Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Technische Universität München Asie (také známá jako TUM Asia ) zahájila v Singapuru v roce 2002 pobočku Technische Universität München (TUM). TUM byl pozván, aby vytvořil kampus v Singapuru jako součást projektu "Global Schoolhouse Initiative", který měl za cíl rozvinout Singapur do hubu se vzdělávacími institucemi světové úrovně - poskytováním špičkových vzdělávacích možností Singapurům a oblast.

Partnerství s nejlepšími univerzitami v Asii

Prostřednictvím své průkopnické spolupráce se dvěma špičkovými univerzitami v Singapuru má společnost TUM průkopník globalizace německých univerzit s přítomností společnosti TUM Asia ve spolupráci s NUS a Nanyang Technological University (NTU), která nabízí postgraduální programy. V současné době má TUM Asia společný TUM-NUS MSc v oboru průmyslové chemie a společný TUM-NTU MSc v oboru integrovaného obvodu a MSc v oboru Zelená elektronika. TUM Asia nabízí ve spolupráci se Singapurským technologickým institutem (SIT) dva magisterské tituly TUM: Železnice, Doprava a logistika a Letecké a kosmické inženýrství a dvě bakalářské tituly TUM.

Proč studovat na TUM Asia v Singapuru?

5 důvodů, proč získáte svůj titul s TUM Asia

1 - STUDIUM S NĚMECKO UNIVERZITA V ÁZII

V roce 2011 byl v TUM zařazen jako první univerzita v Německu a jako 54. světová univerzita v souladu se světovým žebříním QS v roce 2011. Od té doby se TUM pokračuje jako univerzita č. 1 v Německu po tři po sobě jdoucí roky, patří mezi další prestižní a mezinárodně uznávané univerzity, jako je Harvardská univerzita, univerzita v Tokiu a Singapurská národní univerzita. Vedle německé univerzity č. 1 se TUM těší řadě dalších ocenění, jako je to, že je jedinou německou univerzitou, která získala ocenění "University of Excellence" za 6 po sobě jdoucích let (2006 - 2012) a má čtvrtou nejvyšší pozici mezi všemi technickými univerzitami Evropa.

Německo je známé jako Land of Ideas a termín "německé inženýrství" je spojen s kvalitou, vynikající kvalitou a technickou velikostí. Kombinujte to s kontextem Asie - Číny a Indie, která již tvoří jednu třetinu světové spotřebitelské populace - a rozšířené přijetí technologie mezi asijskými spotřebiteli. Naše studijní programy nabízejí studentům konkurenční výhodu v pochopení trendů na trhu.

Tato dvojnásobná perspektiva umožní studentům kombinovat osvědčené postupy na obou kontinentech a vytvářet nová řešení pro stále se vyvíjející globální krajinu. Německo a Singapur mají mnoho podobností v špičkové infrastruktuře, jako jsou dopravní systémy světové třídy, oceněná letiště a letecké společnosti, silná podpůrná průmyslová krajina a vynikající akademické instituce.

2 - NEJLEPŠÍ PŘEDSTAVCE SVĚT MUSÍ NABÍDAT

5 000 papírů

STRANNÁ PRŮMYSLOVÁ SÍŤ

V TUM Asia jsme přesvědčeni, že vybavíme naše studenty praktickým vzděláním, které kombinuje teorii s průmyslovou aplikací. Jako německá univerzita č. 1 máme silné vztahy s významnými průmyslovými partnery, jako jsou BASF, Clariant, Infineon, Lantiq, Rohde

4-HANDS-ON PŘÍSTUP

Isaac Newton založil zákon o gravitaci poté, co pozoroval, jak jablko padá ze stromu. Na TUM Asia se domníváme, že učení je úzce spojeno s praktickým přístupem. Ve všech našich kurzech absolvují studenti spolu s praxí praktické stáže. To slouží k tomu, aby studenti získali možnost testovat své teoretické poznatky a zároveň je inspirovat, aby si vzali to, co se naučili a inovovali budoucnost. Studenti pokračují ve sledování kariéry související s výzkumem a nedávno v přípravě TUM Create (NTU

5 SÍLA V DIVERZITĚ

Jak řekl Thomas Friedman: "Svět je plochý". Globalizace je nyní nevyhnutelnou silou, která je zde k pobytu, a na TUM Asia , hrdě se pyšníme různorodým zápisem studentů z více než 28 zemí. To znamená, že podporujeme živé učební prostředí, kde se student učí mimo učebnice, ale také prostřednictvím životů svých kolegů. Myšlenky jsou syntetizovány v rozmanitých ekonomických realitách a studenti se naučí vidět z několika výhodných bodů, vytvářet schopnost řešit problémy tvůrčími způsoby.

Místa

Singapur

German Institute of Science and Technology - TUM Asia

Adresa, 1. řádek
TUM Asia
510 Dover Road #05-01
SIT@SP Building

139660 Singapur, Singapur
Telefonní číslo
+65 6777 7407

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium