Přečtěte si oficiální popis

Absolvent kariéru-ready s Austrálií titulem Curtin University v Singapuru.

Curtin Singapur je kampus Singapore australského Curtin University, který nabízí cestu, vysokoškoláka a postgraduální programy. Curtin je zařazený ve vrcholu 2% univerzit po celém světě v vysoce ceněné Academic Ranking of World Universities (ARWU). V roce 2016 byla odhadnuta Curtin, které mají být umístěny na 211. na světě a číslo 10 v Austrálii. V globálním hodnocení mladých institucí pod 50 let, Curtin byl umístěn 23. a 81. celkově v QSWUR: Nejlépe 50 do 50 a THEWUR: 100 pod 50. Curtin byl také udělen celkově pět hvězd v roce 2015 QS Stars univerzitních hodnocení.

Naučila používat stejnou strukturu a obsah jako kurzů nabízených na Curtin vlajkové lodi Perth Campus, programy Curtin Singapuru otevřené studenti až do globálních pracovních příležitostí v celé řadě průmyslových odvětví. Studenti na Curtin Singapuru mohou dokončit své tříleté bakalářské studium za dva roky nebo magisterském studiu v jednom roce (trimestr kalendář), s přívody začínají v únoru, červnu a listopadu u většiny programů. Curtin studenti mohou také internacionalizovat své studijní zkušenosti přenosem mezi Singapurem a australských areálech.

Curtin Singapore se nachází pouhých 10 minut od centrální obchodní čtvrti Singapuru a velkých nákupních center. Studenti mají přístup k přímým autobusových linek z areálu na nádražích a singapurský systém veřejné dopravy poskytuje efektivní, cenově dostupnou a spolehlivou dopravu do všech částí ostrova města.

Ideální učební prostředí by nebyl úplný bez vysoce kvalitním zařízením. Studenti na Curtin Singapuru mít přístup ke speciálně vyvinuté univerzitních zařízení s nejnovějšími audio-vizuální vyučovací zařízení a výpočetní techniky a Wi-Fi připojení k internetu v celém areálu. Studie salonek, počítačové učebny, knihovna, tělocvična, venkovní sportovní zařízení, a kavárna jsou také k dispozici pro použití studenty.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Curtin Singapore

Projektový management je zřetelný profesionální disciplína, s vlastním tělem znalostí, dovedností, nástrojů a technik. Jde o řízení projektu od samého počátku do dokončen ... [+]

Tento program je akreditován prestižní mezinárodní Project Management Institute, a schválila Australian Institute of Project Management.

Projektový management je zřetelný profesionální disciplína, s vlastním tělem znalostí, dovedností, nástrojů a technik. Jde o řízení projektu od samého počátku do dokončení a úspěšné dosažení cílů projektu.

Kurz pomůže vám s tím, znalosti a dovednosti potřebné pro výkon role projektového manažera v jakékoli oblasti a jakékoli odvětví. Je vhodný pro lidi z různých pracovních oblastí, jako je zdravotnictví, IT, strojírenství, stavebnictví a obchodu, kteří chtějí získat pochopení, znalosti a dovednosti pracovat jako projektový manažer.... [-]

Singapur Singapore
Srpen 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Curtin Singapore

Tento program byl zařazen Top 40 na světě v nejlepších Masters Žebříček pro zásobovacího řetězce a logistických (Eduniversal hodnocení a Rankings 2015/16) Tento program j ... [+]

Curtin Business School (CBS) jsou akreditované sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB) Tento program byl zařazen Top 40 na světě v nejlepších Masters Žebříček pro dodavatelského řetězce a logistiky (Eduniversal Hodnocení a Rankings 2015/16) Tento program je akreditován Chartered Institute of nákupu a zásobování a absolventů mohou být způsobilé pro úplný status členství s 3 roky pracovních zkušeností. Absolventi se mohou uplatnit pro postgraduální členství v Chartered Institute of logistiky a dopravy Association of Australia (LAA).

Tento kurz je určen pro studenty, kteří mají zájem výrazně pokroku svou kariéru v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Oblasti studia zahrnují: řízení provozu, dopravu a fyzickou distribuci, zadávání veřejných zakázek, výroby, skladování, inventář, maloobchod, globální obchod a logistiku, a roli informačních technologií při usnadňování řízení dodavatelského řetězce. Kurz bude splňovat potřeby těch odborníků s technickými a dozorčích dovednosti v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce.... [-]

Singapur Singapore
Srpen 2019
Denní studium
1 - 1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Curtin Singapore

Curtin University Master of International Business byl zařazen jako Top 6 Mezinárodní řízení programu v Austrálii prestižní Eduniversal Masters Pořadí v 2015/16. ... [+]

Curtin Business School (CBS) jsou akreditované sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB) Curtin University Master of International Business byl zařazen jako Top 6 Mezinárodní řízení programu v Austrálii prestižní Eduniversal Masters Pořadí v 2015/16.

Program Curtin University MIB je zaměřen na strategii, řízení, rozhodování a podnikání v asijsko-tichomořském regionu poskytuje absolventům s dovedností a znalostí, které potřebují k úspěšnému nejvyšší úrovně manažerské kariéry v globálním obchodu.

MIB staví solidní základ pro řízení mezinárodních společností a jejich operace. MIB poskytuje hluboké znalosti do řízení společnosti i za hranicemi státu. MIB studie také pomáhá absolventům lépe řídit lidi v multikulturním prostředí, i když jejich společnost nemá mezinárodní operace.... [-]

Singapur Singapore
Srpen 2019
Denní studium
1 - 1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

CUSG Svetlana Russia

CUSG Julien Switzerland

CUSG PVC Welcome

Curtin Singapore is THE place to study!