Exeed School of Business and Finance

Úvod

Read the Official Description

Exeed School of Business and Finance je instituce vyššího vzdělávání založené mimo Spojené arabské emiráty, která přináší kvalitní vzdělání amerických institucí vyššího vzdělávání a britských institucí vyššího vzdělávání. Umístil v Sharjahu, Exeed usnadňuje výkonné vzdělání, vysokoškolské vzdělání a odborné certifikace profesionálům z různých částí světa prostřednictvím třídních zasedání a také prostřednictvím svého nejmodernějšího virtuálního vzdělávacího areálu známého jako EXEEDx School.

Exeed School of Business and Finance programy jsou akreditovány předními zadávacími organizacemi, akreditačními orgány a profesními institucemi a škola usnadňuje magisterské studium v ​​oboru obchodní administrativa, magisterské studium, postgraduální diplomy, doktorské studijní programy a odborné krátkodobé studijní programy.

Exeed School má fakultu napříč různými univerzitami s desetiletou zkušeností v průmyslu a akademické sféře a týmem programových manažerů, kariérových poradců, poradců pro přijímání a koordinátorů programů.

Mise:

Jsme na poslání vybavit dnešní profesionály, manažery a vůdce rozsáhlými znalostmi a dovednostmi, které se budou provádět a připravovat se na dynamický svět budoucnosti. Aby ESBF dosáhla svého poslání, vytváří ekosystém, v němž bude profesionál trénován, mentorován a certifikován talentovanými fakultami světové úrovně a nevšímavým učením od špičkových institucí, kromě získání kvalifikace z nejpopulárnějších univerzit po celém světě.

Vidění:

ESBF předpokládá, že se stane nejvyhledávanějším místem pro výkonné vzdělávání v regionu, kde odborníci budou schopni nalézt nejvybranější globální kvalifikaci od špičkových univerzit a přijímajících organizací dodávaných na místní i celosvětové úrovni a pomohou jim získat solidní znalosti ve svých oblastech praxe a vynikají ve svých vybraných arénách a přispívají tak k budování skvělých organizací, budování udržitelných společenství a vybudování progresivního národa podporujícího principy etiky a integrity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Doktorské diplomy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Master in Science - bankovnictví a finance - Londýnský institut bankovnictví a financí

Online forma Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Sharjah Omán Oman Online Saúdská Arábie Saudi Arabia Online Singapur Singapore Online Bahrajn Bahrain Online Indie India Online Dubai Kanada Canada Online Nigérie Nigeria Online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Malajsie Malaysia Online Spojené království London + 22 více

Získejte titul Master in Sciences z nejstaršího a nejuznávanějšího doménového útvaru v oblasti bankovnictví a financí. Program, který vám pomůže při rozvoji základních znalostí potřebných pro úspěšnou kariéru v oblasti bankovnictví a financí. [+]

MSc v bankovnictví a finance

Získejte titul Master in Sciences z nejstaršího a nejuznávanějšího doménového útvaru v oblasti bankovnictví a financí. Program, který vám pomůže při rozvoji základních znalostí potřebných pro úspěšnou kariéru v oblasti bankovnictví a financí.

MSc v bankovnictví a finance - Online učebna

Plný úvazek MSc v bankovnictví a finance od Londýn Institute of Banking

MBA / MSc / postgraduální diplom

Chcete-li se připravit na profesní transformaci, společnost Exeed School of Business and Finance přinesla jedinečné smíšené akademické programy v partnerství s přední americkou univerzitou. Tyto programy jsou navrženy tak, aby vás vybavily při realizaci svého managementu a vedoucího potenciálu.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek 515000 Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty

Adresa, 1. řádek Exeed School of Business and Finance 
2nd Floor, USA Regional Trade Center, 
Al Tawun
Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty

Adresa, 1. řádek Oman Online, Omán

Adresa, 1. řádek Saudi Arabia Online, Saúdská Arábie

Adresa, 1. řádek Singapore Online, Singapur

Adresa, 1. řádek Bahrain Online, Bahrajn

Adresa, 1. řádek India Online, Indie

Adresa, 1. řádek Exeed School of Business and Finance, Al Nahda
Dubai, Dubai, Spojené arabské emiráty

Adresa, 1. řádek Canada Online, Kanada

Adresa, 1. řádek Nigeria Online, Nigérie

Adresa, 1. řádek Mumbai, Maharashtra, Indie

Adresa, 1. řádek Bengaluru, Karnataka, Indie

Adresa, 1. řádek Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Adresa, 1. řádek Malaysia Online, Malajsie

Adresa, 1. řádek Exeed School of Business and Finance, Westford Education Group,
225 B Island Business Centre, 18-36 Wellington Street,
Woolwich
SE18 6PF London, England, Spojené království

Adresa, 1. řádek Riyadh, Riyadh Province, Saúdská Arábie

Adresa, 1. řádek Jeddah, Makkah Province, Saúdská Arábie

Adresa, 1. řádek Dammam, Eastern Province, Saúdská Arábie