Canadian University Dubai

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kanadská univerzita Dubaj nabízí kanadské osnovy založené v srdci Dubaje, v rámci kultury a hodnot Spojených arabských emirátů (SAE). Canadian University Dubaj (CP) se nachází jen kousek od Sheikh Zayed Road v pěší vzdálenosti od stanice metra, Dubaj (nádraží Financial Centre). Společnost byla založena v roce 2006, kanadská univerzita Dubaj v současné době skládá z Fakulty architektury a interiérového designu, School of Business, School of Engineering, aplikované vědy a technologie a škola pro životní prostředí a zdraví. Nabízíme bakalářských stupňů a magisterské tituly. Naše English akademické účely programu (EAP) k dispozici pro ty studenty, kteří potřebují další anglické jazykové dovednosti.

10 důvodů proč zvolit kanadské University Dubaj

Existují na výběr kanadské University Dubaj pro vaše pregraduální nebo postgraduální studium mnoho důvodů, ale pojďme říct, co nás odlišuje od našich vrstevníků:

  1. Osnovy Kanaďan-založený

Nabízíme vzdělání na základě kanadské osnov, což nám mezinárodně uznávanou kvalitu a důvěryhodnost.

  1. Možnost absolvovat v Kanadě

Jako portál k kanadské vyššího vzdělání, můžete začít svůj titul na CUD pak dokončit své studium a doktorské od jednoho z našich partnerských institucí v Kanadě.

  1. UAE Akreditace

Všechny naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství SAE: Vysoké školství věcí.

  1. Mezinárodní fakulty

Naše mezinárodní fakulty jsou vysoce kvalifikovaní a inspirativní ve svém oboru, uvádění inovativních vyučovacích stylů a filozofie z celého světa.

  1. Graduate zaměstnatelnost

S vzdělání založené na kanadském principu předepsaných studijních výsledků, aktualizace, mazání absolventi jsou velmi zaměstnatelní na trhu mezinárodních pracovních míst.

  1. Flexibilní učení

Nabízíme flexibilní programové skladbě - večerní a víkendové kurzy jsou k dispozici jak pro pregraduální a postgraduální programy.

Poloha 7. Business-okres

Máme výhodnou polohu v centru v centru dubajské obchodní čtvrti, s nejmodernější akademických a rekreačních zařízení.

  1. přístup Student-střed

CP je student-střed univerzity, kde si ceníme žákem úspěšnosti nade vše.

  1. Výzkumné příležitosti

Naše výzkumné středisko poskytuje studentům možnost zapojit se do špičkových výzkumných projektů na mezinárodní úrovni a ve Spojených arabských emirátech.

  1. Multikulturní studentské komunity

Máme skutečně multikulturní učební prostředí, se studenty z více než 100 národností.

Mise

Kanadská univerzita Dubaj podporuje kanadské perspektivy v oblasti vzdělávání, výzkumu a aplikace, zakotvená v uznání a respektování různých kultur a hodnot SAE.

Vidění

Kanadská univerzita Dubaj se zavazuje poskytnout studentům mezinárodní akademické zkušenosti, vedené nejvyšší vzdělávací a firemní etiky, přidávání hodnoty k osobním i profesním životě svých absolventů, a komunit, ve kterých působíme.

Institucionální Cíle a záměry

Cíl 1:

Chcete-li vytvořit a udržovat příznivé prostředí pro neustálého učení a zlepšování, přičemž se kontinuálně vyhodnocením všech aspektů operací CUD s cílem zajistit relevanci a excelenci.

Cíle:

1.1. Poskytovat příležitosti pro studenty za účelem zlepšení jejich třídě zkušenosti díky využití multimediálních a internetových zdrojů.

1.2. Prostřednictvím Úřadu institucionální účinnosti, průběžně hodnotí naši výkonnost jako učení a učící se organizace a spokojenosti studentů a pracovníků s výkonem univerzity.

1.3. Chcete-li používat systematické plánování, založené na důkazech, k rozvoji univerzity i provozně i strategicky.

Cíl 2:

Aby přijaly a ukázat nadšení a přínos všech zaměstnanců a studentů a podpořit ambice vše tím, že jim s oběma akademické kvality a praktické zkušenosti potřebné pro úspěch kariéry

Cíle:

2.1. Pro zajištění kvality ve výuce, měřeno studenta a vzájemného hodnocení.

2.2. Poskytnout příležitosti, pokud jsou důležité pro pracovní umístění projektů a dalších aktivit.

2.3. Aby se zapojily do podnikání, státní správy a neziskových organizací v Dubaji s prací univerzity.

Cíl 3:

Chcete-li vytvořit atmosféru důstojnosti a vzájemného respektu a současně podpořit učené debaty a aplikovaný výzkum.

Cíle:

3.1. Vyvinout soustředěné výzkumné středisko která provádí aplikovaný výzkum a zapojuje i zaměstnancům a studentům ve snaze o vědecké činnosti.

3.2. Držet pravidelné otevřené a veřejné přednášky podnítit debatu zakotvené v akademickém přísnosti o otázkách týkajících se regionu,

3.3. Rozvíjet se studenty a zaměstnanci, kodex chování tohoto je ctěn a respektován v každodenní práci na univerzitě.

Cíl 4:

Chcete-li přijmout odpovědnost a cení zadávání všech zúčastněných stran zejména v našem provozu jako portál ke kanadské vzdělání, a tak učinit CP University of Choice na našem cílovém trhu a zároveň se preferovaným zaměstnavatelem pro všechny akademické, vedení a podpůrného personálu.

Cíle:

4.1. Chcete-li mít jasnou strategii pro spolupráci a spolupráci s kanadským Pomaturitní vzdělávacími institucemi a rozvíjet spolupráci, dohody, které odrážejí tuto strategii.

4.2. Systematicky shromažďovat data ze zúčastněných stran, vnitřní a vnější, které se týkají výkonu univerzity, své strategické poloze značky a její příležitosti k růstu,

4.3. Chcete-li pokračovat v růstu základ programů a počtu studentů tak, aby splňovala poslání a dodat do strategického plánu univerzity.

Cíl 5:

Chcete-li účet pro potřeby všech vnitřních a vnějších zúčastněných stran zajištěním dostatečné a relevantní zdroje, které jsou k dispozici pro dosažení všech strategických a operativních cílů, čímž se zvýší svrchovanost univerzity jako nezávislá instituce vyššího vzdělávání.

Cíle:

5.1. Aby provedla systematickou plánování zdrojů pro výuku požadavky, požadavky na prostor, knihovna a požadavků studenta služeb a informačních technologií, a použít tyto plány jako základ pro vývoj rozpočtu a strategické plánování.

5.2. Snažit se zajistit naše postavení jako organizace samofinancování při nejbližší příležitosti, s použitím nových investic pro expanzi a rozvoj.

Místa

Dubaj

Canadian University Dubai

Adresa, 1. řádek
1st Interchange,
Sheikh Zayed Road

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty