The University of Wollongong in Dubai

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Wollongong v Dubaji (UOWD) je jednou z nejstarších a nejprestižnějších terciárních institucí v regionu. Naše učební osnovy a učební postupy odrážejí učební osnovy UOW Australia, které se stále řadí mezi top 2% univerzit po celém světě a jsou uznávány na národní i mezinárodní úrovni.

Naše neustálé úsilí o poskytování vzdělání světových standardů je patrné v dlouhodobém postavení v zaměstnatelnosti absolventů a také důvodem, proč jsou naši absolventi vysoce vyhledávaní zaměstnavateli.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD je skutečně dynamická a rozmanitá instituce, která nabízí široké spektrum programů v oblasti obchodu, inženýrství, informačních věd, jakož i umění a humanitních oborů s cílem rozvíjet absolventy, kteří jsou etickými, mobilními, technologicky gramotnými a připraveni na multikulturní pracoviště. Naše programy jsou relevantní a průmysl souvisí se silným zaměřením na povzbuzení tvůrčího a kritického myšlení, řešení problémů a rozvoj jedinečných dovedností v oblasti vedení.

120789_156UOWD.jpg

Všechny naše programy jsou sladěny s národními prioritami, ale jsou přizpůsobeny potřebám a potřebám globálního trhu práce. S podporou odborníků z oboru integruje praktiky reálného světa s teorií, která zaručuje, že naši studenti jsou schopni řešit složité obchodní problémy.

Naše fakulta sestává z vysoce respektovaných akademiků z celého světa, kteří s sebou přinášejí rozsáhlé zkušenosti z oblasti výuky, výzkumu a průmyslu. Fakulty UOWD jsou aktivní výzkumní pracovníci a zaměřují se na vytváření vynikajícího výzkumu s výsledky, které prospějí komunitě na regionální a mezinárodní úrovni.

Úspěch našich absolventů je důkazem kvality vzdělání UOWD - více než 9 500 absolventů dělá jejich značku na světě a my se drží extrémně vysoký ohled na obchodní, vládní a komunitní sektory jak v SAE a mezinárodně.

UOWD se nachází v samém srdci Dubaje, největší a nejrychleji rostoucí podnikatelský kapitál v UAE a studium na naší univerzitě vám poskytne příležitosti k rozšíření vašeho mezinárodního výhledu a vybavit si dovednosti, abyste se stali globálními tvůrci změn.

Uznání

Všechny naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství Spojených arabských emirátů - záležitosti vysokoškolského vzdělávání, prostřednictvím Komise akademické akreditace a také kvality zajištěné UOW Austrálie, která je registrována v Australské agentury pro terciární vzdělávání a kvalitu (TEQSA), národní regulátor vysokoškolské vzdělání v Austrálii. Po absolvování si studenti mohou vybrat buď certifikát z titulu UOWD nebo certifikát z University of Wollongong Australia.

120794_185UOWD.jpg 120793_183UOWD.jpg120797_365UOWD.jpg 120799_388UOWD.jpg

Místa

Dubaj

Adresa, 1. řádek
University of Wollongong in Dubai
Blocks 5, 14 & 15,
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 20183

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium