Kaplan Singapore

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Kaplanova vize je stát Singapurským "soukromým vzdělávacím institutem volby" a my se zavazujeme pomáhat našim studentům dosáhnout jejich profesních a vzdělávacích cílů prostřednictvím příležitostí k celoživotnímu učení.

Jako celoživotní integrovaný partner pro vzdělávání nabízíme akademické programy pro vyšší vzdělávání, jakož i odborné kvalifikace a kurzy odborné přípravy pro rozvoj dovedností, které vám přinášejí příležitost vždy zůstat relevantní.

Prostřednictvím těchto příležitostí a dokonalosti ve výuce a učení se Kaplan snaží vždycky dělat to nejlepší pro naše studenty. Naše časté ocenění je důkazem toho.

Kaplan získal 9 ocenění za ceny 2016 a 2017, které udělovaly JobCentral Learning Training a Development Education (TED), čímž se Kaplan ve druhém roce pořádku stal "Nejlepším soukromým vzdělávacím institucím", "Nejlepším poskytovatelem firemního výcviku" a "Zlatým standardním poskytovatelem služeb "Ve vybraných kategoriích / disciplíně subjektu.

Jako přední poskytovatel soukromých vzdělávacích programů získal Kaplan také různé ocenění. V roce 2017 jsme získali ocenění "Nejlepší soukromý vzdělávací instituce v Singapuru" a "Vedoucí firemní školení"

Dosud Kaplan sloužil více než 65 000 absolventům1 a získal přes 225 000 odborných certifikátů2. Díky více než 550 akademickým programům a profesionálním certifikacím je to náš závazek neustálé inovace a je relevantní pro průmysl. Usilujeme také o vytvoření jedinečného učebního prostředí, kde se naši studenti z více než 35 zemí světa mohou inspirovat, aby vynikli ve svém zvoleném studiu.

Vyzývám vás, abyste prozkoumali Kaplan a dozvěděli se více o tom, co můžeme udělat pro vaše vzdělávací a kariérní cíle.

Docent Rhys Johnson

Výkonný ředitel

Kaplan Singapore


Mise

Kaplan Singapore pomáhá jednotlivcům dosáhnout svých vzdělávacích a kariérních cílů. Kaplan Singapore staví futures, jeden příběh úspěchu najednou.


Vidění

Jako soukromá vzdělávací instituce dle výběru.


Naše základní hodnoty a kultura

Naše klíčové hodnoty definují naši podnikovou kulturu a poskytují rámec pro to, co Kaplan Singapore dodává našim zákazníkům a zaměstnancům každý den.

  • Integrita

Kaplan Singapore místo, kde je etika především proto, že děláme správné věci, je jedinou cestou k dlouhodobému růstu. Naše etika a bezúhonnost musí být bezúhonná.

  • Znalost

Kaplan Singapore vždy snaží více učit a využívat tyto znalosti ve prospěch našich studentů, kolegů, zaměstnanců a komunity.

  • Podpěra, podpora

Kaplan Singapore poskytuje podpůrné prostředí pro naše studenty, zaměstnance a komunitu. Vše, co Kaplan Singapore dělá, je navrženo tak, aby podpořilo úspěch našich studentů.

  • Příležitost

Kaplan Singapore bude neustále hledat nové a lepší způsoby, jak vytvářet příležitosti pro naše studenty, zaměstnance a komunity. To je zásadní pro naše poslání: Kaplan Singapore staví futures jeden úspěšný příběh najednou.

  • Výsledek

Kaplan Singapore uspěje, když uspějí naši studenti. Kaplan Singapore měří náš úspěch tím, jak naši studenti splňují své měřitelné cíle.

Místa

Singapur

Adresa, 1. řádek
Wilkie Road, Level 2, Wilkie Edge
Singapur, Singapur

Singapur

Adresa, 1. řádek
1 Selegie Road, Level 6, PoMo
Singapur, Singapur

Singapur

Adresa, 1. řádek
80 Jurong East Street 21, #06-02, Devan
Singapur, Singapur