University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah byla poprvé založena v roce 2008 a je licencována vládou Ras Al Khaimah. Nabízíme vysokoškolské a postgraduální studijní programy v několika oborech.

Akademické centrum se specializuje na oblasti jako; Účetnictví, stavební inženýrství, strojírenství, elektrotechnika

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah je první institucí, která hledá

Akademické centrum provozuje učebny, přednáškové sály, kancelářské prostory, knihovnu a technické a výpočetní laboratoře. Kromě toho mají naši studenti přístup k celé řadě učebních osnov

Western International College (WINC) působí na základě obchodní licence společnosti Western International Corporation, která je nově jmenovaným poskytovatelem akademické infrastruktury University of Bolton

128487_people-coffee-notes-tea.jpgStartup Fotografie / Pexels

University of Bolton, Akademické středisko - Ras Al Khaimah nabízí následující programy:

Vysokoškolské programy

 • BEng (Hons) v strojírenství
 • BEng (Hons) ve stavebnictví
 • BEng (Hons) s pokročilým postavením v elektrice
 • BSc (Hons) v řízení podniku
 • BA (Hons) v účetnictví
 • BSc (Hons) v oboru výpočetní techniky
 • BA (Hons) v právu
 • BSc (Hons) v psychologii

Postgraduální programy

 • Master of Business Administration (Executive - pro kandidáty s akreditovaným bakalářským titulem)
 • MBA Top Up (pro uchazeče, kteří mají postgraduální kvalifikaci, ale ne MBA)
 • MSc V Informačních Technologiích
 • MSc v řízení projektů v oblasti stavebnictví

Proč University of Bolton, Akademické centrum RAK?

Cenné školné

University of Bolton Academic Center nabízí programy za dotované školné, což je polovina školného v hlavním kampusu ve Velké Británii, aby místní i mezinárodní student měl příležitost získat nejlepší hodnotu britského vzdělání v SAE.

Originální a akreditovaný britský titul

Akademické centrum University of Bolton v RAK nabízí akreditované tituly British Honours z University of Bolton ve Velké Británii. Jedná se o stejné tituly, které nabízí studentům studujícím v hlavním kampusu UK a přepisy uvádějí místo studia jako RAK.

Areál zařízení

Zařízení o rozloze 42 000 čtverečních stop obsahuje učebny, přednáškové sály, kancelářské prostory, knihovnu a technické a výpočetní laboratoře. Kromě toho mají studenti také přístup k účelově vybudovanému tělocvičně a fitness centru s aerobním a posilovacím zařízením a venkovní sportovní zařízení zahrnuje basketbalové kurty, tenisové trávníky, fotbalové hřiště a volejbalové kurty. K dispozici jsou také studentské rezidence poskytující kvalitní ubytování a služby oddělené pro dívky a chlapce s 24/7 ostrahou v areálu.

Přeneste možnosti na UK Campus / Study Trips

Všichni studenti, kteří studují na univerzitním akademickém centru, mají možnost přestoupit do hlavního kampusu ve Velké Británii. Studenti mohou také navštívit školní areál na studijní cestě, která se pravidelně koná.

Studentské ubytování

K dispozici je samostatné nejmodernější hostel zařízení pro dívky

Akademická stipendia za zásluhy

Akademické centrum univerzity nabízí každoročně akademická stipendia za zásluhy v hodnotě 1 milionu AED. Tato stipendia se udělují na základě studijních výsledků studentů v příslušné zemi a na univerzitním centru v RAK.

Stáže a pracovní příležitosti

Univerzitní centrum je sdruženo s více než 200 společnostmi v SAE. Studenti jsou povzbuzováni k tomu, aby během letních semestrů absolvovali stáže a byla jim snadno k dispozici nápověda k zajištění závěrečných stáží.

Zpracování víz

Všichni studenti, kteří studují na univerzitním akademickém centru, jsou sponzorováni univerzitou a zpracování víz je velmi rychlé a rychlé.

Více než 90% našich studentů najde výdělečné zaměstnání do tří měsíců od ukončení studia a kampus je dobře obsluhován s rozsáhlými vazbami, které udržuje s více než 200 společnostmi, které poskytují stáže

Místa

Ras Al-Khaimah

Adresa, 1. řádek
Al Hudaiba – Burairat
P.O.Box: 16038

Ras Al-Khaimah, Severní Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty