Přečtěte si oficiální popis

O nás

Průkopnické britské vzdělání v Dubaji s vysoce uznávanými studijními programy, které splňují specifické požadavky místních podniků a průmyslu.

Naše dědictví pochází z roku 1821, kdy naše komunita vědců vyvíjela transformační řešení konkrétních globálních problémů. Jsme specialisté na inženýrství, podnikání a vědu a lídry v inovativním globálním vzdělávání pro budoucí svět.

Naše zavedená reputace

S historií, která se datuje od roku 1821, máme dlouhou tradici excelence a osvědčené zkušenosti v oblasti vzdělávání, inspirace a výzvy odborníků zítřka. Jsme jednou z nejvyšších britských univerzit pro podnikání a průmysl a máme zavedenou reputaci pro výuku na světové úrovni a praktický a špičkový výzkum.

Heriot-Watt v Dubaji

Univerzita Heriot-Wattová byla první zahraniční univerzitou založenou v dubajském mezinárodním akademickém městě.

Po 180 letech poskytování světově uznávaného vzdělání ve Velké Británii byl Heriot-Watt pozván do Dubaje, aby poskytoval specializované programy v oblasti managementu, inženýrství, zastavěného prostředí, potravinářství a módy.

Naše programy

Naše studijní programy v Dubaju se pohybují od magisterských programů v disciplínách jako náročné a rozmanité jako ropné inženýrství, řízení projektů staveb, management, energetika, informační technologie a světově proslulý Edinburgh Business School MBA, bakalářské studium v ​​oblasti managementu, stavebnictví, Inženýrství.

Na našem dubajském kampusu získáte titul, který se vyučuje a zkouší podle stejných náročných standardů jako na našich kampusech v Británii a připravuje vás na úspěch ve zvolené kariéře.

Všechny naše programy jsou vyučovány naší fakultou, z nichž mnozí jsou trvale umístěni v Dubaji, doplněný hostujícími odborníky v klíčových oblastech.

Špičková britská výuka

Díky silným vazbám na průmysl a podnikání jsme hrdí na to, že budeme rozvíjet a vzdělávat budoucí vůdce, manažery a inovátory. S mnoha našimi programy uznávanými příslušnými profesními sdruženími a institucemi je odborná kvalifikace Heriot-Watt University.

Naše diplomy jsou rovněž akreditovány a schváleny Royal Charter ve Velké Británii.

Naše programy zahrnují možnost převést a absolvovat část svého studijního programu v našem domácím areálu ve Skotsku.

Absolventi Heriot-Watt jsou vyhledáváni všemi zaměstnavateli po celém světě a naši 77 000 absolventů, kteří pracují na klíčových pozicích po celém světě, svědčí o našem úspěchu.

Podpůrné prostředí

Od roku 2005 jsme vytvořili prostředí školního areálu, kde můžete celý studentský život vést, vytvářet trvalé přátelství a užívat si všechno, co může nabídnout jedna z největších měst světa.

Na našem dubajském kampusu se budete těšit na podpůrné a pozitivní učební prostředí, které vám zajistí, abyste mohli jako studenti co nejlépe využít.

Máme řadu podpůrných služeb s přátelským a přístupným personálem, kteří jsou zde, aby vás poslechli a poskytli vám poradenství, podporu a informace, které potřebujete.

Garantované balíčky školného a příležitosti k získání stipendií jsou také k dispozici, abyste zajistili, že s námi budete moci co nejvíce využít.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Heriot-Watt University Dubai

V prvním roce studenti na všech stupních mezinárodního obchodního managementu sledují společný program, který poskytuje silné základy v zásadách moderního obchodního říze ... [+]

Přehled

V prvním roce studenti na všech stupních mezinárodního obchodního managementu sledují společný program, který poskytuje silné základy v zásadách moderního obchodního řízení. Rok 2 představuje funkčnější oblasti podnikání a řízení včetně marketingu, HRM, řízení provozu a podnikání. Ve 3. a 4. ročníku si studenti vybírají z řady specializovaných kurzů Enterprise, které jim umožňují přizpůsobit svůj titul tak, aby vyhovoval jejich konkrétním profesním potřebám.

[-]
Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

V prvním roce studenti na všech stupních mezinárodního obchodního managementu sledují společný program, který poskytuje silné základy v zásadách moderního obchodního říze ... [+]

Přehled

V prvním roce studenti na všech stupních mezinárodního obchodního managementu sledují společný program, který poskytuje silné základy v zásadách moderního obchodního řízení. Rok 2 představuje funkčnější oblasti podnikání a řízení včetně marketingu, HRM, řízení provozu a marketingu. Ve 3. a 4. ročníku si studenti vybírají z řady specializovaných marketingových kurzů, které jim umožňují přizpůsobit svůj titul tak, aby vyhovoval jejich konkrétním profesním potřebám.

[-]
Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše mezinárodní obchodní management s titulem Operations je relevantní a praktický, rozvíjející zaměstnatelnost a dovednosti profesního rozvoje. Naše tituly odrážejí sou ... [+]

Přehled

Naše mezinárodní obchodní management s titulem Operations je relevantní a praktický, rozvíjející zaměstnatelnost a dovednosti profesního rozvoje.

Naše tituly odrážejí současné myšlení a postupy úspěšných vůdců a organizací a poskytnou vám vše, co potřebujete k prosperitě v pozicích, organizacích a průmyslových odvětvích budoucnosti.

Bereme inovativní přístup k učení a výuce, který klade špičkovou obchodní teorii prostřednictvím filtru v reálném světě. Díky pravidelným přednášejícím v oboru a zadáváním případových studií oživujeme výuku řízení podniku.

Globální s mezinárodními studijními příležitostmi... [-]
Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Náš program Účetnictví a obchodní finance je specializovaný titul, zvláště vhodný pro ty, kteří hledají vstup do účetnictví, finančních služeb nebo finančního řízení. Hod ... [+]

Přehled

Náš program Účetnictví a obchodní finance je specializovaný titul, zvláště vhodný pro ty, kteří hledají vstup do účetnictví, finančních služeb nebo finančního řízení. Hodnota těchto studií je uznávána také profesními účetními orgány, které nabízejí výjimky z vyšetření.

Výuka a hodnocení

Výuka je realizována kombinací přednášek, konzultací a projektové práce. Hodnocení předmětu je obecně založeno na kurzu nebo zkoušce na konci semestru, nebo na kombinaci obou na konci semestru nebo akademického roku.

Titul Master of Arts (MA) je vysokoškolský titul Honors, udělený starými univerzitami ve Skotsku a Velké Británii, včetně Aberdeen, Dundee, Edinburgh, Glasgow, St. Andrews, Cambridge a Oxford. Na jiných univerzitách ve Skotsku a ve Velké Británii se bakalářské studium v oboru umění, svobodných umění, humanitních věd nebo sociálních věd uděluje jako bakalář umění (BA).... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

MA Interior Architecture and Design zkoumá vznikající symbiotický vztah mezi "interiérovým designem" a "architekturou interiéru" při pochopení, tvorbě a realizaci inovati ... [+]

Přehled

V současné době existuje rozpor mezi tím, co považujeme za "interiérový design", a to, co považujeme za "architekturu interiérů". Existuje však probíhající konvergence obou oborů a existuje příležitost spojit nejdůležitější prvky obou; kreativita, proces a návrhové myšlení návrhářů, s vědou, znalostmi a pragmatismem architektury.

Cílem programu je spojit klíčové aspekty obou oborů, připravit absolventy na vstup a vést vývojový průmysl. Univerzita Heriot-Watt je dobře známá jako lídr ve výuce a výzkumu STEM a jako taková chceme zvážit a spojit úlohu vědy a designu při informování o architektuře a designu interiérů. Studenti se vzdělávají prostřednictvím různých studijních projektů, odborných předmětů a mezioborových kontextuálních a teoretických kurzů.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Heriot-Watt University Dubai

MSc v obchodní strategii, vedení a změna byl navržen tak, aby získal znalosti studentů a chápání formulování a sledování obchodních strategií, včetně toho, jak rozvíjet p ... [+]

Přehled

MSc v obchodní strategii, vedení a změna byl navržen tak, aby získal znalosti studentů a chápání formulování a sledování obchodních strategií, včetně toho, jak rozvíjet programy změn a pochopit dopad různých stylů vedení v konkrétních kontextech. Multidisciplinární přístup programu k řízení organizace poskytne studentům hluboké manažerské a organizační náhledy.

Obsah kurzuModely podnikání: Témata a problémyStrategická změnaVedení lidíKonkurenční strategieVýzkum filozofie a praxe

Navíc tři:

Podniková ekonomikaPlánování poptávky a zásobZelená a udržitelná logistikaMezinárodní marketingŘízení rozmanitosti v podnikáníProjektový managementŘízení jakostiSystémové myšlení... [-]
Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Moderní odborníci v oblasti stavebnictví často vyžadují rozsáhlé znalosti o řízení výstavby kvůli strategickým výhodám, které mohou přinést jednotlivcům i projektovým tým ... [+]

Přehled

Moderní odborníci v oblasti stavebnictví často vyžadují rozsáhlé znalosti o řízení výstavby kvůli strategickým výhodám, které mohou přinést jednotlivcům i projektovým týmům. Vzhledem k tomu, že se odvětví stává konkurenceschopnější, organizace a jejich zákazníci stále více požadují kombinovanou dobu, náklady a zajištění kvality, které poskytuje dobrá praxe řízení projektů. Dále se v průmyslu uznává, že je zapotřebí, aby inženýři získali odborné technické znalosti, které doplní jejich akademické a profesní zázemí.

MSc / postgraduální diplom ve stavebnictví a stavebnictví Management poskytuje studentům kombinaci kurzů určených ke zlepšení jejich znalosti a porozumění moderní inženýrství a moderní teorie řízení staveb a praxe.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Strategické řízení projektů na univerzitě Heriot-Watt se od ostatních programů řízení projektů odděluje tím, že kladou větší důraz na strategické požadavky při řízení por ... [+]

Přehled

Strategické řízení projektů na univerzitě Heriot-Watt se od ostatních programů řízení projektů odděluje tím, že kladou větší důraz na strategické požadavky při řízení portfolia projektů s cílem dosáhnout organizačních cílů.

Strategické řízení projektů tak zahrnuje řízení projektů jako proces dodávání koncových produktů a řízení změn jako proces zachycení racionálního a emocionálního nákupu lidí postižených změnou, aby se zajistil jeho úspěch. Postgraduální kvalifikace ve strategickém řízení projektů může být přínosem pro jednotlivce v oblasti obchodu, inženýrství, IT nebo vědy, jejichž práce spočívá v řízení nebo řízení práce, která má strategické zaměření a definovaný konečný cíl.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Profesionální oblast správy zařízení se rychle rozšiřuje po celém světě a stává se zdrojem strategického řízení pro koordinaci moderních obchodních procesů a podpůrných z ... [+]

Přehled

Profesionální oblast správy zařízení se rychle rozšiřuje po celém světě a stává se zdrojem strategického řízení pro koordinaci moderních obchodních procesů a podpůrných zařízení.

Program pro správu zařízení rozvíjí kompetence a dovednosti, které umožňují absolventům efektivně spravovat zařízení v měnícím se světě podnikání. Vyučován z pohledu strategického řízení zařízení, program bude studentům investovat do dovedností potřebných k realizaci strategického potenciálu správy zařízení, který přispěje k efektivitě podnikání.

Program je relevantní pro dané odvětví a zajišťuje, aby absolventi byli schopni rychle a pozitivně a efektivně přispět k úspěchu svého pracovního prostředí.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Tento program poskytuje přehled o poskytování a využití energie ve světě dnes, ale umožňuje studentovi specializovat se na rychle se rozvíjející oblasti inženýrství obnov ... [+]

Přehled

Tento program poskytuje přehled o poskytování a využití energie ve světě dnes, ale umožňuje studentovi specializovat se na rychle se rozvíjející oblasti inženýrství obnovitelných zdrojů energie. Program je zaměřen na studenty, kteří chtějí rozvíjet kritické poznatky o významných změnách v energetickém sektoru v důsledku vývoje a integrace větrných, námořních, biomassových a solárních technologií.

Program bude poskytovat absolventům ráže schopné vyvíjet a realizovat kreativní řešení problémů, které se vyskytují při zachycování, přeměně, skladování a řízení obnovitelných zdrojů energie.

Heriot-Watt si uvědomuje, že učení musí být flexibilní a tento program umožňuje zkušeným a nedávným absolventům přizpůsobit obsah a strukturu programu svým specifickým potřebám. Univerzita používá virtuální učební prostředí (VLE) nazvané Vision, které je přístupné prostřednictvím internetu.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Lean Six Sigma (LSS) je výkonná metodika pro dosažení efektivity a efektivity procesu, která vede k větší spokojenosti zákazníků a zlepšeným výsledkům. Jeho cílem je dosá ... [+]

Přehled

Lean Six Sigma (LSS) je výkonná metodika pro dosažení efektivity a efektivity procesu, která vede k větší spokojenosti zákazníků a zlepšeným výsledkům. Jeho cílem je dosáhnout zlepšení co nejhospodárnějším způsobem a zaměřuje se na snižování plýtvání v obchodních procesech. Program vybuduje porozumění nástrojům a technikám metodiky Lean Six Sigma a prokáže hmatatelné a kvantifikovatelné výsledky, které tyto výsledky přinášejí ke konečnému výsledku. Studenti se naučí nejmodernějším konceptům, metodám, principům, nástrojům a technikám, vztahujícím se ke zlepšování kvality a procesů pro širokou škálu organizací, jako je výroba, služby, veřejný sektor a třetí sektor, zasazené do globálního kontextu .... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Logistika je pojem široce používaný v podnikání k popisu rozsahu činností spojených s pohybem, skladováním a manipulací s materiály. Tato disciplína byla v průběhu let re ... [+]

Přehled

Logistika je pojem široce používaný v podnikání k popisu rozsahu činností spojených s pohybem, skladováním a manipulací s materiály. Tato disciplína byla v průběhu let revolucí a stala se považována za klíčový determinant konkurenceschopnosti podniků. Společnosti podstatně zlepšily svou výkonnost nejen přepracováním své vnitřní logistiky, ale také účinnějším řízením svého dodavatelského řetězce. Tento vývoj vytvořil trvalou poptávku po kvalifikovaných manažerech logistiky a dodavatelského řetězce v mnoha odvětvích.

Dubajská vláda uznává ekonomický význam logistiky, a to nejen lokálně, ale i pro oblast Blízkého východu a severní Afriky (MENA) a dále. Nedávné zprávy z průmyslu zdůraznily skutečnost, že SAE je významným celosvětovým logistickým centrem a odhaduje se, že jedna třetina světové logistické aktivity prochází regionem.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Lean Six Sigma je považován za program světové špičkové kvality ve více než 60% společností z žebříčku Fortune 500, a proto tento kurz zítra zlepší vedoucí logistických a ... [+]

Přehled

Lean Six Sigma je považován za program světové špičkové kvality ve více než 60% společností z žebříčku Fortune 500, a proto tento kurz zítra zlepší vedoucí logistických a dodavatelských řetězců. Tam, kde je odpad, je zapotřebí štíhlého procesu. Tam, kde je v logistických funkcích dysfunkce, sondy Six Sigma odhalují problémy a předepisují řešení. Kromě toho existuje jasný důkaz, že řada profesionálních pracovních míst na globálním trhu logistiky a dodavatelského řetězce hledá kvalifikace na Lean a Six Sigma pro dosažení a udržení konkurenční výhody. Úspěšné absolvování kurzu lze využít jako zrychlený mechanismus pro získání odborné kvalifikace k akreditaci Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT).... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše MSc v mezinárodním marketingovém managementu s digitálním marketingem je navržen tak, aby vám znalosti marketingového managementu v dnešní globální digitální ekonomi ... [+]

Přehled

Naše MSc v mezinárodním marketingovém managementu s digitálním marketingem je navržen tak, aby vám znalosti marketingového managementu v dnešní globální digitální ekonomiky. Prostřednictvím kombinace praktického pochopení a akademických znalostí získáte znalosti o současném vývoji digitálních marketingových postupů a strategií a jak je aplikovat na skutečné podnikové výzvy. Program bude zajímavý pro ty, kdo pracují v digitálním hospodářství (nebo budou chtít pracovat) a chtějí se rozlišovat na rozvíjejícím se trhu práce.

Obsah kurzu

Všechny subjekty získají mezinárodní pohled na marketing a zaměřují se na praktické otázky a aktuální témata v rámci mezinárodního marketingového managementu, stejně jako na klíčové teorie.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Heriot Watt University MSc v mezinárodním módním marketingu je zavedený a respektovaný program, který je navržen tak, aby vás vybavil technikami a postupy potřebnými pro ... [+]

Přehled

Heriot Watt University MSc v mezinárodním módním marketingu je zavedený a respektovaný program, který je navržen tak, aby vás vybavil technikami a postupy potřebnými pro kariéru v mezinárodním módním sektoru.

Doba trvání programuMSc - 12 měsíců na plný úvazek; 24 měsíců na částečný úvazekPG Diplom - 9 měsíců na plný úvazek; 21 měsíců na částečný úvazekAkreditace

Tento program je akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM), což naznačuje, že naše výuka a hodnocení splňují přísné normy CIM z hlediska obsahu, rozsahu a výsledků učení.

Výsledkem je, že absolventi Mezinárodního módního marketingového MSc získají výjimku ze dvou modulů CIM: Modul Marketing Level Certificate a modul CIM Diploma Level Strategic Marketing. Tato výjimka je poskytována bez dodatečných poplatků a snižuje náklady na výkon této prestižní odborné kvalifikace až o 400 liber. Studenti mají také příležitost navštěvovat CIM síťové akce, které se konají v areálu a v Edinburghu a Glasgow.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše MSc Mezinárodní řízení podniku s finančním programem je zaměřen na absolventy, kteří mají malé nebo žádné obchodní nebo manažerské zázemí v jejich prvním stupni a kt ... [+]

Přehled

Naše MSc Mezinárodní řízení podniku s finančním programem je zaměřen na absolventy, kteří mají malé nebo žádné obchodní nebo manažerské zázemí v jejich prvním stupni a kteří si přejí získat širokou obchodní kvalifikace pro zlepšení jejich budoucí kariérní vyhlídky. Je také zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet znalosti a dovednosti v oblasti řízení podniku, aby mohly změnit nebo rozvíjet svou kariéru.

Mezinárodní Pathways řízení podnikání

Naše MSc Mezinárodní řízení podniku s financemi je jedním ze tří specializovaných Pathways které nabízíme v rámci mezinárodního řízení podniku. Programy se zabývají klíčovými otázkami v mezinárodním obchodním řízení, včetně mezinárodního podnikatelského prostředí, stejně jako význam strategie, financí, marketingu a organizačního chování. Pak se zaměřujete na rozvoj konkrétních znalostí a dovedností ve vybraném předmětu Pathway v rámci přípravy na kariéru v této oblasti.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše MSc Mezinárodní řízení podniku s marketingovým programem je zaměřen na absolventy, kteří mají malé nebo žádné obchodní nebo manažerské zázemí v jejich prvním stupni ... [+]

Přehled

Naše MSc Mezinárodní řízení podniku s marketingovým programem je zaměřen na absolventy, kteří mají malé nebo žádné obchodní nebo manažerské zázemí v jejich prvním stupni a kteří si přejí získat širokou obchodní kvalifikace pro zlepšení jejich budoucí kariérní vyhlídky, nebo pro ty, kteří chtějí rozvíjet podnikání znalosti a dovednosti řízení, které jim umožní změnit nebo rozvíjet svou kariéru.

Mezinárodní Pathways řízení podnikání

Naše MSc Mezinárodní obchodní management s marketingem je jedním ze tří specializovaných Pathways které nabízíme v mezinárodním řízení podniku. Programy se zabývají klíčovými otázkami v mezinárodním obchodním řízení, včetně mezinárodního podnikatelského prostředí, stejně jako význam strategie, financí, marketingu a organizačního chování. Pak se zaměřujete na rozvoj konkrétních znalostí a dovedností ve vybraném předmětu Pathway v rámci přípravy na kariéru v této oblasti.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše MSc mezinárodní řízení podniku a řízení lidských zdrojů (HRM) program je zaměřen na absolventy, kteří mají malé nebo žádné obchodní nebo manažerské zázemí v jejich p ... [+]

Přehled

Naše MSc mezinárodní řízení podniku a řízení lidských zdrojů (HRM) program je zaměřen na absolventy, kteří mají malé nebo žádné obchodní nebo manažerské zázemí v jejich prvním stupni a kteří si přejí získat širokou obchodní kvalifikace pro zlepšení jejich budoucí kariérní vyhlídky, nebo na kteří chtějí rozvíjet znalosti a dovednosti v oblasti řízení podniku, které jim umožní změnit nebo rozvíjet svou kariéru.

Mezinárodní Pathways řízení podnikání

Naše MSc Mezinárodní řízení podniku s HRM je jedním ze tří specializovaných Pathways které nabízíme v rámci mezinárodního řízení podniku. Programy se zabývají klíčovými otázkami v mezinárodním obchodním řízení, včetně mezinárodního podnikatelského prostředí, stejně jako význam strategie, financí, marketingu a organizačního chování. Pak se zaměřujete na rozvoj konkrétních znalostí a dovedností ve vybraném předmětu Pathway v rámci přípravy na kariéru v této oblasti.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Cílem tohoto programu je posílit výzkumný a pracovní potenciál studentů, kteří se specializují na mezinárodní účetnictví a finance. Je zvláště vhodný pro ty, kteří chtějí ... [+]

Přehled

Cílem tohoto programu je posílit výzkumný a pracovní potenciál studentů, kteří se specializují na mezinárodní účetnictví a finance. Je zvláště vhodný pro ty, kteří chtějí rozvíjet akademickou kariéru ve výzkumu. Je také vhodný pro ty, kteří hledají profesionální kariéru v této oblasti nebo pro ty, kteří již mají takovou kariéru, kteří chtějí rozšířit své dovednosti a znalosti o nejnovější témata výzkumu v oblasti mezinárodního účetnictví a financí.

Jádrem programu je proud na mezinárodním účetnictví, který se skládá ze tří kurzů převzatých v semestrech 1 a 2. Tyto třídy se snaží poskytnout mezinárodní pohled na studium účetnictví tak, aby studenti mohli rozvinout pochopení důvodů pro vnitrostátní rozdíly , tendence k harmonizaci a problémy nadnárodních společností. To se děje v rámci podpory tříd teorie účetnictví a metodologie výzkumu.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Program je zaměřen na lidi, kteří již pracují nebo se snaží o kariéru v oblasti řízení nebo lidských zdrojů v jakémkoli odvětví. Poskytuje také školení pro ty, kteří chtě ... [+]

Přehled

Program je zaměřen na lidi, kteří již pracují nebo se snaží o kariéru v oblasti řízení nebo lidských zdrojů v jakémkoli odvětví. Poskytuje také školení pro ty, kteří chtějí vykonávat odborné poradenské práce v obchodní psychologii. Tento program poskytuje podrobné porozumění různým aspektům psychologie relevantní na pracovišti. Studenti se mohou seznámit s některými tematickými obory, které jsou známé z předchozích studií v oblasti řízení podniku. Ve všech oblastech je však přístup podnikové psychologie využívat primární data výzkumu a psychologické principy k analýze situací a vytváření politik založených na důkazech.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Koučování Psychologie je prosperující oblast aplikované psychologie, která prakticky řeší odborné a osobní problémy. Existuje rostoucí poptávka po expertech v koučování z ... [+]

Přehled

Koučování Psychologie je prosperující oblast aplikované psychologie, která prakticky řeší odborné a osobní problémy. Existuje rostoucí poptávka po expertech v koučování založeném na důkazech, kteří mohou nabídnout účinné neklinické intervence, které pomáhají jednotlivcům a týmům zvyšováním produktivity, řízením talentů a řešením konfliktů, stresu a změn. Tato poptávka existuje ve více odvětvích a oblastech výkonu, včetně profesní, vzdělávací, zdravotní, poradenské, sportovní psychologie, vedení, řízení, organizační rozvoj a lidské zdroje.

V lednu

Studenti, kteří začínají program v lednu, by si měli všimnout, že pracují na plný úvazek po dobu dvou semestrů (12 měsíců) disertační práce (únor až duben, 3 měsíce) (celkem 16 měsíců) nebo na částečný úvazek po dobu 4 semestrů (24 měsíců) disertační práce Března až srpen, 6 měsíců) (celkem 30 měsíců).... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Vzhledem k tomu, že mezi těmi, kteří chtějí vstoupit a rozvíjet kariéru ve stavebnictví, vzrůstá konkurence, tato mezinárodně uznávaná kvalifikace poskytuje kvalitní refe ... [+]

Přehled

Vzhledem k tomu, že mezi těmi, kteří chtějí vstoupit a rozvíjet kariéru ve stavebnictví, vzrůstá konkurence, tato mezinárodně uznávaná kvalifikace poskytuje kvalitní referenční hodnotu pro budoucí zaměstnavatele a může posílit kariérní postup.

Vyučován s využitím principů platných pro průzkum množství v mnoha průmyslových odvětvích, program poskytuje absolventům silnou a hlubokou znalost předmětu oblasti.

Profesionální uznání

Program je akreditován jak Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS), tak Chartered Institute of Building (CIOB).

Po úspěšném absolvování MSc v oblasti obchodního managementu a geodézie může absolventi požádat o členství v RICS. Po úspěšném absolvování absolventa hodnocení absolventů v oblasti odborné způsobilosti (APC) dosáhnou členové statutu plně charterového.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Průzkum nemovitostí je rozmanitá a vzrušující volba povolání, která vám dá možnost cestovat po světě a setkat se s širokým okruhem lidí. Absolventi tohoto programu nyní p ... [+]

Přehled

Průzkum nemovitostí je rozmanitá a vzrušující volba povolání, která vám dá možnost cestovat po světě a setkat se s širokým okruhem lidí. Absolventi tohoto programu nyní pracují globálně na poradních úlohách pro poradenské firmy, finanční instituce, banky a národní vlády. Ačkoli obvykle kancelářské, budete mít příležitost strávit hodně času se setkávat s lidmi a návštěvou památek. Mnoho geodetů cestuje značně jak na celostátní úrovni, tak na mnoha částech světa.

Tento konkrétní program kombinuje teoretickou přísnost tradičního finančního titulu nebo programu MBA se specializovaným zaměřením a přímou aplikací na nemovitosti.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše MSc v Data Science učí teorii a dovednosti pro správu a analýzu velkých a složitých datových souborů, někdy označovaných jako Big Data. ... [+]

Přehled

Naučíte se modelovat, ukládat a zpracovávat tyto sady dat pomocí nejnovějších algoritmů a technik a moderních metod a nástrojů pro jejich vizuální prozkoumání.

Základní kurzy programu poskytují klíčovou dovednost datového vědce: aplikace strojového učení, správa velkých datových souborů a generování zajímavých vizualizací.

Získané dovednosti budou použitelné pro obchodní aplikace, průmyslové aplikace a také pro průzkum vědeckých dat.

Profesionální uznání

Tento MSc je akreditován Britskou počítačovou společností.

Obsah kurzu

Studenti absolvují čtyři kurzy v semestru 1 a další čtyři kurzy v semestru 2. V tomto programu jsou povinně řešeny následující kurzy:... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Energetický MSc ve společnosti Heriot-Watt poskytuje příležitost pro absolventské inženýry nebo vědce a firemní členy příbuzných profesních orgánů získat podrobné poznatk ... [+]

Přehled

Energetický MSc ve společnosti Heriot-Watt poskytuje příležitost pro absolventské inženýry nebo vědce a firemní členy příbuzných profesních orgánů získat podrobné poznatky potřebné pro řešení problémů a rozvoj příležitostí v energetickém průmyslu. Program je přímo spojen s energetickými problémy, kterým čelí každý region světa, včetně regionu v Perském zálivu.

Heriot-Watt si uvědomuje, že učení musí být flexibilní a tento program umožňuje zkušeným a nedávným absolventům přizpůsobit obsah a strukturu programu svým specifickým potřebám. Univerzita používá virtuální učební prostředí (VLE) nazvané Vision, které je přístupné prostřednictvím internetu. Studenti budou studovat kurzy a předávat úkoly prostřednictvím společnosti Vision svým vlastním tempem, což jim umožní studovat na uznávaném stupni spolu s jejich profesní kariérou.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Softwarové inženýry vytvářejí a udržují softwarové aplikace s využitím osvědčených postupů z oblasti výpočetní techniky, projektového řízení, inženýrství, aplikačních dom ... [+]

Přehled

Softwarové inženýry vytvářejí a udržují softwarové aplikace s využitím osvědčených postupů z oblasti výpočetní techniky, projektového řízení, inženýrství, aplikačních domén a dalších oblastí. Studenti se naučí používat nejmodernější techniky a metodiky pro vývoj vysoce kvalitního softwaru podle profesních standardů.

Cílem tohoto MSc programu je dát porozumění a dovednosti k inženýrství softwaru na pokročilé úrovni k profesionálním standardům. Studenti se mohou specializovat na konkrétní oblasti, jako je vývoj mobilních aplikací nebo pokročilých interaktivních systémů, jako jsou hry.

Profesionální uznání

MSc Software Engineering titul je akreditován BCS, Chartered Institute for IT.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Tento program si klade za cíl rozvíjet znalosti a dovednosti absolventa bakalářského studia strojního inženýrství na magisterské studium prostřednictvím pokročilého vyučo ... [+]

Přehled

Tento program si klade za cíl rozvíjet znalosti a dovednosti absolventa bakalářského studia strojního inženýrství na magisterské studium prostřednictvím pokročilého vyučování, projekční práce a výzkumu. Poskytuje kandidátům z různých oborů inženýrství příležitost rozvíjet klíčové znalosti a dovednosti strojírenství potřebné pro jejich profesní rozvoj. Klíčovým cílem programu je být akreditovanou cestou, jak se stát autorizovaným technikem.

Tento program využívá magisterských kurzů v inženýrských vědách a výrobě a designu doplněné o odborné kurzy z příslušných kurzů MSc nabízených institutem. Roste potřeba pokročilého programu strojírenství od našich průmyslových partnerů a tento program byl speciálně vyvinut tak, aby vyhověl této potřebě a povzbudil studenty k dalšímu vzdělávání.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

MSc v ropném inženýrství na univerzitě Heriot-Watt je program přednášek a projektových prací, které zahrnují širokou škálu základů ropného inženýrství, které se týkají mo ... [+]

Přehled

MSc v ropném inženýrství na univerzitě Heriot-Watt je program přednášek a projektových prací, které zahrnují širokou škálu základů ropného inženýrství, které se týkají moderního ropného průmyslu.

Program umožňuje studentům studovat konkrétní kurzy a také provádět projekt rozvoje terénu (s dalšími studenty) a individuální výzkumný projekt. Projektová práce poskytuje příležitost k tomu, aby se myšlenky a metody asimilované přednáškami a cvičeními aplikovaly na skutečné problémy při hodnocení a vývoji v terénu. Kurzy jsou aplikovány v přírodě a byly navrženy tak, aby absolventi byli technicky dobře připraveni a měli dobrou znalost oboru, do kterého budou přijati.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše MSc v umělé inteligenci se snaží poskytnout porozumění a dovednosti pro vývoj inteligentních softwarových aplikací, jako jsou ty, které zahrnují evoluční výpočet a u ... [+]

Přehled

Naše MSc v umělé inteligenci se snaží poskytnout porozumění a dovednosti pro vývoj inteligentních softwarových aplikací, jako jsou ty, které zahrnují evoluční výpočet a učení.

Studenti budou rozvíjet dovednosti ve specializovaných oblastech s jasnými aplikacemi v průmyslu, včetně dolování dat, rozpoznávání vzorů a strojového učení. Projekt MSc v některých případech může být realizován ve spolupráci s externí průmyslovou nebo akademickou organizací.

Tento program je akreditován BCS, autorizovaným institutem IT.

Obsah kurzu

Studenti na plný úvazek absolvují každý semestr čtyři kurzy a obvykle musí absolvovat všechny základní kurzy.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Tento jedinečný program poskytuje zahraničním studentům příležitost studovat v jednom denním nebo dvouletém částečném úvazku základní a pokročilá bezpečnostní témata, jak ... [+]

Přehled

Tento jedinečný program poskytuje zahraničním studentům příležitost studovat v jednom denním nebo dvouletém částečném úvazku základní a pokročilá bezpečnostní témata, jako je kryptografie, penetrační testování, digitální forenzní analýza, řízení bezpečnosti IT a ISO 27001. Heriot-Watt University je hrdá na to, že je první univerzitou ve Spojených arabských emirátech, která zpřístupnila zahraničním studentům MSc v oblasti zabezpečení sítí s takovými pokročilými tématy.

Obsah kurzu

Cílem MSc a postgraduálního diplomu v oblasti bezpečnosti sítí je poskytnout našim absolventům základní znalosti a praktické dovednosti potřebné pro profesionální postavení v oblasti bezpečnosti sítě v organizaci.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Průzkum nemovitostí je rozmanitá a vzrušující volba povolání, která vám dá možnost cestovat po světě a setkat se s širokým okruhem lidí. Inženýři v oboru nemovitostí měří ... [+]

Přehled

Průzkum nemovitostí je rozmanitá a vzrušující volba povolání, která vám dá možnost cestovat po světě a setkat se s širokým okruhem lidí. Inženýři v oboru nemovitostí měří hodnotu, chrání a vylepšují pozemky a majetek.

Klíčovou přitažlivostí profesního průzkumu pro mnoho lidí je skutečnost, že inspektoři nejsou uvíznutí za stolem. Ačkoli obvykle kancelářské, budete mít příležitost strávit hodně času se setkávat s lidmi a návštěvou památek. Mnoho geodetů cestuje značně jak na celostátní úrovni, tak na mnoha částech světa. Také jste se mohl zapojit do příští generace vzrušujícího, významného vývoje nemovitostí.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

V Dubaji vlády na federální i místní úrovni prohlásily, že budoucností budou inteligentní města na platformě Blockchain, ničivé technologie a ničivé inovace. Očekává se p ... [+]

Přehled

V Dubaji vlády na federální i místní úrovni prohlásily, že budoucností budou inteligentní města na platformě Blockchain, ničivé technologie a ničivé inovace. Očekává se proto, že zaměstnavatelé začnou revidovat dovednosti, které najímají, a trh začne vidět nové kategorie pracovních míst, které budou sloužit této transformaci. Průzkum trhu naznačuje, že každý absolvent se znalostmi o blockchainu v inovačním kontextu dostane více pracovních nabídek.

Cílem programu je poskytnout absolventům inovačního managementu vysoké kvality důkladné porozumění kreativním, strategickým, taktickým a provozním otázkám řízení inovací v globálním měřítku. To také poskytne zkušenosti v celé řadě průmyslových odvětví, včetně výroby, služeb, veřejného a třetího sektoru. Po ukončení studia budou účastníci dobře vybaveni nejmodernějšími znalostmi konceptů, metod, nástrojů a technik, které jim umožní přispívat ke konkurenceschopnosti svých organizací.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Edinburgh je hlavní centrum pro řízení investic s dlouhou a pyšnou historií. MSc v řízení investic poskytuje klíčové znalosti investic se zaměřením na konkrétní odvětví. ... [+]

Přehled

Edinburgh je hlavní centrum pro řízení investic s dlouhou a pyšnou historií. MSc v řízení investic poskytuje klíčové znalosti investic se zaměřením na konkrétní odvětví. Jedinečným rysem programu jsou kurzy Aktuální témata v oblasti řízení investic, kde vedoucí pracovníci v oblasti investic poskytují týdenní přednášky pro hosty, poskytují přehled o investičním průmyslu a umožňují studentům získat skutečný životní pohled na znalosti a teorie, které studují.

Diskuse o akademických teoriích a jejich omezeních je kombinována s důrazem na praktickou aplikaci. Výuka zaměstnanců programu je v popředí výzkumu a praxe v oblasti řízení financí a investic a většina z nich je také členem Centra pro finance a investice (CFI), které přináší akademikům Heriot-Watta se zájmem o finance a investice spolu s vedoucími lékaři od místní finanční komunity.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Náš program MSc Business Information Management nabízí silnou a poměrně jedinečnou kombinaci praktických, analytických a teoretických kurzů. Budou vytvářet vaše odborné z ... [+]

Přehled

Náš MSc Business Information Management program nabízí silnou a poměrně unikátní kombinaci praktických, analytických a teoretických kurzů. To bude budovat své odborné znalosti a poskytovat komplexní školení napříč podnikového řízení a softwarového inženýrství.

Důraz programu není na počítačovém programování, nýbrž na rozvoj relevantních dovedností v oblasti analytického a projektového řízení, aby se zajistilo, že se můžete stát vynikajícím komunikátorem / manažerem pracujícím mezi hardwarovými vývojáři a obchodními manažery.

Studenti se mohou specializovat v oblastech, jako je elektronický obchod, on-line učení a řízení projektů IT. Program studuje IT, ale nevyžaduje, aby studenti navrhovali programy nebo psali software.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Cílem MSc a postgraduálního diplomu v oblasti řízení počítačových systémů je rozšiřovat dovednosti a porozumění potřebné pro správu složitých počítačových systémů jako so ... [+]

Přehled

Cílem MSc a postgraduálního diplomu v oblasti řízení počítačových systémů je rozšiřovat dovednosti a porozumění potřebné pro správu složitých počítačových systémů jako součást podpůrných služeb organizace. To zahrnuje výběr, instalaci, údržbu a podporu širokého spektra výpočetních technologií a pochopení současně doporučovaných metodik.

Vzhledem k tomu, že tempo změn v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií je poměrně ohromující, naše vyučované postgraduální programy velmi čerpou ze sil výzkumných činností prováděných akademickými pracovníky.

Profesionální uznání

Magisterský titul MSc Computer Systems Management je akreditován BCS, Chartered Institute for IT.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Existuje velmi vysoká poptávka po kvalifikovaných manažerů stavebních projektů v globálním stavebnictví. Tento program vytváří kvalifikované projektové manažery, kteří po ... [+]

Přehled

Existuje velmi vysoká poptávka po kvalifikovaných manažerů stavebních projektů v globálním stavebnictví. Tento program vytváří kvalifikované projektové manažery, kteří požadují kvalitu požadovanou ve Spojeném království, ve Středním Východě a v celosvětovém odvětví stavebnictví, a to jak z hlediska jejich okamžité schopnosti plnit, tak z hlediska dlouhodobějšího strategického potenciálu. Vyučován z pohledu řízení projektů ve stavebnictví, se zásadami, které se uplatňují daleko za tímto odvětvím, program poskytuje studentům přístup jak k solidní teoretické základně, tak k současným a budoucím strategiím v praktickém řízení projektů.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Naše MSc operační management má za cíl rozvíjet kritické pochopení role managementu provozu ve vztahu k organizační výkonnosti a konkurenceschopnosti. Budou vytvářet znal ... [+]

Přehled

Znalosti a odborné znalosti v oblasti řízení provozu jsou důležitým požadavkem manažerů v rámci všech obchodních funkcí a rostoucí poptávka po odborných pracovnících v oblasti řízení provozu ve všech typech organizací.

Naše MSc operační management má za cíl rozvíjet kritické pochopení role managementu provozu ve vztahu k organizační výkonnosti a konkurenceschopnosti. Budou vytvářet znalosti o zásadách a koncepcích řízení provozu a o tom, jak je lze aplikovat v různých organizačních funkcích, včetně financí, prodeje, marketingu, řízení lidských zdrojů a designu. Rovněž rozvíjí odborné znalosti v oblasti využívání různých nástrojů a postupů pro řízení kvality, procesů a dodavatelských řetězců pro analýzu a zlepšení operací v celé řadě průmyslových odvětví, včetně výroby, služeb, veřejného sektoru a třetího sektoru.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

V moderním světě jsou výkonnostní opatření skutečností života. Všude, kde pracujete, žijete a hrajete, jsou kritické faktory úspěchu, klíčové ukazatele výkonnosti, tabulk ... [+]

Přehled

V moderním světě jsou výkonnostní opatření skutečností života. Všude, kde pracujete, žijete a hrajete, jsou kritické faktory úspěchu, klíčové ukazatele výkonnosti, tabulky lig a výkonnostní opatření a jejich různé deriváty samozřejmostí. Jak ale navrhujeme efektivní systémy měření výkonnosti a co je důležitější, jak je využíváme pro udržitelné výsledky?

Roste poptávka po absolventech, kteří mají dovednosti a znalosti, aby mohli vyvíjet a zavádět systémy měření a řízení výkonnosti podniků v různých socio-technických prostředích.

Tento program bude budovat znalosti v oblasti řízení obchodní výkonnosti a rozvíjet odborné znalosti v rámci, metodách, nástrojích a technikách, které se běžně používají v praxi. Pokryje technické i sociální aspekty řízení činnosti organizací napříč průmyslovým, obchodním a veřejným sektorem.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

MSc z financí je určen pro studenty, kteří hledají hlavního proudu naučil MSc v předmětu, s ohledem buď na kariéru ve finančním sektoru nebo pokrok k doktorskému výzkumu ... [+]

Přehled

MSc z financí je určen pro studenty, kteří hledají hlavního proudu naučil MSc v předmětu, s ohledem buď na kariéru ve finančním sektoru nebo pokrok k doktorskému výzkumu ve financích. Cílem programu je rozvíjet znalosti a porozumění studentům o akademickém financování a finančním sektoru, včetně teorie, empirického výzkumu a praktických otázek.

Program umožní studentům porozumět základním teoriím a koncepcím v oblasti financí; rozumět a používat celou řadu analytických technik, například analýzu účetní závěrky společnosti nebo aplikaci modelů na ocenění finančních aktiv; vyhodnotit metody empirického výzkumu a empirické nálezy; rozvíjet praktické znalosti finančních trhů a institucí a finanční rozhodnutí v rámci společností; provádět originální výzkum prostřednictvím disertační práce; a rozvíjet přenositelné dovednosti, zejména v analytických technikách, komunikaci a týmové práci, relevantní pro zaměstnání ve finančním sektoru nebo v akademickém výzkumu.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

MSc z financí a managementu je navržen tak, aby nabízel moderní znalosti v oblasti podnikových financí a podnikového managementu společností. Kombinuje klíčové kurzy týka ... [+]

Přehled

MSc z financí a managementu je navržen tak, aby nabízel moderní znalosti v oblasti podnikových financí a podnikového managementu společností. Kombinuje klíčové kurzy týkající se financí a kurzy řízení podnikání zaměřené na řízení projektů a strategii.

Naše MSc v oblasti financí a managementu je vhodný pro ty, kteří hledají kariéru, jak říkají finanční analytici, ve finančních funkcích organizací a kteří mají v úmyslu přesunout se do více manažerských pozic, jak se rozvíjí jejich kariéra. Znalosti a dovednosti získané z kurzu jsou relevantní pro práci v rámci jakéhokoli podnikání - v malém podniku, kde je zásadní schopnost ovládat finance, nebo ve velkých firmách a organizacích veřejného sektoru, kde je pochopení finančního řízení a jeho širší role v celkovém řízení organizace je kritické... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Cílem tohoto programu je poskytnout znalosti a dovednosti v klíčových předmětech řízení podniku a informačních technologií na úrovni magisterského studia. Zahrnuje návrh ... [+]

Přehled

Cílem tohoto programu je poskytnout znalosti a dovednosti v klíčových předmětech řízení podniku a informačních technologií na úrovni magisterského studia. Zahrnuje návrh a vývoj IT systémů, řízení IT projektů, digitální ekonomiku a rozvoj podnikových aplikací.

V lednu

Studenti, kteří začínají program v lednu, by si měli všimnout, že běží na částečný úvazek po dobu čtyř semestrů (24 měsíců) disertační práce (březen až srpen, 6 měsíců) (celkem 30 měsíců).

Studenti, kteří se přihlašují k přijímacím programům v lednu, nemusí být během letní přestávky v kampusu.

Obsah kurzu

Studenti na plný úvazek absolvují čtyři kurzy v semestru 1 a další čtyři v semestru 2. Výsledky z těchto zkoušek určují, zda studenti postupují na individuální projekt a disertační práce se čtyřmi měsíci vedoucími k magisterskému stupni.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Tento program je navržen tak, aby studentům poskytoval dostatečné pokrytí teoretických rámců, aplikovaného výzkumu a institucionálního a regulačního rámce, v rámci kteréh ... [+]

Přehled

Tento program je navržen tak, aby studentům poskytoval dostatečné pokrytí teoretických rámců, aplikovaného výzkumu a institucionálního a regulačního rámce, v rámci kterého toto odvětví funguje, aby absolventi postoupili na výkonné a vyšší manažerské pozice v islámském bankovnictví a financích, a to jak v soukromém podnikání, tak v centrální banky a regulační orgány. Tento program vyplynul ze srovnání praxe v postgraduálním vyučování v islámském bankovnictví a financích po celém světě.

Program nabízí pochopení a aplikace základních principů jurisdikce šaría (fiqh muamalat) a jejich vlivu na islámské bankovnictví, islámské podnikové finance a kapitálové trhy prostřednictvím praktik islámského účetnictví a odpovědnosti, správy a řízení společností a regulace. Rovněž umožňuje studentům vyhodnotit obchodní modely a finanční nástroje, které se používají na islámském bankovnictví a na finančních trzích.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Tento Masters in Design Management program byl vyvinut tak, aby pomohl těm v oblasti designu a kreativního průmyslu využít své znalosti designu v širokém spektru obchodní ... [+]

Přehled

Tento Masters in Design Management program byl vyvinut tak, aby pomohl těm v oblasti designu a kreativního průmyslu využít své znalosti designu v širokém spektru obchodních kontextů, stejně jako naučit se novým manažerským a výzkumným dovednostem vyhovujícím současným potřebám průmyslu. Řeší potřebu profesionálů v oblasti designu a kreativního průmyslu, aby posílili své kreativní myšlení a zpracovali solidní obchodní znalosti.

Ať už jsou studenti z oblasti interiérového designu, módy, grafického designu, médií, produktového designu nebo inženýrského prostředí, náš program pro správu designu přináší studentům specifický magisterský titul, který je základem klíčových předmětů v oblasti marketingu a podnikání, aby svou kariéru posunul vpřed do oblastí managementu. jednotlivých oborů a firem.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Program MSc International Management a Business Communication program se zaměřuje na rozvoj komunikačních dovedností v anglickém jazyce v obchodních kontextech. Zatímco s ... [+]

Přehled

Program MSc International Management a Business Communication program se zaměřuje na rozvoj komunikačních dovedností v anglickém jazyce v obchodních kontextech. Zatímco studenti tohoto programu nemusí pracovat v jiném jazyce než v angličtině, dovednosti, které rozvíjíte, mohou být samozřejmě použity v jakémkoli profesionálním komunikačním kontextu, bez ohledu na jazyk. Existuje široká škála volitelných předmětů v profesně relevantních předmětech, takže si studenti mohou přesně vybrat oblasti, na které se chtějí specializovat, a mohou tedy program přizpůsobit svým zájmům a profesním potřebám.

Akreditace

Dubai Campus je akreditován úřadem pro znalostní a lidský rozvoj (KHDA) a plně licencován k tomu, aby vyučoval své tituly v Dubaji. Všichni absolventi obdrží britský titul, který je akreditován Royal Charter ve Velké Británii.... [-]

Spojené arabské emiráty Academic City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot-Watt University Dubai

Cílem MSc a postgraduálního diplomu v oblasti informačních technologií (softwarových systémů) je vzdělávat softwarové inženýry. Program se zabývá využitím a aplikací info ... [+]

Přehled

Cílem MSc a postgraduálního diplomu v oblasti informačních technologií (softwarových systémů) je vzdělávat softwarové inženýry. Program se zabývá využitím a aplikací informačních technologií ve specifikaci, návrhu, vývoji a zavádění softwaru. Během celého programu budete provádět softwarová řešení k nápravě praktických problémů a uvedení do praxe teoretických konceptů naučených v přednáškách.

Stejně jako studium témat jádra softwarového inženýrství, jako je programování Java a UML specifikace objektově orientovaných systémů, budete sledovat celou řadu dalších kurzů, jako jsou Databáze a síťové aplikace.

V lednu... [-]
Spojené arabské emiráty Academic City
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Heriot Watt Unviersity Dubai
Website
Telefonní číslo
+971 4435 8700