Přečtěte si oficiální popis

The Singapore Aviation Academy (SAA), Založená v roce 1958, je mezinárodně uznávané trénink rameno pro civilní letectví Authority of Singapore. Nabízí širokou škálu provozních a řídících programů, které benchmarkové mezinárodní normy a osvědčené postupy, které splňují vzdělávacích potřeb leteckého společenství globální. SAA je výcvikové středisko ICAO o oblastní of Excellence, ICAO Aviation Security Training Centre, ICAO-schválila Bezpečnostní Revizor Training Centre a ICAO TRAINAIR PLUS řádným členem.

Prostřednictvím svých čtyř odborných škol - School of Management letectví, School of Aviation Safety & Security, School of letových provozních služeb a School of letištní záchranné služby - SAA vyškolila více než 91.000 účastníků ze 200 zemí a území od roku 1958.

Důsledným zůstat v čele vývoje, které se konají v mezinárodním civilním letectví, SAA je schopen vyvinout nové programy nejsou snadno dostupné jinde. SAA rovněž nabízí studijní a Diplom programy prostřednictvím aliancí s renomovanými národních i zahraničních akademických institucí.

Akademie poskytuje fórum pro sdílení informací a vytváření sítí mezi manažery a specialisty v mezinárodním civilním letectví společenství, organizováním seminářů, konferencí a seminářů pravidelně. To také hostí řadu mezinárodních setkání a konference pořádané mezinárodními organizacemi, jako je ICAO, APEC a ACI.

VISION:

Být přední světovou centrum učení pro civilní letectví.

MISSION:

Pro zajištění co nejvyšší kvality vzdělávání a sdílení znalostí a zkušeností, pokud jde o rozvoj mezinárodního civilního letectví.

Naše historie

skromných začátků

1950 - 1960 Jako mnoho institucí, které rostly, aby se stal tyčící se subjekty ve svých oborech, Singapur Aviation Academy nastupuje malý.

První civilní letectví školení Škola byla založena na řídící letového provozu v roce 1958 u Paya Lebar Airport. To se zúčastnilo pěti místních regulátorů praktikantů. O čtyři roky později, mezinárodních účastníků byly přijaty pro výcvik v letecké informační služby a letecké kartografie. Byly podporovaný v rámci programu Technická pomoc Mezinárodní organizace civilního letectví je.

V průběhu let se škola rozrostla z bytí trénink oblečení in-house do regionálního výcvikového střediska. To přemístěna v roce 1972 do větších prostor a lepší vybavení, která Seletar Airport.

Natáhl

1970 - 1980 byla škola přejmenována na leteckém výcvikovém středisku službu (CATC), Singapur. To bylo pak výcvik zámořské účastníky pravidelně ne jen letových provozních služeb, ale letištní záchranné služby, správa letišť a operací. CATC dosáhla impozantní bilanci na výrobu vysoce kvalitní odbornou přípravu, která byla jedinečná v asijsko-tichomořském regionu. Jeho sofistikované a přizpůsobené řízení letového provozu Cvičné byly považovány za nejvyspělejší v regionu.

To byl označen jako ASEAN Centre of Excellence v roce 1977 pro výcvik v řízení letového provozu, letadel hasební a záchranné služby, jakož i letecké informační služby.

míření High

1990 ... ..

V roce 1990 Centrum bylo znovu přejmenován, jako v Singapuru Aviation Academy (SAA). Tato změna odráží ve zvýšené stavu a rozšířené role jako Úřadu pro civilní letectví v Singapuru (CAAS) Urychlena zvýšení kvalifikace leteckého personálu čelit výzvám nového tisíciletí. SAA zahájila svoji činnost ze své současné účelové tréninkového komplexu v roce 1992. To bylo oficiálně zahájena dne 2. Nov 1992 panem Mah Bow Tan, ministr komunikací. Postaven za cenu US $ 50 milionů, komplex je vybaven komplexní řadou zařízení vytvářet jedinečné celkový tréninkový prostředí.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Singapore Aviation Academy

Master of Science v letectví (MSA) kombinuje jádro tříd se 6 unikátních specializace možností na výběr. Tato flexibilita přizpůsobit míru vám umožní splnit vaše konkrétní ... [+]

Master of Science v letectví (organizována společně s Embry-Riddle Aeronautical University, USA)

Přehled programů

Master of Science v letectví (MSA) kombinuje jádro tříd se 6 unikátních specializace možností na výběr. Tato flexibilita přizpůsobit míru vám umožní splnit vaše konkrétní cíle a reaguje na potřeby všech odvětví letectví a letecký průmysl. Osnovy vám pomůže zvládnout potřebné nástroje ve vývoji, vyrábí a provoz letadel a kosmických lodí, stejně jako porozumět infrastruktury, která podporuje průmysl.

Požadavky na přijetí

Musíte si získali bakalářského titulu z akreditované studia udělující instituce s bodovým průměrem kumulativní stupeň (CGPA) 2,5 nebo vyšší na stupnici 4.0. Pokud jste již mají magisterský titul nebo dokončili postgraduální ročníkovou práci z akreditovaného studijního-udělovat instituci, musíte mít dosáhl 3,0 CGPA nebo vyšší na úrovni absolventa.... [-]

Singapur Singapore Singapore Online
Červen 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Singapore Aviation Academy

Master of Science (MSc) v letecké Řízení dopravy (ATM) je navržen tak, aby je vybavit dovednostmi potřebnými k výkonu úspěšnou kariéru v různých odvětvích průmyslu leteck ... [+]

Master of Science v letecké řízení dopravy (společně organizovány ve spolupráci s Cranfield University, UK)

Přehled programů

Master of Science (MSc) leteckou řízení dopravy (ATM) je navržen tak, aby je vybavit dovednostmi potřebnými k výkonu úspěšnou kariéru v různých odvětvích průmyslu letecké dopravy, včetně civilního letectví správy, správy letišť, poskytovatelů letových navigačních služeb, letecké společnosti, letecké dopravy poradenské společnosti a leteckého průmyslu.

MSc v ATM je součástí-time program vyvinutý speciálně pro splnění požadavků zaneprázdněné manažery pro pružnější výkonný výuky v bankomatu. Spojuje v sobě povinné letecká doprava základní moduly se zvýšeným důrazem na vedení a osobní rozvoj, a navazuje na to s volitelnými moduly vybrány tak, aby vyhovovaly individuální zájmy a profesní aspirace.... [-]

Singapur Singapore Singapore Online
Září 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině