State University of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sto let je State University of Management (SUM) lídrem v manažerském vzdělávání v Rusku . Na SUM studuje přes 12 tisíc studentů. Univerzita nabízí 13 bakalářských, 9 magisterských a 8 postgraduálních programů.

SUM zahrnuje 6 vzdělávacích institucí s celkem více než 40 akademickými pracovišti a výzkumnými odděleními. Přibližně 4 tisíce odborníků a vedoucích pracovníků dostává každoročně další odborné vzdělání na SUM. Od svého založení univerzita úspěšně připravila přes 100 tisíc kvalifikovaných manažerů pro různé ekonomické sektory.

State University of Management je zavedeným víceúrovňovým výzkumným a vzdělávacím komplexem. Je právem považováno za zakladatele ruského manažerského vzdělávání. SUM je lídrem v dalším vzdělávání a objevování manažerských profesionálů pro ruskou ekonomiku .

State University of Management je jednou z ruských strategických univerzit.

State University of Management úspěšně provádí mezinárodní spolupráci na regionální a globální úrovni s univerzitami a vzdělávacími středisky v zahraničí. Hlavním cílem aktivit v oblasti mezinárodní spolupráce je zvýšení prestiže ruského vysokoškolského vzdělávání a integrace univerzity do světové vzdělávací a vědecké komunity.

Mezinárodní aktivita SUM je prováděna v rámci programů spolupráce s předními zahraničními univerzitami, realizace mezinárodních vzdělávacích programů a projektů, realizace společných výzkumných aktivit a rozvoj akademické mobility.

State University of Management je spoluzakladatelem sdružení obchodních škol členských zemí BRICS . Asociace byla založena v roce 2008 za účelem rozvoje mezinárodní vzdělávací spolupráce a výměny vědeckých poznatků a ekonomických zkušeností v moderních ekonomických podmínkách.

Univerzita podporuje udržitelné vztahy s mnoha zahraničními univerzitami a mezinárodními organizacemi. Slavní mezinárodní političtí a veřejní činitelé, vynikající vědci byli voleni čestnými lékaři univerzity.

Univerzitní kampus je vhodným místem pro pořádání konferencí, setkání a seminářů, sympozií a soutěží za účasti předních lektorů zahraničních partnerských univerzit.

Celý komplex budov State University of Management se nachází v jihovýchodní administrativní části Moskvy, nedaleko stanice metra "Vykhino" Tagansko-Krasnopresnenskaya.

Univerzitní kampus zahrnuje 5 akademických budov: hlavní vzdělávací budovu (EB), laboratorní budovu (LB), budovu s přednáškovými sály (P), administrativní budovu (A) a obchodní centrum (BC). Univerzita disponuje sportovním komplexem (SC), centrem vzdělávacích programů (TSUVP), plaveckým bazénem a dvěma ubytovnami (mapa SUM).

Materiálně-technická základna univerzity je intenzivně zaplňována, vylepšována a aktualizována.

Infrastruktura univerzity splňuje všechny moderní požadavky na školení vysoce kvalifikovaných odborníků.

Místa

Moskva

Adresa, 1. řádek
Ruazansky prosp. 99, metro Vykhino
109542 Moskva, Moskva, Rusko