Masdar Institute of Science and Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Masdar institut vědy a techniky, je na světě první absolvent-level university oddala se poskytovat real-svět řešení otázky udržitelnosti. World-class výzkumná univerzita, Ústav se zaměřuje na vědě a inženýrství pokročilé alternativních zdrojů energie, životního prostředí a udržitelného rozvoje technologií. Nachází se v Abu Dhabi, hlavního města Spojených arabských emirátů, Masdar Institute se zaměřuje na podporu hospodářské diverzifikace Abu Dhabi o péči o vysoce kvalifikovaných lidských a intelektuálního kapitálu, zatímco partnerství s lídry na pomoc v transformaci ekonomiky na znalostní jeden z a rozšiřování Status Abu Dhabi jako globální leader v oblasti čisté energie. Ústav, který vznikl ve spolupráci s Massachusetts Institute of Technology (MIT), integruje teorii a praxi inkubovat kultury inovací a podnikání, pracuje na vývoji kritické myslitele a vůdce zítřka. Jen nejjasnější SAE národní a mezinárodní absolventi, kteří prokáží mimořádné intelektuální a podnikatelské silné a jsou nadále odhodlány k řešení světové poptávky po energii, se mohou připojit Masdar Institute. Se svými world-class fakulty a top-tier studentů, Ústav se zavázala k nalezení řešení výzvy související se změnou klimatu. Masdar Institute se také snaží být vedoucí energetické a čisté technologie hráče obnovitelných zdrojů, tím, že slouží jako testovací pro svět vyvinout komerčně životaschopné, udržitelných energetických řešení, a zároveň poskytuje aplikovaný výzkum pro čtyři obchodní jednotky z Abu Dhabi mnohostranné energetické společnosti obnovitelných Masdar a SAE jako celek. Masdar Institute se nachází v Masdar City, nově vznikající globální čistých technologií clusteru, který si klade za cíl být jedním ze světově nejvíce udržitelného rozvoje měst, poháněných obnovitelných zdrojů energie, a poskytnout studentům jedinečnou příležitost žít a učit se ve skutečném "živé laboratoři "prostředí. Vize a poslání Vize:

Chcete-li být na světové úrovni, absolvent-úrovni instituce, bezproblémově integruje výzkumu a vzdělávání vyrábět budoucí světové lídry a kritické myslitele v pokročilém energie a udržitelnosti. Chcete-li umístit Abu Dhabi jako centra znalostí a motorem socioekonomického růstu.

Mission:

Zavést a neustále vyvíjejí interdisciplinární kolektivního výzkumu a schopnosti ve vyspělých energie a udržitelnosti. Vzdělávat studenty k inovátory se šíři a hloubku, aby růst technologie a podnikání v regionu a na celém světě

Místa

Abu Dhabi

Adresa, 1. řádek
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty