GEA College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

GEA College je moderní vzdělávací středisko a průvodce pro dokonalost v oblasti podnikání.

Vysoká škola GEA je synonymem pro podnikové vzdělávání se zaměřením na podnikání a management od svého založení v roce 1990. Naše studijní programy jsou navrženy tak, aby pokračovaly v globálních trendech, mezinárodních standardech v oblasti vzdělávání a odborné přípravy a především poptávce po znalostech a dovednostech , které řídí zaměstnanci a podnikatelé na trhu a rostoucí složitost obchodního procesu.

Mise

Naším posláním je vybavit podnikatele novými podnikatelskými znalostmi a dovednostmi v oblasti podnikání, aby mohli být o krok před svými konkurenty, a tak usilovat o úspěšnou kariéru v moderních tržních ekonomikách. Vyzkoumáme a rozvíjíme nové poznatky, přenášíme stávající znalosti a poskytneme vzdělání a školení ambiciózním lidem.

Vidění

GEA College se snaží stát se nejlepší vzdělávací institucí pro vzdělávání a odbornou přípravu dynamických podnikatelů ve střední a východní Evropě. V budoucnu se stane centrem pro rozvoj vynikajících projektů v oblasti obchodního vzdělávání a spolupráce. Budou se zaměřovat inovativní obchodní programy. GEA College se musí stát prestižním zařízením, které je v každém smyslu známé svým podnikáním. Inovace a obchodní pragmatika jsou klíčovými hodnotami systému.

Strategické hodnoty

Cílem GEA College je stát se nejlepším sídlem v této části Evropy v následujících letech.

  • Rozvíjíme a představíme identifikovatelný a prestižní vzdělávací program podnikání
  • Vytvoříme systém činností, který bude propojen s vývojovými a výzkumnými oblastmi
  • Budeme se strategicky spojit se zástupci předních ekonomických aktivit v regionu
  • Budeme sjednocovat mezinárodně uznávané profesionály, které budou sloužit jako základní motor pro provoz a rozvoj aktivit GEA College
  • Budeme udržovat systém mezinárodní organizace a organizace GEA College
  • Budeme udržovat regionální síť strategicky propojených vzdělávacích institucí.

Místa

Lublaň

Adresa, 1. řádek
Dunajska 156
1000 Lublaň, Lublaň, Slovinsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: