American University of Integrative Sciences St Maarten School of Medicine

Úvod

Read the Official Description

Americká University of Integrative věd, St. Maarten School of Medicine (AUIS) byl vyškolen a vzdělaní kvalitní lékaři od svého vzniku v roce 1999. AUIS se nachází na překrásném ostrově St Maarten v holandské části Karibiku. AUIS se spojil s americkou univerzitou nabídnout naše nové osnovy, která se vyznačuje výjimečnou mezinárodně uznávané vzdělání v tradičním allopatie v kombinaci s subcurriculum v integrativní medicíny. Studenti mají možnost absolvovat s oběma MD a MS v integrativní medicíny. AUIS se chystá absolvovat lékařům nejvhodnější pro 21. století.

Naše Integrační medicína zaměření vychovává našich absolventů ve vědecky prokázaných alternativní medicíny modalit, včetně ájurvédy, k prevenci onemocnění předtím, než k ní dojde. AUIS je rozmanitá a zapíše studentů ze Spojených států amerických, Kanadě, a po celém světě. Naši profesoři jsou oba zkušení lékaři, vědci a zkušení instruktoři. AUIS také pyšní s příkladným klinického programu, který má klinická stáž stránky k dispozici ve více než 20 státech a více než 60 nemocnic v USA, Kanadě i globálně. Mnoho studentů převést na AUIS mít příležitostí, které jim klinika.

Posláním American University of Integrative věd, St. Maarten School of Medicine je vyvinout prvotřídní lékaři, kteří mají solidní vzdělání v allopatie s pochopením doplňkových a alternativních přístupů, které se zaměřují na léčení a preventivní péči, namísto pouhého reaktivní / paliativní péče o pacienty. Prvních 4,5 semestry jsou vyučovány na St Maarten. Polovina 5. semestru je vyučován v Atlantě GA. Klinické stáží jsou nabízeny na více než 60 orientace v 20 státech. Klinické Residencies jsou v USA, Kanadě a po celém světě. AUIS klade důraz na veřejně prospěšné práce a studenti jsou zapojeni do studentskými organizacemi, jako je SGA a AMSA, které dobrovolníci ve zdravotnictví akcí pro místní občany a místní nemocnici. Studenti se podílejí na organizacích, jako SGA a AMSA.

TŘÍDY

Menší počet žáků ve třídě podporovat lepší prostředí pro výuku. Na AUIS poměr fakulty-to-student 1:11. To umožňuje studentům, aby plně využít odborných znalostí fakulty. Mentor / mentee Program dvojice nových studentů se současnými studentů-dobrovolníků, kteří poskytují okamžitou vzdělávací a společenské zdroje zevnitř rodiny AUIS. AUIS zavedla program ASSIST nabídnout doučování, školení o studijních dovedností a osobní asistenci. Nejnovější technologie jsou k dispozici ve všech učebnách a laboratořích. Technologie zahrnuje AccuVein, Promethian desky se softwarem ActivInspir, přístup Medicína, Merck manuály, bodové diagnóza, USMLE praxe a objektiv Carl (Clinical aktivity a rotace Log). Třídy na univerzitě jsou vyučovány v angličtině. Všechny učebny a učebny jsou vybaveny state-of-art technologii a jsou klimatizované.

REKREAČNÍ

I když studenti tráví šest-osmhodina denně ve třídách, ale najít si čas pro volnočasové aktivity stejně. K dispozici jsou na ostrově St Maarten mnoho rekreačních aktivit. Studenti si mohou výlet turistických cest, plavat, šnorchlovat, potápět, nebo sledovat sporty jako fotbal, tenis a softball. Ostrov má také mnoho restaurací a barů na socializaci.

Internet

American University integračních věd, St. Maarten School of Medicine poskytuje studentům vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu přístup k on-kampusu (součástí výuky). Školné je rozumné a MD míra stojí asi o 50% nižší než výuky na amerických lékařských fakultách. Léto, 2016 AUIS oznámil přes $ 960.000 v stipendiích! Viz tot he internetové adrese www.auis.edu podrobnosti.

Studenti bydlí v bytech, které jsou v blízkosti školy a jsou prověřeni školní personál. AUIS zajišťuje dodávku k přepravě do az apartmánů, nakupování a zábavy. Studenti nemusí zajistit osobní vozidla, zatímco na ostrově. Škola nabízí trezor, studenta přívětivé prostředí a čtvrtí; Nicméně, bezpečnost je poskytován na univerzitě pro větší bezpečnost.

Telefon počtu hospitalizací pro informace o programu, stipendia, nebo získat pomoc s odebíráním otisků prstů. Třídy začínají leden 2017. 866-627-9980 nebo 678-831-3527. Počítačů a notebooků

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health Pre-Meds » Vidět Health M.D. »

Videos

Get To Know AUIS!

Holistic Medicine: Moshe Dekel, MD

Student Spotlight: Arjun Kundra

Student Spotlight: Monty Sala