Alfaisal University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Alfaisal univerzitě

Alfaisal univerzita byla založena vysoce pokládaný King Faisal nadace v roce 2002 jako jedna z prvních soukromých neziskových, výzkumné a výukové univerzity v království zavázala k dosažení mezinárodních standardů excelence. To má podporu národních a mezinárodních spoluzakladatelů a významní členové představenstva, kteří neustále podporuje univerzitu v jeho poslání, aby i nadále studentem -centered instituce zavázala k výzkumu.

Alfaisal University se skládá ze čtyř fakult, překlenutí od Business, inženýrství, medicína, věda a obecných studií nabízí world-class obchodovatelné bakalářské a magisterské programy na nejlepších mužských a ženských studentů v Británii a regionu. Nachází se v centru Rijádu, centra pro obchod, průmysl a výzkum, Alfaisal nabízí svým studentům možnost plně rozvinout svůj potenciál s vynikajícími zařízení, inspirativní akademiků a výuky výzkumu-vedl, které umožní našim studentům, aby nás opustit jako vysoce kvalifikovaní, dobře -developed jednotlivci schopni provést přechod do zaměstnání snadno.

Vidění

Alfaisal University je soukromá nezisková instituce, která se snaží být prvotřídní výzkumná univerzita zavázala k vytváření, šíření a uplatnění znalostí v oblasti obchodu, strojírenství, přírodních věd a medicíny, a k rozvoji znalostní ekonomik.

Mise

Alfaisal University je student-střed univerzita, která vytváří a rozšiřuje znalosti získané prostřednictvím world-class vysokoškoláka a postgraduálních vzdělávacích programů, výzkum a služby, které prospívají království Saúdské Arábie, v regionu a ve světě, a stimulovat rozvoj znalostních ekonomik.

Akademici

Alfaisal univerzita nabízí širokou škálu absolventa a programů ve svých čtyřech vysokých školách (Business, inženýrství, lékařství a vědy).

Tyto programy byly navrženy ve spolupráci s předními mezinárodními akademickými partnery s cílem uspokojit místní a mezinárodní požadavky trhu a umožnit studentům, aby se připravit na zaměstnání.

Nachází se v centru Rijádu, centra pro obchod, průmysl a výzkum, Alfaisal nabízí svým studentům možnost plně rozvinout svůj potenciál s vynikajícími zařízení, inspirativní akademiků a výuky výzkumu-vedl, které umožní našim studentům, aby nás opustit jako vysoce kvalifikovaní, dobře -developed jednotlivci schopni provést přechod do zaměstnání snadno.

Místa

Rijád

Alfaisal University

Adresa, 1. řádek
Alfaisal University
11533 Rijád, Rijádská provincie, Saúdská Arábie
Telefonní číslo
+966 11 215 7777