Hamdan Bin Mohammed Smart University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pod vedením Jeho Výsost Sheikh Hamdan Bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, korunního prince Dubaj a předsedy University, University se zavázala zveřejnění kvalitu a vynikající výkony a vědeckého výzkumu prostřednictvím e-learningu v celé kultury arabského regionu. Objevily tak evidentní v disciplínách akademických kreditů za řízení obchodní činnosti, kvalitu, školství, zdravotnictví a životního prostředí. V průběhu tohoto procesu, univerzita získala důvěryhodnost a uznání mezinárodní zasloužený, a to zejména s ohledem na pokrok akademických programů a profesionální odlišný neodpovídá současným potřebám trhu práce, ale jsou navrženy tak, jak se objeví v budoucnu na potřeby rychle se rozvíjejícím obchodní komunity ve Spojených arabských emirátech a zbytek světa Arab.

Tento inovativní projekt vznikl na vysokých školách v roce 2002, díky nápadům a úsilí Dr. Mansoor Al Awar, prezident univerzity, kteří se podíleli na práci na přípravě a realizaci splnění naděje a touhy nové generace arabských mládí se stala potřeba naučit současné a moderní, z přesvědčení, že e-learning je vzdělávání budoucnosti a že má významnou úlohu při umožnění těmto mladým lidem. Vzhledem k tomu, projekt přispěl k vidění průkopníka v dláždí cestu pro ministerstva vysokého školství a vědeckého výzkumu ve Spojených arabských emirátech stanovit jasná kritéria pro přijímání e-learning institucí.

Od svého založení, univerzita pracovala na vývoji ekonomiky založené na znalostech zahájením pilotních iniciativ v vědeckého výzkumu zaměřeného na oživení ducha vědeckého výzkumu v celém arabském regionu a nejvýznamnější z těchto iniciativ, organizaci výroční vědecké konferenci, jejíž součástí je pod její záštitou tři konference jsou konference kvality a Excellence v e-Learning výroční konference o e-zdraví a životní prostředí. Kromě toho vydala univerzita osm vědeckých časopisech na základě upravil významných akademiků z celého světa. Navíc, tam byly různé iniciativy součástí Středního východu Centrum pro výzkum stavu a vývoji a uvedení ocenění vědeckého výzkumu a jiných dalších ocenění na úrovni regionu, to přispělo k vynikající vědeckou podporu výzkumu a podporu akademických, vědeckých a vedení v oblasti vzdělávání a souvisejících oblastech trendy.

na integrovaném pracovním programu, jehož cílem je hrát významnou roli na úrovni Společenství na základě toho účastnila pilotních projektů vedly k vytvoření programu na Středním východě s cílem zajistit kvalitu e-learningu a Asociace Střední východ E-Learning Association Střední východ kvality vědecké společnosti pro elektronické zdravotnictví. Tyto iniciativy vyvrcholily v rámci projektu „Iniciativa e-learning komunita „, který byl zahájen na univerzitě v roce 2013.

Univerzita byla uznána nebývalé akademického na mezinárodní úrovni díky své úzké vazby na nejvýznamnějších světových vzdělávacích institucí a subjektů zapojených do vzdělávání, protože to byl první vzdělávací institucí v regionu hostit stálou konferenci Mezinárodní rady pro distanční vzdělávání (rozsah 2012). Univerzita také podařilo uzavřít spojenectví a mezinárodních partnerství s University of California, Berkeley, University of Bradford, University of St. Gallen, U-21 Global, University of South Africa, Australian Institute of Human Resources, Mezinárodní nemocnice federace, University College of University of Maryland, asijské e-University, seznam by mohl pokračovat ,

Kromě výše uvedených skutečností univerzita se připojila k aktivním členem mnoha mezinárodních organizací a institucí, jako je Mezinárodní rady pro distanční vzdělávání, Evropské skupiny pro průmysl vzdělání, nadace British kvality, Evropské nadace pro management kvality, Mezinárodní federace pro zpracování informací, spolu s mnoha dalšími.

V souhrnu lze konstatovat, univerzita přinesla kvalitativní posun v oblasti vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím přípravy na základě které se zaměřují na studenty ve svých strategických řešeních, což znamená, že jeho schopnost poskytovat odborné znalosti více inovativní a všestranná než jakékoliv zkušenosti získané vědci v každém areálu, a to díky unikátní vzdělávací prostředí, jehož součástí je studijní prostředí Virtual campus pošty. Jelikož tyto vzdělávací prostředí využívají nejmodernější inovativní technologie, jako jsou mobilní telefon a učení diskusní kódů a elektronické učebny a technik vzdělávacích her a sociálních sítí v rámci integrovaného vzdělávacího prostoru určeného k dosažení potřeb studentů a absolventů a odborníků podobný. Nejlepším důkazem závazku univerzity zaměřit se na studenty ze stálého touhy poskytnout plnou podporu, aby jim z akademických zkolaudován prostřednictvím virtuálních komunit a klubů, studenty, stejně jako dodatečné zdroje učení, jako je e-knihovny a elektronických služeb pro odborné vedení, využívat nejnovější vývoj v oblasti informačních technologií a komunikačních služeb pro studenty spolu svět.

Místa

Dubaj

Hamdan Bin Mohammed Smart University

Adresa, 1. řádek
Dubai Academic City
Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo
+971 4 424 1111

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium