South Ural State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jižní Ural State University je centrum pro vzdělávací, vědecké, kulturní a sportovní aktivit ve městě Čeljabinsk a regionu.

Společnost byla založena v roce 1943 jako Čeljabinsku strojního inženýrství Ústav, univerzita byla reorganizována do Čeljabinsku polytechnického institutu v roce 1951, av roce 1990 to se stalo Čeljabinsk státní technická univerzita. Od roku 1997, univerzita je známá jako Jižní Ural State University. V roce 2010 to byl přidělen statut jako národní výzkumné univerzity.

Univerzita je zařazen jako jeden z top 10 mezi 96 ruských vysokých škol podle hodnocení sestaveného Ministerstvem školství a vědy Ruské federace. Je také členem ruských univerzit Alpha League, což je horní část ratingu ze všech vysokých škol v zemi.

V současné době Jižní Ural State University se skládá z 32 fakult a kateder 142 se nachází v Čeljabinsku, kromě 2 poboček v jiných městech. Struktura univerzity také zahrnuje čtyři sekundární instituce odborného vzdělávání, vojenské vzdělání a vysoká škola přípravný schopnosti, dvě speciální schopnosti profesního rozvoje a dovedností modernizace vysokoškolských odborníků stupně, což Institut mezinárodního vzdělávání, je Education Institute Zachování a otevřeného a distančního vzdělávání Ústav. University spolu se svými pobočkami čísly kolem 50 000 studentů (na plný úvazek, na částečný úvazek a večer vzdělávání dohromady).

Vzdělávací proces na univerzitě se svými pobočkami je podporován více než 5000 lektorů a důstojníků, včetně více než 360 profesorů, lékařů vědy, 1200 docenti, kandidáti vědy, 5 řádnými členy Ruské akademie věd, 9 odpovídajících členů RAS , 2 akademici a 4 odpovídající příslušníci jiných státních škol, a více než 170 členů zahraničních a ruských akademií.

prapor

Aktuální licence univerzitní umožňuje South Ural State University zajistit:

  • 245 programů vyšší odborné vzdělání (specialista na to, bakalářských a magisterských programů);
  • 37 středních programy odborného vzdělání;
  • 22 základních programů odborného vzdělání.

Univerzita také nabízí postgraduální vzdělávací programy v 86 akademických majorů, doktorské programy ve 12 velkých společností, a usnadňuje 18 disertační výbory, které zkoumají doktorské a kandidáta disertace.

College přípravné fakulty se skládá ze School of matematiky a fyziky a centrum vzdělávání nadaných dětí. Susu spolupracuje s více než 20 škol a 10 odborných škol. Univerzita se aktivně účastní vědeckého a společenského programu pro mládež a středoškolských studentů, "krokem do budoucnosti". Z podnětu South Ural State University, Ruská asociace mezinárodního programu "Odyssey of the Mind" byla vytvořena, a Čeljabinsk po mnoho let byl reprezentovat naši zemi v tomto sdružení.

rt

Univerzita věnuje velkou pozornost všech typech stáží a uplatnění absolventů. Společnost byla založena v roce 2005, oddělení pro stáže a uplatnění absolventů podporuje koordinaci všech univerzitních pracovišť a obchodních interakcí a federální agentura pro vzdělávání a služeb zaměstnanosti, nabízí metodickou podporu pro stáže, vede na trhu práce výzkumy a organizuje činnost fakulty výbory, které usnadňují zaměstnávání graduates.The univerzity uzavřela více než 400 dohod o spolupráci s velkém měřítku podniky Čeljabinsku a Čeljabinsku regionu.

Jižní Ural State University se aktivně zapojuje do vědy, výzkumu a projektové činnosti. Tyto organizace pracují na základě univerzity: Radioelektronické a digitální systémy výzkumný ústav, Ústav chemických problémů v průmyslové ekologie na Ruské akademie přírodních věd, "FESTO" Urlas Automation Center, R & D výrobní institut "Technika a technologie v oblasti vzdělávání" , Čeljabinsk výzkumné centrum na Ural pobočky Ruské akademie věd, 10 Institucionální akademických laboratoří. Přes 50 myšlenkové vytvořili a nyní působí na univerzitě.

V roce 2010 byl přidělen Susu se stavem National University Research. Priority rozvoje Jižní Ural State University (National University Research), patří: energeticky úsporné v sociálních službách; efektivní využití energie a zdrojů v metalurgii; energeticky úsporné a účinněji využívající zdroje výrobní vznětový motor technologie pro strojírenství a vojenských inženýrských vozidel; Vývoj a provozování technologií pro vozový park balistických raket efektivní využívání zdrojů; a superpočítačových a grid computingu zaměřené na řešení energetických úspor a problémy úsporných zdrojů.

to

Mezinárodní Žadatelé

Naše univerzita je lídrem v oblasti vysokých škol a vyvážení mnoha aspektech, jako bohatou tradicí, širokou popularitu a intelektuální kapacity. Všechny tyto věci jsou sloučeny, aby Susu s dynamickým vývojem v oblasti vědy, akademické obce a inovativních oborů a pomohou být lídrem v tréninkových vysoce kvalifikovaných specialistů a provádět intenzivní vědecký výzkum.

Být hrdý na našich absolventů věnujeme velkou pozornost práci s našimi studenty, usilující o vysoce vzdělané osoby Pomáháme jim uvolnit svůj plný potenciál. Učíme se nastavit a dosáhnout vysokých cílů, který kombinuje odborné znalosti etiku a poctivost.

Jsme si jisti, že bude jedním z našich nejlepších absolventů a obdrží všechny potřebné schopnosti budovat úspěšnou kariéru!

Místa

Čeljabinsk

Adresa, 1. řádek
prospekt Lenina, 76
454080 Čeljabinsk, Čeljabinská oblast, Rusko