King Abdulaziz University, Faculty of Economics & Administration FEA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ekonomická fakulta a administrativa (FEA) je první fakulty se sídlem v King Abdulaziz univerzity (ČJ). Zřízení ČJ je zakořeněn k setkání, kterému předsedal Jeho Veličenstvem King Faisal bin Abdulaziz, a proběhlo na svém letním mistrovství v Tayif dne 22. Jamad Alawal 1384H. Toto setkání vedlo k založení jednoho z největších vysokých škol v zemi (tj ČJ). ČJ začala přijímat studenty ve svém prvním Fakultní (tj FEA) Dne 4. Rajab 1387H; Při 68 samec, 30 studentky, 8 plný úvazek členy 4 částečný úvazek fakulty, a 40 další pracovníci začala být základem pro dva akademické oddělení, které byly na obchodní cestovní ruch a ekonomika oddělení. V důsledku toho čtyři další akademická oddělení byla založena v rámci ESF zahrnovat: Veřejná správa, účetnictví, politologii a právo oddělení. Pět více akademická oddělení byly založeny v letech 2009-2010, včetně: Management Information Systems, nemocnic a zdravotnických služeb managementu, financí, marketingu, oddělení řízení lidských zdrojů. Dnes FEA se ujímá vedení mezi konkurenty v Království Saudské Arábie a na Středním východě, která se projevuje svojí kapacitou (více než 20.000 studentů, a více než 400 členů fakulty), pravdách jejích akademických programů a oddělení (11 BA program 12 akademický a výkonné Masters), jeho výzkumná centra (centrum R & D a Hassan Abbas Sharbatly Digital Library), její moderní výukové metody (FEA virtuální a Simulace: burzy, kurt, účetní firmy a Media Center), a co je nejdůležitější, soustředění na splňující akreditačních standardů různých dobře známých a renomovaných mezinárodních akreditačních orgánů.

vize Fakulta ekonomicko-správní (FEA) je určen k dosažení vedoucí pozice v oblasti formování vzdělání a praxe v oblasti řízení, ekonomie, účetnictví, právo a politologii a to nejen v Saúdské Arábii, ale také na Středním východě.

poslání Fakulta ekonomicko-správní (FEA) je národní multi-disciplinární instituce, která slouží na plný úvazek a částečný úvazek vysokoškoláka a postgraduální studenty a pracující profesionály. FEA se zavazuje: · Poskytovat své absolventy znalostmi, dovednostmi a hodnotami, které jim umožní aktivně začlenit tyto atributy do jejich profesní kariéry. · Posílení schopnost produkovat vyváženou kombinaci základního a aplikovaného výzkumu, který by obohatit prohlubování znalostí a poskytovat kreativní řešení problémů, které existují v národním podnikání a vládních sektorů. · Zvýšení příspěvků fakulty, zaměstnanci a studenty k obohacení společného dobra občanskými společnostmi, obchodních firem a vládních agentur na místní i celostátní úrovni. Toho je dosaženo tím, že nabízí různé personalizovaného výzkum, konzultace a fakulty a studentů vedl výcvikové programy, které obstarávají každý potřeb skupiny.

Místa

Jeddah

King Abdulaziz University

Adresa, 1. řádek
Jeddah, Provincie Makkah, Saúdská Arábie
Telefonní číslo
+966 2 640 0000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace