Přečtěte si oficiální popis

Exeed School of Business and Finance je instituce vyššího vzdělávání založené mimo Spojené arabské emiráty, která přináší kvalitní vzdělání amerických institucí vyššího vzdělávání a britských institucí vyššího vzdělávání. Umístil v Sharjahu, Exeed usnadňuje výkonné vzdělání, vysokoškolské vzdělání a odborné certifikace profesionálům z různých částí světa prostřednictvím třídních zasedání a také prostřednictvím svého nejmodernějšího virtuálního vzdělávacího areálu známého jako EXEEDx School.

Exeed School of Business and Finance programy jsou akreditovány předními zadávacími organizacemi, akreditačními orgány a profesními institucemi a škola usnadňuje magisterské studium v ​​oboru obchodní administrativa, magisterské studium, postgraduální diplomy, doktorské studijní programy a odborné krátkodobé studijní programy.

Exeed School má fakultu napříč různými univerzitami s desetiletou zkušeností v průmyslu a akademické sféře a týmem programových manažerů, kariérových poradců, poradců pro přijímání a koordinátorů programů.

Mise:

Jsme na poslání vybavit dnešní profesionály, manažery a vůdce rozsáhlými znalostmi a dovednostmi, které se budou provádět a připravovat se na dynamický svět budoucnosti. Aby ESBF dosáhla svého poslání, vytváří ekosystém, v němž bude profesionál trénován, mentorován a certifikován talentovanými fakultami světové úrovně a nevšímavým učením od špičkových institucí, kromě získání kvalifikace z nejpopulárnějších univerzit po celém světě.

Vidění:

ESBF předpokládá, že se stane nejvyhledávanějším místem pro výkonné vzdělávání v regionu, kde odborníci budou schopni nalézt nejvybranější globální kvalifikaci od špičkových univerzit a přijímajících organizací dodávaných na místní i celosvětové úrovni a pomohou jim získat solidní znalosti ve svých oblastech praxe a vynikají ve svých vybraných arénách a přispívají tak k budování skvělých organizací, budování udržitelných společenství a vybudování progresivního národa podporujícího principy etiky a integrity.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Exeed School of Business and Finance

Získejte Master of Science z nejstaršího a nejpresvědčivějšího oboru v bankovním a finančním systému. Program, který vám pomůže při rozvoji základních znalostí potřebných ... [+]

MSc v bankovnictví a finance

Získejte Master of Science z nejstaršího a nejpresvědčivějšího oboru v bankovním a finančním systému. Program, který vám pomůže při rozvoji základních znalostí potřebných pro úspěšnou kariéru v oblasti bankovnictví a financí.

MSc v bankovnictví a finance - Online učebna

Plný úvazek MSc v bankovnictví a finance od Londýn Institute of Banking

MBA / MSc / postgraduální diplom

Abyste se mohli připravit na profesní transformaci, překročíte škola podnikání a financí a přinesla jedinečné sladěné akademické programy v partnerství s přední americkou univerzitou. Tyto programy jsou navrženy tak, aby vás vybavily při realizaci svého managementu a vedoucího potenciálu.... [-]

Spojené arabské emiráty Sharjah Omán Omán online Saúdská Arábie Saúdská Arábie online Singapur Singapur online Bahrajn Bahrajn online Indie Indie online Dubaj Kanada Kanada online Nigérie Nigérie online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Malajsie Malajsie online Spojené království Londýn  + 20 Více
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
515000 Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty
Adresa, 1. řádek
Exeed School of Business and Finance 
2nd Floor, USA Regional Trade Center, 
Al Tawun
Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty
Adresa, 1. řádek
Omán online, Omán
Adresa, 1. řádek
Saúdská Arábie online, Saúdská Arábie
Adresa, 1. řádek
Singapur online, Singapur
Adresa, 1. řádek
Bahrajn online, Bahrajn
Adresa, 1. řádek
Indie online, Indie
Adresa, 1. řádek
Exeed School of Business and Finance, Al Nahda
Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Adresa, 1. řádek
Kanada online, Kanada
Adresa, 1. řádek
Nigérie online, Nigérie
Adresa, 1. řádek
Mumbai, Maharashtra, Indie
Adresa, 1. řádek
Bengaluru, Karnataka, Indie
Adresa, 1. řádek
Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
Adresa, 1. řádek
Malajsie online, Malajsie
Adresa, 1. řádek
Exeed School of Business and Finance, Westford Education Group,
225 B Island Business Centre, 18-36 Wellington Street,
Woolwich
SE18 6PF Londýn, Anglie, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Rijád, Rijádská provincie, Saúdská Arábie
Adresa, 1. řádek
Jeddah, Provincie Makkah, Saúdská Arábie
Adresa, 1. řádek
Dammam, Východní provincie, Saúdská Arábie