The University of Wollongong in Dubai

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na University of Wollongong v Dubai (UOWD).

UOWD byla založena ve Spojených arabských emirátech v roce 1993 jedním z předních světových univerzit, postavených na University of Wollongong v Austrálii. Původně známý jako Ústav pro australské studií, UOWD je pulzující, dynamický a různorodý instituce, zachování silné australský dědictví. Za posledních 21 let jsme vybudovali vynikající rekord pro výchovu vysoce zaměstnatelní absolventy a získal mezinárodní pověst pro kvalitu našich vzdělávacích postupů.

S více než 4000 studentů z více než 100 zemí se učí akademiky z více než 40 zemí, UOWD nabízí nejlepší tradice západní vzdělání v opravdu multikulturním prostředí pro vzdělávání.

Academic Excellence

Spojili jsme akademické excelence Austrálie 12. nejvyšším žebříčku univerzitu s kulturou a vzrušení z kosmopolitního města Dubaj, poskytovat dynamické, podnětné a obohacující prostředí pro studenty, výzkumné praktiky a obchodní profesionály. Ve stejné době jsme aktivně přispívají k narůstající znalostní ekonomice Spojených arabských emirátech.

Náš student-střed přístup k učení, zajišťuje, že naši absolventi jít ven do světa vyzbrojen mnohem víc než technické znalosti a vynikající vzdělávací zkušenost. Mají také odborné znalosti v oblasti výzkumu, analýzy, podnikání, řešení problémů a komunikace. To je odlišuje od svých vrstevníků napříč dalšími institucemi, a vysvětluje, proč tak mnoho z našich absolventů mají nyní senior, odpovědné a zajímavé pozice v řadě prestižních organizací, a to jak ve Spojených arabských emirátech a po celém světě.

Od našeho vzniku jsme si vybudovali pověst pro kvalitu, důvěryhodnost a celistvost, a univerzita je držen ve vysokém podle jeho studenty, absolventy, obchodu, průmyslu a vládě. Udržujeme dlouhou a hrdou tradici vynikající výsledky ve vzdělávání v kombinaci s liberálními hodnotami vyšetřování, a neustále se snaží poskytovat úrodné prostředí pro jasných mladých mysli vzkvétat, kde kritické myšlení je jak podporovat a pěstovat; vlastnosti, které charakterizují velké instituty učení.

Výběrem programu v UOWD budete dělat vynikající investici do vaší budoucnosti, jak jsme usilovat o ještě více vzrušující vzdělávacích příležitostí pro naše studenty.

The University of Wollongong v Dubaji (UOWD) je jedním z nejstarších a nejprestižnějších univerzit Spojených arabských emirátů. Založena v roce 1993 na University of Wollongong v Austrálii - v současné době řadí mezi přední univerzit na světě - UoW v Dubaji představuje průkopnickou australský iniciativu v oblasti Perského zálivu.

Od skromných začátků opačných Al Mulla náměstí, přes přítomnost orientačního bodu na Jumeirah Road, našeho současného umístění v Dubaji Knowledge Village, UOWD stala uznána jako nedílná součást dubajské akademického prostředí.

Mezinárodně Akreditovaná univerzita v Dubaji

Všechny UOWD akademické programy jsou akreditovány Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum a jeho kvalita zajištěna na University of Wollongong v Austrálii, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora sektoru vysokoškolského vzdělávání v Austrálii. UOW Austrálie je 12. nejvyšší zařadil Australian University a dosáhla pěti z pěti hvězd ve všech šesti vzdělanostních skupin posuzovaných Good Universities Guide 2014. Na tomto benchmarku, studenti UOWD můžete být jisti, mezinárodní standard vzdělání, vydělávat titul, který je veden místně a mohou být přeneseny do australské kvalifikaci po ukončení studia.

Fakult univerzity jsou provozovány místně a mezinárodně přijatých akademiků, s rozšířenou výukou, obchodní a zkušeností v oboru. Přinášejí do třídy nepřeberné množství poznatků z výzkumu a odborné praxe ve svých oborech, poskytnout studentům stimulující, vícerozměrný akademickém prostředí. Třídy jsou malé v počtu studentů, což umožňuje Přednášející obstarávat individuálním studijním potřebám.

UOWD je ideální volbou pro zahraniční studenty, kteří hledají mezinárodně akreditovaného studijního, v blízkosti domova. Školné a životní náklady jsou nižší než srovnávací studijních programů ve Spojených státech nebo Velké Británii a mezinárodní, studentů-nerezidentů může těžit ze zjednodušeného procesu žádosti o vízum. Naše mezinárodně uznávané kvalifikace umožní absolventům UOWD sledovat odměňování kariéry a 7500 absolventi zahrnují mnoho absolventů vysokých profilových ve vedoucích pozicích ve veřejném a soukromém sektoru v celém regionu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Aplikované Financí

Campus forma Denní studium 5 semestry June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Mistr aplikované financí (MAF) je navržen tak, aby vám pomůže rozvinout pokročilý, aplikovat a komplexní znalosti z bankovnictví a investování v mezinárodním kontextu. [+]

Mistr aplikované financí (MAF) je navržen tak, aby vám pomůže rozvinout pokročilý, aplikovat a komplexní znalosti z bankovnictví a investování v mezinárodním kontextu. Finance a bankovnictví organizace stále více požadují analytické a strategická řešení soutěžit v náročném globální ekonomice. Pokud jste student nebo pracující v oblasti financí a bankovnictví, s ambicí pracovat v mezinárodním prostředí, bude program MAF poskytnout vám teoretické znalosti, praktické dovednosti a strategické schopnosti uspět. Přehled kurzů Mistr aplikované Finance (MAF), program vám pomůže vytvořit detailní znalost bank a souvisejících finančních zprostředkovatelů, stejně jako témata, jako je například řízení investic, kvantitativním ekonomické analýzy, finanční Mangement a rizikový POSOUZENÍ. Program také nabízí příležitost se specializovat v určitém proudu finanční praxe, které vám pomohou rozvíjet vaše in-hluboké znalosti specifických finančních oborů, včetně bankovnictví a investování. Můžete také získat detailní znalosti o financování šaría, a to prostřednictvím islámského bankovnictví a finance proudu. Pracovní příležitosti SAE je rychlý růst jako hlavní mezinárodní obchodní centrum znamená, že existuje nepřeberné množství možností zaměstnání v odvětvích finančních služeb. Islámské bankovnictví a finance je významným růstovým odvětvím v regionu a rozvíjet porozumění těchto praktik otevřou širokou škálu profesionálních příležitostí. Mezinárodní zaměření programu také připravuje účastníky na kariéru v korporátní finance, investiční a bankovní sektory v jakékoliv části světa. Investiční Analytici Správci fondů Obchodní a investiční bankéři Úvěrové Analytici Finanční poradci Finančních kontrolorů Treasury Manažeři Výzkumné Analytici Burzy Investiční poradci Bohatství manažerů. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

Magistr Mezinárodních Studií

Campus forma Denní studium June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Cílem tohoto mistra mezinárodních studií programu je vyškolit studenty, aby kriticky zapojit se a přemýšlet v sofistikované způsobem o dynamiky současných procesů kontinuity a změny, regionálně protože mají vliv na GCC, na Středním východě av jižní Asii, ale také globálně. [+]

S nebývalou pokroky v technologii, dopravy a komunikací, současný svět se projevuje stále větší kulturní, politickou a ekonomickou provázanost a vzájemnou závislost. Master of International (MIST) programu studia je navržen tak, aby vám vybaví s nástroji a znalosti, aby pochopili klíčové debaty o povaze této globální transformace. Přesněji řečeno, cílem této Master of International Studies programu je vyškolit studenty, aby kriticky zapojit se a přemýšlet v sofistikované způsobem o dynamiky současných procesů kontinuity a změny, regionálně protože mají vliv na GCC, na Středním východě a na jihu Asie, ale i na celém světě. Přehled kurzů Použití interdisciplinární přístup založený na výzkumných nástrojů a metod sociálních věd, program nakreslí o perspektivách z mezinárodních vztahů a politiky, mezinárodní politické ekonomie, historie a kulturálních studií seznámit studenty některých teoretických přístupů k pochopení aktuální světové dění, debaty o globalizace, hospodářský rozvoj a sociální změny. Prostřednictvím základních a volitelných předmětů, tento program zkoumá složité vztahy mezi státy a společnostmi, národy a ekonomiky, jednotlivců a komunit v různých oblastech, jako je mezinárodní právo, politické ekonomie, práce a migrace, kultury, médií, životního prostředí a bezpečnosti. Pracovní příležitosti UOWD Master of mezinárodních studií je přínosem pro každého, kdo pracuje nebo by chtěli pracovat pro vládní nebo soukromé organizace, které spravují diplomatické nebo obchodních vztahů s ostatními zeměmi. Studenti a absolventi programu MIST obvykle pracují jako: Členové vlády / službu / mezivládních organizací Členové nevládních organizací a mezinárodních nevládních organizací Stát / Region Heads Analytici Politické Specialisté v Think tanků Diplomaté Manažeři v oblasti cestovního ruchu / Akademici. Pokud jste profesionální již působí v mezinárodním kontextu, bude program MIST poskytnout vám s kulturními dovednostmi pro správu vztahů a makléřské spolupráce s organizacemi z různých zemí a kultur, což vám ještě více aktiva pro konkrétní organizaci. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

Magistr Mezinárodního Obchodu

Campus forma Denní studium 5 semestry June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Master of International (MIB), program Business vám poskytnou dovednosti a kompetence, aby efektivně pracovat ve vedoucích manažerských pozicích v mezinárodním podnikatelském prostředí. [+]

Master of International (MIB), program Business vám poskytnou dovednosti a kompetence, aby efektivně pracovat ve vedoucích manažerských pozicích v mezinárodním podnikatelském prostředí. Předpokladem Master of International Business programu je pochopit a reagovat na výzvy globalizace uvedené v obchodním kontextu. Jste-li nový absolvent chystá pustit na své první manažerské pozice, nebo zkušený manažer, jehož cílem je zlepšit své znalosti a zkušenosti v otázkách globálního řízení, MIB vám může pomoci aplikovat mezinárodní perspektivu na řízení obchodního podnikání. Přehled kurzů Master of International Business (MIB) vám poskytne kombinací mezinárodních manažerských dovedností spolu s pochopení kulturních a ekonomických dynamiky různých zemí. Program vám pomůže aplikovat mezinárodní obchodní principy a analytické nástroje na vlastní organizační prostředí a rozvíjet hluboké znalosti různých ekonomických a obchodních prostředích. Klíčovou součástí programu MIB je praktický rozvoj klíčových dovedností v reálném prostředí. To zahrnuje interakci s průmyslem prostřednictvím přednášky, návštěv na místě a řízení projektu obchodně-zaměřený, který vám pomůže kriticky analyzovat náročné scénáře týkající se vaší oblasti odborné praxe. Pracovní příležitosti UOWD Master of International Business (MIB) je použitelná pro řadu obchodních organizací, včetně nadnárodních firem, organizací veřejného sektoru, a mezinárodních obchodních a investičních podniků. Studenti a absolventi MIB obvykle pracují v rolích, jako jsou: Obecné Manažeři Export a import Manažeři Management Consultants Mezinárodní Licenční Manažeři Obchodní politika Consultants Joint venture Manažeři Devizové Obchodníci Mezinárodní marketing a public relations Jednatelé. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

Magistr Médií A Komunikace

Campus forma Denní studium June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Master of Media a komunikace vám silný základ v praktických dovedností potřebných k dosažení úspěchu v tomto dynamickém podnikatelském sektoru. [+]

Master of Media a komunikace (MMC) program na University of Wollongong v Dubaji vám nabízí možnost rozvíjet pokročilé dovednosti úrovni v celé řadě oborů, včetně žurnalistiky, mediálních studií a public relations. Pokud jste stávající nebo aspirující profesionál v oblasti médií a komunikace sektoru, bude MMC poskytnout vám teoretické znalosti a dovednosti aplikovat na předem ve zvoleném oboru praxe. Přehled kurzů Master of Media a komunikace vám silný základ v praktických dovedností potřebných k dosažení úspěchu v tomto dynamickém podnikatelském sektoru. Program vás vtáhne do multi-disciplinární prostředí, podporu spolupráce pracovních a vedení týmu, stejně jako samostatné učení. Směr v médiích a komunikaci v 21. století bylo k práci jak sám, tak v týmech na projektech všech velikostí. Dnešní novinář často funguje jako jeden-osoba operace odpovědný za psaní, nahrávání audio a video, editaci a produkovat materiál pro různé platformy. Stejné dovednosti jsou potřebné v oblasti public relations a vyšší verze úroveň těchto dovedností přijít v celovečerních filmů a dokumentů. Tento program bude vybavit studenty pro práci v těchto ohledech, a také efektivně fungovat v týmech, jako člen týmu nebo vedoucí týmu, z nichž obě role jsou dnes často požadované klienty v průmyslu. Budete mít příležitost se specializovat v mediálních studií a Public Relations, výběrem příslušných volitelné předměty, a pak dokončit stáž, Cvičení, práci, nebo Professional portfolia demonstrovat kompetence průmyslu související. Pracovní příležitosti University of Wollongong v Dubai Media Master a komunikační program je relevantní pro řadu odborných disciplín souvisejících s médii. Studenti a absolventi MMC programů obvykle pracují jako: Novináři Public Relations Specialisté Firemní komunikace Vedení Filmaři Výzkumní pracovníci Spisovatelé Akademici. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

Magistr Strategického Marketingu

Campus forma Denní studium 4 semestry June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Master of Strategic Marketing (MSM), program na University of Wollongong v Dubaji vám poskytne důkladnou průpravu v současné teorie a praxe, které vám pomohou rozvíjet strategické marketingové techniky potřebné k vyniknout v konkurenčním globálním trhu. [+]

Master of Strategic Marketing (MSM), program na University of Wollongong v Dubaji vám poskytne důkladnou průpravu v současné teorie a praxe, které vám pomohou rozvíjet strategické marketingové techniky potřebné k vyniknout v konkurenčním globálním trhu. Marketing je o úspěšném umístění, propagaci a distribuci produktů a služeb v prostředí spotřebitele. Jste-li marketingový odborník s ambicí stát se účinným stratég, bude MSM poskytnout vám pokročilé dovednosti a kompetence k úspěchu v mezinárodním obchodním kontextu. Přehled kurzů Master of Strategic Marketing (MSM) vám poskytne detailní vhled do oborů založených na marketing, včetně spotřebitelského chování, výzkum trhu, komunikace, maloobchodní marketing, strategie a řízení. Prostřednictvím aplikovaného výzkumu, kritické analýzy a průmyslu interakcí, program pomůže pochopit dopad globalizace na marketingových postupů a umožní vám rozvíjet marketingové strategie, které mohou být použity k vaší současné nebo budoucí role. Klíčovou součástí programu MSM je praktický rozvoj klíčových dovedností v reálném prostředí. To zahrnuje propojení s podniky v oblasti prostřednictvím řady přednášky, stejně jako řízení průmyslem zaměřený projekt, který vám pomůže vytvořit profesionální postupy týkající se vaší oblasti zájmu. Pracovní příležitosti Kariérní postup je rychlý v oblasti marketingu a MSM vám náskok v dosažení co nejvyšší úrovně ve zvoleném sektoru. Studenti a absolventi MSM obvykle pracují v rolích, jako jsou: Reklamní Vedení Značka Manažeři Direct Marketing Specialisté Tržní Výzkumníci Průmyslové marketingových specialistů Nové Vývojáři produktů Public Relations Vedení Maloobchodní Manažeři Web marketingových specialistů. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

Magistr Strategického řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium 4 semestry June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Mistr strategického řízení lidských zdrojů (MSHRM) programu vám poskytne odborné znalosti pro řízení identifikovat a poskytovat řešení složitých a vyvíjejících se problematiky lidských zdrojů. [+]

Mistr strategického řízení lidských zdrojů (MSHRM) programu vám poskytne odborné znalosti pro řízení identifikovat a poskytovat řešení složitých a vyvíjejících se problematiky lidských zdrojů. Řízení lidských zdrojů na strategické úrovni vyžaduje tvůrčí, analytické a koncepční schopnosti na vytváření a provádění strategie, personální, které efektivně fungují napříč dynamických organizací. Pokud jste ctižádostivý HR jednatel nebo existující odborník v oboru, bude MSHRM pomůže rozvíjet klíčové kompetence v oblasti řízení lidských zdrojů, a postoupit do pozic s větší manažerské odpovědnosti. Přehled kurzů Mistr strategického řízení lidských zdrojů (MSHRM) vám poskytne kritickými pohledy na roli a funkci HR manažery a agenty změny. Program představuje silné nástroje pro analýzu strategického vyrovnání, správu pracovních poměrů a identifikaci vedení a týmové dynamické dovednosti nezbytné pro zorganizování organizační změny. Bude také výzvou, abyste analyzovat, diagnostikovat a vykonají napříč všemi funkcemi lidských zdrojů, na podporu strategických cílů vaší organizace. Klíčovou součástí programu MSHRM je praktický rozvoj klíčových dovedností v reálném prostředí. To zahrnuje interakci s průmyslem prostřednictvím rozsahu přednášky, stejně jako projekt, obchodní management-zaměřený, který vám pomůže kriticky analyzovat náročné scénáře týkající se vaší oblasti odborné praxe. Pracovní příležitosti UOWD Master strategického řízení lidských zdrojů se vztahuje k celé řadě obchodních organizací, od nadnárodních firem k organizacím veřejného sektoru. Studenti a absolventi MSHRM obvykle pracují v rolích, jako jsou: Lidských zdrojů ředitelé Vzdělávání a rozvoj Specialisté Nábor a umístění Manažeři Specialisté Pracovněprávní vztahy Odměn a benefitů Manažeři Profesní Analytici HR Konzultanti Mzdové manažerů. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

Magistr řízení Informačních Technologií

Campus forma Denní studium 2 let June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Master of Information Technology management (MITM) programu vám poskytne znalosti a dovednosti využít nejnovější pokroky v oblasti digitální technologie k získání konkurenční výhody v komerčním prostředí. [+]

Master of Information Technology management (MITM) programu vám poskytne znalosti a dovednosti využít nejnovější pokroky v oblasti digitální technologie k získání konkurenční výhody v komerčním prostředí. Informační technologie se neustále vyvíjí, a schopnost chápat a používat technologické inovace je rozhodující pro pokračující úspěch organizace. Pokud jste odborník v oblasti IT, které mají zájem na strategickém použití technologie, bude Master of informačních technologií managementu pomůže rozvíjet a zlepšit dovednosti potřebné, aby se stal účinným IT manažer v dnešní informační ekonomice. Přehled kurzů Master of Information Technology management (MITM) programu vám poskytne pochopení strategických nástrojů potřebných k využití IT rámců na pracovišti, a aby vaše organizace konkurenční výhodu na trhu. To bude integrovat teorii a praxi informačních technologií se základními obchodní koncepty a principy managementu, financí, provozu, strategického plánování a marketingu. Program bude také poskytnout vám vhled do dynamiky organizace s cílem rozvíjet a provádět komplexní strategii IT. Pracovní příležitosti Tam je rostoucí poptávka napříč všemi sektory pro IT odborníky, kteří mohou automatizovat organizační procesy využívající nejnovější inovace v technologii. Studenti a absolventi MITM obvykle pracují v profesích, jako jsou: IS Manažeři Systémy Analytici Senior Programátoři Síťové Manažeři Projektoví manažeři Databázové administrátory Telekomunikační Manažeři Internetové Architects Datové centrum Manažeři Weboví vývojáři Bezpečnostní specialisté. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. Struktura programu Existují dvě úrovně vstupu do Master of programu Informační technologie pro správu. Pokud jste dokončili tříletý bakalářský studijní program, nebo programu čtyři rok bez výzkumnou složku, vstoupíte do MITM na úrovni nadace. To bude zahrnovat brát dva předměty před zahájením ven na hlavním programu. Pokud jste dokončili čtyři roční míru, která zahrnovala výzkumnou složku, budete vstupovat přímo do hlavního programu. [-]

Magistr řízení Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Master of Engineering řízení (MEM) programu vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro návrh, hodnotit a implementovat techniky řízení v rámci průmyslových inženýrských projektů. [+]

Master of Engineering řízení (MEM) programu vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro návrh, hodnotit a implementovat techniky řízení v rámci průmyslových inženýrských projektů. Engineering je disciplína, která usiluje o neustálé zlepšování v procesech a systémech. V důsledku toho, odpovědnost managementu jsou nevyhnutelné součástí většiny strojírenských profesí. Pokud jste inženýrství praktikující chtějí zvýšit svůj manažerskou odpovědnost, bude Master of Engineering řízení programu pomůže rozvíjet dovednosti projektového řízení vztahující se na rozsáhlých technických problémů. Přehled kurzů Master of Engineering Management (MEM) vám umožní úspěšně integrovat technické a manažerské dovednosti, a zároveň optimalizovat využití personálu, zdrojů, zařízení a informace k provedení inženýrských projektů. Program bude výzvou, abyste analyzovat, diagnostikovat a realizovat strategické rozhodnutí s cílem identifikovat problémy a vymyslet inovativní řešení složitých organizačních problémů. Budete také použít řadu technických aplikací a výpočetních nástrojů na podporu rozhodovací proces ve složitých obchodních a průmyslových prostředích. Pracovní příležitosti Potřeba inženýrské talent je patrné v rychlém nárůstu stavebních projektů ve velkém měřítku probíhají v celém regionu. Tam je silná poptávka po profesionály inženýrství a nepřeberné množství příležitostí pro ty, kteří kombinují jak technické a manažerské znalosti. Studenti a absolventi MEM obvykle pracují v celé řadě technických oborů (chemické, civilní, elektrické, životního prostředí, průmyslový, materiál, mechanické, software a strukturální) v rolích, jako jsou: Inženýrské Manažeři Senior Engineers Manažeři rostlin Inženýrské Školitelé System Engineer Projektoví manažeři Olovo technici Procesní inženýři. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. Engineering Project Management je klíčový předmět v programu MEM a brát tento modul splňuje jeden z klíčových kritérií pro aplikace Project Management Professional (PMP) kvalifikace. Studenti, kteří absolvují program, můžete použít tento předmět jako důkaz svých 35 hodin projektového řízení vzdělávání. Struktura programu Existují dvě úrovně vstupu do Master of Engineering řízení programu. Pokud jste dokončili tříletý bakalářský studijní program, nebo programu čtyři rok bez výzkumnou složku, budete zadejte MEM na úrovni nadace. To bude zahrnovat převzetí dvou inženýrských objektů před spuštěním ven na hlavním programu. Pokud jste dokončili čtyři roční míru, která zahrnovala výzkumnou složku, budete vstupovat přímo do hlavního programu. [-]

Magistr řízení Jakosti

Campus forma Denní studium 4 semestry June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Mistr řízení jakosti (MQM) programu vám poskytne důkladnou průpravu v teorii a uplatňování různých konceptů, které tvoří základ Total Quality Management (TQM). [+]

Mistr řízení jakosti (MQM) programu vám poskytne důkladnou průpravu v teorii a uplatňování různých konceptů, které tvoří základ Total Quality Management (TQM). Quality Management získala rostoucí význam ve vývoji a poskytování zboží a služeb, a tam je rostoucí potřeba účinně zapouzdřit pojetí kvality do každodenních operací organizace. Pokud jste čerstvý absolvent nebo zkušený profesionál, bude Master of Quality Management pomůže rozvíjet odborné schopnosti v provozních a strategických rolí managementu začlenit principy kvantové mechaniky. Přehled kurzů Mistr řízení jakosti (MQM) programu vám poskytne důkladnou průpravu v teorii a uplatňování různých konceptů managementu kvality, které tvoří základ QM který vám pomůže navrhnout, implementovat a spravovat systémy jakosti ve vaší organizaci. Důraz je kladen především na pochopení Total Quality Management (TQM), rámců kvality a metodiky, norem jakosti a kvality, ocenění, všechno zarovnán Evropské nadace řízení kvality (EFQM). To vlévá nástroje a techniky pro zlepšení kvality, poskytuje přístupy k zabezpečování jakosti, a ukazuje, jak může být marketing, technologie, lidí a informací využívány uspokojit zákazníky a splňují požadavky na kvalitu. Klíčovou součástí MQM programu je praktický rozvoj klíčových dovedností v reálném prostředí. To zahrnuje interakci s průmyslem prostřednictvím přednášky, návštěv na místě a řízení projektu obchodně-zaměřený, který vám pomůže kriticky analyzovat náročné scénáře týkající se vaší oblasti odborné praxe. DQG partnerství Program UOWD je MQM byl představen v Dubaji v roce 1996 ve spolupráci s Dubai skupinou Quality (DQG), který je sponzorován dubajského ministerstva pro hospodářský rozvoj. UOWD je jediná univerzita v regionu, který nabízí tento studijní program. Pracovní příležitosti Tam je silná poptávka pro obchodní profesionály s technickými odbornými znalostmi v oblasti TQM procesů a standardů. MQM absolventi se mohou těšit na odměňování kariéru v odvětvích, jako je zdravotnictví, zpracovatelském průmyslu, stavebnictví / strojírenství, vzdělávání, informační technologie a vládních služeb. Studenti a absolventi MQM obvykle pracují v rolích, jako jsou: Manažeři řízení jakosti Manažeři Kvalitní servis Kvalitní Inženýři Bezpečnostní Specialisté Zdraví a bezpečnost Advisors Procesní / Systémové Analytici Interní / externí auditoři Champions systému jakosti Management Consultants Compliance Officers. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

MSc

Magistr V Logistice

Campus forma Denní studium 4 semestry June 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Master of Science v logistice (MSc Log) program kombinuje praktické a teoretické aspekty logistiky a řízení dodavatelského řetězce na pomoc lékařů v terénu zvýšit efektivitu podnikání a prosazovat své profesní dovednosti. [+]

Master of Science v logistice (MSc Log) program kombinuje praktické a teoretické aspekty logistiky a řízení dodavatelského řetězce na pomoc lékařů v terénu zvýšit efektivitu podnikání a prosazovat své profesní dovednosti. Schopnost rozvíjet a institucionalizovat systémů dodavatelského řetězce a logistické je životně důležitá pro maximalizaci konkurenční výhody organizace v oblasti optimalizace nákladů a spokojenosti zákazníků. Pokud jste profesionální práci v oblasti dodavatelského řetězce a logistiky, bude Master of Science v logistice pomůže pochopit provozní a strategické aspekty řízení toku materiálů a informací a používat nástroje, které zvýší úspěch a ziskovost vaše organizace. Přehled kurzů Master of Science v logistice (MSc Log) se bude rozvíjet své schopnosti analyzovat dodavatelského řetězce procesů v organizaci, jeho silné a slabé stránky, struktura a výkonnost a podniknout návrh dodavatelského řetězce systémů. Program vám pomůže uplatňovat množstevní techniky pro logistiku a související rozhodování dopravy a porozumět vlivu informačních technologií na logistice a problémy dodavatelského řetězce. To bude také vám umožní provést specializaci buď v provozu nebo řízení dodavatelského řetězce od skupinových volitelných předmětů. Klíčovou součástí programu MSL je praktický rozvoj klíčových dovedností v reálném prostředí. To zahrnuje interakci s průmyslem prostřednictvím přednášky, návštěv na místě a řízení projektu obchodně-zaměřený, který vám pomůže kriticky analyzovat náročné scénáře týkající se vaší oblasti odborné praxe. Průmysl schválení Program UOWD je MSL je schválen profesionální sítě zastupující podniky a odborníky v tomto odvětví, dodavatelském řetězci a logistická skupina (SCLG) Blízkém východě. Program také vyhrál Scata (zásobovací řetězec a doprava Award) za nejlepší dodavatelského řetězce a logistiky akademického programu ve Spojených arabských emirátech. Pracovní příležitosti Průmyslové aplikace je v centru UOWD je MSc v oboru logistiky. Program byl vyvinut v souvislosti s plány Dubaje na vytvoření integrovaného multimodálního logistického náboj zarovnaný do Dubai Logistics City (DLC) vývoji. Univerzita vyvinula memorandum o porozumění s Maersk Logistics, která prokazuje své silné profesionální vazby. Studenti a absolventi magisterského Přihlášení obvykle pracují v rolích, jako jsou: Manažeři Supply Chain Oblast Logistika Manažeři Uložení Manažeři Expediční Školitelé Divize Poptávka Manažeři Plánování zásob Manažeři / Auditoři Divize Skladové Manažeři Plánování trasy Manažeři Nákup / Manažeři zadávání veřejných zakázek Zásoby Kontrolní Koordinátoři Sklad Kontrolní Důstojníci Celní Manažeři Importovat / Nákladní Koordinátoři Dopravní dohledu. Akreditace a uznávání Tento program je akreditován Ministerstvem SAE pro vysokoškolské vzdělávání a vědecký výzkum, a je plně uznána v Spojených arabských emirátech, GCC národů a na mezinárodní úrovni pro další vzdělávání a zaměstnanosti v soukromém i veřejném sektoru. To je také schválen zásobovacího řetězce a logistických Group (SCLG) na Blízkém východě. Kromě toho, že program je kvalita zajištěna UoW, která je zapsána s terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentura (TEQSA), národního regulátora v sektoru vyššího vzdělávání v Austrálii. Absolventi UOWD mají možnost vyměnit své UOWD titul za rovnocenný UOW stupně po dokončení. [-]

Videos

UOWD Software Tradeshow 2014

UOWD Research Centre develops VirtuNav

UOWD Research Centre develops Quadcopter Drones