University Of Ljubljana Faculty of Architecture

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University Of Ljubljana Faculty of Architecture

Architektonická fakulta v Lublani je obecně považována za jednu z nejlepších středoevropských škol architektury. Potvrzení kvality pochází z mnoha úspěšných studentů a absolventů, kteří často dosahují záviděníhodných výsledků doma iv zahraničí. Naši absolventi jsou známí svými všeobecně a odborně profilovanými znalostmi a systematickým projektovým přístupem umožňujícím úspěšné zaměstnání v různých oblastech uměleckého a architektonického úsilí.


Struktura učebních osnov/>

Fakulta nabízí akademické vzdělání a odborný výzkum v oblasti architektury, urbanismu a designu - grafické a produktové. V tomto okamžiku se program skládá z absolventských kurzů, které trvají devět semestrů plus jeden rok za diplom. Absolvent kurzy jsou v oblasti architektury, urbanismu nebo designu. Postgraduální kurzy trvají dva roky na magisterském studiu v architektuře nebo v urbanismu nebo v odborném kurzu architektury. Vedle toho Ph.D. kurz trvá čtyři roky. V akademickém roce 2007/2008 bude fakulta zavést nové bakalářské a magisterské kurzy založené na Boloňské deklaraci. Nový doktorský program v oboru architektura bude zahájen v roce 2009/2010.

  • Adresa návštěvnosti: University Of Ljubljana Faculty of Architecture , Zoisova 12, 1000 Ljubljana, Slovinsko
  • Přijímací kontakt: děkan
  • Uzávěrka přihlášek - sjednocený magisterský studijní program: březen; - doktorský program: srpenPožadavky na přijetí

Jednotný magisterský studijní program v oboru architektura: absolvování středoškolského vzdělání (maturitní zkouška z maturitní zkoušky ze střední školy, odborná maturitní zkouška nebo závěrečná zkouška), pozitivní výsledek z přijímací zkoušky na Fakultě architektury.


Doktorský program: všeobecné požadavky (podrobnosti: viz úplný popis programu níže): MSc. nebo rovnocenné (uzávěr žádostí o uznání v doktorském studijním programu: květen)./>

Doba trvání

Doba trvání programu je v současné době 3 roky.

Cena / poplatek

4 000 EUR / rok.

Potenciální spolufinancování poplatku je k dispozici pro nejlepší kandidáty (závisí na stupních předchozího vzdělání uchazeče a jeho pravidelném postupu v programu).

Místa

Lublaň

Adresa, 1. řádek
University of Ljubljana Faculty of architecture
Zoisova 12

1000 Lublaň, Lublaň, Slovinsko

Programy

Tato škola dále nabízí: