Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence (MBZUAI) v Abú Dhabí je absolventem akademické instituce založené na výzkumu, která nabízí specializované studijní programy pro místní a mezinárodní studenty v oblasti umělé inteligence.

Cílem MBZUAI je podpora rozvoje vědeckého výzkumu, vývoje, přenosu a využívání umělé inteligence zavedením MSc a Ph.D. programy, které umožňují studentům naplnit jejich intelektuální potenciál v nejmodernějším prostředí.

Cílem MBZUAI je dosáhnout akademické a výzkumné excelence na místní, regionální a mezinárodní úrovni, pomoci studentům uspět v jejich kariéře a využít jejich získané znalosti k řešení některých největších výzev naší doby.

Naše jedinečnost. Vaše hrana.

1. Zaměřeno na výzkum

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence je první výzkumná univerzita zaměřená na AI na světě. MBZUAI spolupracuje s Inučním institutem umělé inteligence (IIAI) založeným v Abú Dhabí, celosvětovou silou v excelenci a vedení výzkumu AI, za dohled nad Ph.D. vývoj studentů a studijních plánů.

2. Areál

MBZUAI je plně integrován s městem Abú Dhabí, pulzujícím kapitálem, který kombinuje dědictví s moderním životním stylem. Areál, který se nachází v Masdar City - jedné z nejudržitelnějších městských komunit na světě - nabízí nejmodernější zařízení, laboratoře a výzkumná centra poskytující jedinečné prostředí, ve kterém můžete provádět svůj výzkum.

3. Stipendium

MBZUAI nabízí plné stipendium, které pokrývá 100% školné a další výhody, jako je měsíční příspěvek, zdravotní pojištění a ubytování,

4. Profesionální příležitosti

Silné propojení MBZUAI s národní vládou, průmyslem a akademickým světem poskytuje platformu pro naše studenty, aby se mohli spojit se sítí strategických partnerů a získat obrovské zkušenosti prostřednictvím možných stáží v oborech jako zdravotnictví, telekomunikace, technologie, vláda, finance a mnohem víc. Perfektní brána k úspěšnému řízení vašeho profesního rozvoje.

5. Mezinárodní prostředí

MBZUAI je nejlepší univerzitou pro váš výzkumný pobyt. Uchazeči ze všech zemí a národností jsou vítáni, protože přijetí a přijetí do programů bude založeno na vysokém akademickém postavení a zásluhách. Vytvářením prostředí mezinárodního kampusu se MBZUAI zaměřuje na podporu kultury začleňování a rozvoje.

121644_pexels-photo-1936299.jpeg

Místa

Abu Dhabi

Mohamed Bin Zayed University of Artificial Intelligence

Adresa, 1. řádek
Masdar City
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium