Manipal University Dubai

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Manipal University Dubaj (MUD) je obor kampus Manipal univerzity, Indie, největší soukromá vysoká škola v zemi zařazeni více než 25.000 studentů přes 23 disciplín.

Manipal University, Indie je domovem pro některé z nejlepších institucí akademické excelence včetně Kasturba Medical College a Manipal Institute of Technology.

Manipal University založila svou přítomnost v Dubaji, Spojené arabské emiráty v roce 2000. V současné době, Manipal University, Dubaj se zapíše více než 1500 studentů z 26 zemí po celém světě, a je indický multi-disciplinární univerzita v regionu.

MU Dubaj přestěhoval do svého ikonického state-of-the-art areálu v září 2011. Rozložena na 750.000ft2 zastavěné plochy, rozlehlý kampus může ubytovat více než 4000 studentů. Na rozdíl od současných účelových třídách, nový kampus v Dubai International Academic City (Diac) Domy špičkových laboratoří ve strojírenství, biotechnologií a informačních technologií, a je také domov pro některé z nejlepších studií a seminářů v regionu pro programy v Média a komunikace a interiérový design.

Školní areál také ubytuje rozsáhlou knihovnu, kavárnu, bohatá vnitřní a venkovní sportovní zařízení, včetně atletickém oválu, tenisové kurty, tělocvična a fitness centrum a rekreačním středisku pro chlapce a dívky. Celý areál je Wi-Fi povoleno. Univerzitní kampus pobočka v Dubaji staví na stejném původu a kvality, který viděl MU dosažení těchto vznešené výšky v Indii. Kromě akademiků, studentů na fakultě, Dubaj získat dostatečný expozici mimoškolních akcí, sportovních aktivit a jiných kulturních akcí. Univerzita má prosperující sportovní tým, který vyhrál vavříny na všech předních událostí na univerzitní úrovni v regionu a je stejně aktivní v kulturní a literární činnosti v Dubaji.

Místa

Dubaj

Manipal University

Adresa, 1. řádek
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo
+91 92437 77733

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium