UAEU United Arab Emirates University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Spojených arabských emirátů (UAEU) je ucelená, na výzkum náročná univerzita, která přijímá přibližně 13 900 studentů, přičemž více než 900 fakult a 65 000 absolventů zastává klíčové pozice ve vládě, průmyslu, obchodu a všech oblastech podnikání v celém regionu. Mezinárodní studenti a fakulty zastupující více než 65 zemí obohacují a oživují kampus a učebny a zároveň stimulují kulturní rozmanitost.

UAEU, která je vlajkovou lodí této země, nabízí celou řadu mezinárodně akreditovaných vysoce kvalitních postgraduálních a vysokoškolských programů prostřednictvím svých devíti vysokých škol v téměř všech hlavních oborech.

Od svého založení v roce 1976 se UAEU vyvinula z vysokoškolské pedagogické instituce na komplexní univerzitu s větším důrazem na výzkumnou misi.

Jako univerzita náročná na výzkum UAEU spolupracuje se svými partnery v tomto odvětví na poskytování výzkumných řešení problémů, kterým čelí národ a region. Devět výzkumných center strategického významu pro zemi a region rozvíjí znalosti v kritických oblastech.

Kromě toho, věda

Díky své významné fakultě, nejmodernějšímu kampusu a celé škále služeb podpory studentů nabízí UAEU prostředí pro učení se v oblasti bydlení, které je v regionu bezkonkurenční. UAEU je vyspělá univerzita s významnými výsledky a jasnou trajektorií pro neustálé zlepšování s cílem být mezinárodně uznána jako jedna z nejlepších světových univerzit.

Vysoké školy

Univerzita Spojených arabských emirátů má 9 samostatných vysokých škol, kromě College of Graduate Studies a University College, které pořádají komplexní řadu akademických disciplín a kateder.

Další informace naleznete na stránkách školy.

University College

Zavázali jsme se k dokonalosti tím, že vytváříme živé vzdělávací prostředí a poskytujeme nejmodernější vzdělávací zařízení.

Vysoká škola podnikání a ekonomiky

CBE se vyznačuje efektivním studijním prostředím, významnými studijními plány, které pomáhají studentům budovat jejich budoucnost.

Vysoká škola humanitních a společenských věd

V CHSS podporujeme pokročilý vědecký výzkum, vytváříme silné vazby na společnost a upevňujeme dědictví a komunitní služby.

Vysoká škola informačních technologií

Naše vysoká škola je ideálním místem, které podporuje osobní, intelektuální a technický růst a jsme hrdí na naše úspěšné absolventy.

Vysoká škola inženýrství

Vysoká škola inženýrství nabízí významné, mezinárodně opakovatelné programy a snaží se dosáhnout udržitelnosti v různých oborech.

Pedagogická fakulta

Poskytuje moderní vyučovací metody, College of Education nabízí programy, které splňují vzdělávací požadavky SAE, aby se vytvořila charakteristická znalostní společnost.

Vysoká škola práva

College of Law má prestižní postavení na regionální úrovni a poskytuje výzkumné programy, které vyhovují potřebám společnosti SAE.

Vysoká škola potravin a zemědělství

CFA se zavazuje k úspěchu studentů a nabízí akademické programy, které přijímají kritické myšlení, aby získaly studenty s dovednostmi požadovanými na konkurenčním trhu práce.

Vysoká škola vědy

Poskytujeme významné experimentální učební prostředí pro přípravu absolventů vybavených kvalitními technickými dovednostmi a odbornými znalostmi v souladu s mezinárodními standardy.

Vysoká škola medicíny a věd o zdraví

Poskytujeme významné experimentální učební prostředí pro přípravu absolventů vybavených kvalitními technickými dovednostmi a odbornými znalostmi v souladu s mezinárodními standardy.

Vysoká škola postgraduálního studia

Nabízíme ty nejlepší programy a zařízení, které studentům pomohou splnit jejich ambice studovat postgraduální programy. Nabízíme také různá úplná a částečná stipendia pro různé programy.

Místa

Abu Dhabi

Adresa, 1. řádek
Reem Island, 8th floor of Sky Tower
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Al Ain

Adresa, 1. řádek
Sheik Khalifa Bin Zayed Street
Al Ain, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Dubaj

Adresa, 1. řádek
Hamdan bin Rashid Al Maktoum Center for Giftedness and Innovation,
Al Beda’a

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy