožňují jak domácím, tak zahraničním studentům absolvovat závěrečnou zkoušku a prezentovat dizertační práci bez opuštění vlastní země nebo státu. <... [-]


Contact
Adresa
PO Box: 28008, Sharjah, UAE
AE
Adresa destinace
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, Sharjah, AE
Adresa destinace
Muscat, Muscat Governorate, OM
Adresa destinace
Oman Online, OM
Adresa destinace
Riyadh, Riyadh Province, SA
Adresa destinace
Singapore Online, SG
Adresa destinace
Jeddah, Makkah Province, SA
Adresa destinace
Bahrain Online, BH
Adresa destinace
Delhi, IN
Adresa destinace
India Online, IN
Adresa
Westford University College, Al Nahda, Dubai
AE
Adresa destinace
Dubai, Dubai, AE
Adresa destinace
Canada Online, CA
Adresa destinace
Nigeria Online, NG
Adresa destinace
Mumbai, Maharashtra, IN
Adresa destinace
Bengaluru, Karnataka, IN
Adresa destinace
Abu Dhabi, Abu Dhabi, AE
Adresa destinace
Malaysia Online, MY
Adresa destinace
Pune, Maharashtra, IN
Adresa destinace
Westford School of Management LTD
20-22 Wenlock Road
London, N1 7GU
United Kingdom

UK Online, GB