The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications (SPbSUT)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1930 Bonch-Bruevich St. Petersburg State University pro telekomunikace (SPb-SUT) má 85 let zkušeností v odborné přípravy vysoce kvalifikovaných specialistů pro telekomunikační průmysl.

Univerzita se nyní skládá z 9 fakult s 10.000 studenty, které sledují více než 20 akademických programů. Programy BSC v oblasti informační bezpečnosti, informace a komunikační technologie a telekomunikační systémy, stejně jako studijní programy MSc v inteligentním info-komunikační systémy, informační bezpečnosti a elektronický obchod jsou vyučovány v angličtině.

Naše výuka je úzce spojena s podniky reálné ekonomiky. Přední ruské telekomunikační společnosti jako Rostelecom a RTRS - Ruská televize a rozhlas Network - mají své oprávněné oddělení v naší univerzitě vyškolit odborníky velmi úzce se skutečnými společnostmi potřebuje.

SPbSUT úzce spolupracuje s předními světovými telekomunikačními firmami Alcatel-Lucent, AT & T, Hewlett-Packard, Huawei, IBM, Intel, ISKRATEL, Italtel, Microsoft, Motorola, NEC, Nokia-Siemens, Oracle, RAD, Samsung Electronics, Sony-Ericsson, Sun Microsystems, T-Systems, Tele-2 a další.

Výzkum a vývoj koule jsou rovněž v rámci naší společné činnosti. Oba univerzitní studenti a pedagogičtí pracovníci prospěch z několika ultra-moderní akademických budov, state-of-the-art experimentálních zónách, konferenční místnosti, posilovna, věda a technologie, knihovnictví studentů kolejích a rekreačních zařízení. Multimediální učebny poskytují způsob, jak poskytovat přednášek v elektronické podobě. Takže studenti mohou mít přístup k nim z libovolného místa na světě, který dává zásadně nové příležitosti pro distanční vzdělávání.

Již více než 50 let University je nadnárodní, spojovat a zprostředkování komunity. Být telekomunikační univerzitní jsme ztělesňují ambice lidí pro vytvoření spolehlivých vztahů se světem, a jejich rozvoji v rozmanité škále účastníků. Po 50 letech univerzita nadále odhodlána k výuce studentů z více než 60 zemích Evropy, Asie, Afriky a Latinské Ameriky. Akademičtí pracovníci z partnerských univerzit, jakož i významných podnikatelů z Rakouska, Velké Británie, Maďarska, Německa, Slovinska, USA, Finsku, Švédsku a dalších zemích přednášky na náročných otázek v oblasti telekomunikací a mezikulturní výměny.

Univerzita je široce zapojena do mezinárodního studentského výměnného programu magisterské dvojí titul se sdružovat s Deutsche Telekom Hochschule für Telekommunikation (Lipsko, Německo) a francouzská veřejnost grande école (inženýrské školy) Telecom Lille 1 (Lille, Francie). V současné době máme více než 70 partnerských smluv a cítit pozitivní závěr ještě více. Naše univerzita nabídne kurz ruského jazyka pro zahraniční studenty. Po jeho dokončení budou studenti dostávat ruský jazyk Testovací certifikát, které jim umožní pokračovat ve studiu v každém oddělení SPbSUT na zvolené studijního programu. Podporujeme naše studenty v jejich studiu a každodenním životě. SPbSUT Mezinárodní úřad vám poradí, jak na akademické záležitosti a otázkách společenského života. Všichni zahraniční studenti jsou poskytovány s ubytováním.

Život studentů je plný událostí. Přijedete-li do Petrohradu z dálky, bude naše mezinárodní studentská rada pomůže zvyknout si na nadnárodní kultury města a dá vám dobré vedení podél celého svého studia na univerzitě. Každý rok univerzita hostí řadu speciálních akcí, jako jsou následující -

Mezinárodní kultury festival umění, sportu a dobročinnosti, Mezinárodní Den přátelství, Mezinárodní sportovní soutěž pro telekomunikace a studenty "Sport komunikace», «Na světě TOP-10» Mezinárodní studentská akademická Progress Contest a mnoho dalších.

Jsme velmi hrdí na naše talentovaných a vyhrazených absolventy. Mnoho absolventů univerzity staly světově proslulý vědci, podnikatelé, významné veřejné osobnosti a politici nyní pracují po celém světě. Aktuální ITU generální tajemník Dr. Hamadoun Touré, je náš absolvent stejně; Univerzita je obzvláště hrdý na něj. Mnoho telekomunikační Generální ředitelé jsou také mezi našimi prestižních absolventů.

SPbSUT je nejlépe připojena k budoucnosti!

Místa

Petrohrad

Sankt-Peterburgskiy gosudarstvennyy universitet telekommunikatsiy im. prof. M.A.Bonch-Bruevicha

Adresa, 1. řádek
22-1, Bolshevikov Avenue,
Saint Petersburg, 193232, Russia

Petrohrad, Sankt-Peterburg, Rusko
Telefonní číslo
+7 (812) 305 12 37