Rostov State University of Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Rostov State University of Economics (RSUE) byla založena v roce 1931, Je to moderní univerzita s hluboce zakořeněné tradice.

RSUE se nachází ve městě Jižně od Ruska, A to v Rostov-on-Don, Neformální jižní hlavní město Rusko, Je megalopolis (1,1 mln. Obyvatel) s mírným a teplým podnebím (průměrná roční teplota +10 ° C). Město má perfektní dopravní spojení s hlavním městem země Moskva a mnoho evropských měst. Historicky, Rostov-on-Don byl jeden z nejvíce mezinárodních měst Rusko s jeho roztomilý, bezpečného životního prostředí, a to stále stejné jeden.

RSUE byla součástí speciálního systému univerzit aplikovaných věd v bývalém Sovětském svazu na dlouhou dobu. Tento systém začleněn pouze 14 sovětských vysokých škol a byl povolán, aby celou zemi (s počtem obyvatel 300 milionů. osob) s vysoce kvalifikovaných pracovníků v oblasti Ekonomika a management, Dnes Rostov State University of Economics je klasický univerzita, která nabízí studijní programy v 24 předmětech. Poskytuje bakalářské, magisterské a doktorské studium a stále zachovává status jedné z nejvýznamnějších vysokých školách v zemi, zejména v Ekonomika a management.

RSUE je zcela integrován do Evropský prostor vysokoškolského vzdělávání, Vzdělávací proces je realizován ve shodě se zásadami Boloňského procesu a státní diplom Rostov State University of Economics je uznáván a ceněn v Rusko a v zahraničí.

RSUE byl hostitel univerzita pro zahraniční studenty již od 60. let 20. století. V současné době studenti z 30 zemí studovat na univerzitě. Poměr zahraničních studentů na úrovni jednotlivých států, je téměř 5%. Jsou to studenti z Asie, Afrika, Evropa a Jižní Amerika, Mnoho mezinárodních absolventů se snaží pokračovat v jejich studiu v RSUE, Což potvrzuje vysokou kvalitu získaného vzdělání a příznivé podmínky na vysoké škole. Absolventi univerzity zaujímají přední místo ve státních orgánech a soukromých společností svých zemí.

Zahraniční studenti jsou doprovázeny Mezinárodní úřad protože požádal o univerzitě až k jejich odjezdem do svých domovů po dokončení studia. Mezinárodní úřad pomáhá zahraničním studentům, aby byly splněny všechny problémy spojené s jejich studiu a životě v Rusko: Zpracování víz a naplnění migrační právo, vstup do kolej, adaptace na nové zemi, atd. Každý International Student má konzultanta, který pomáhá žákovi po celou dobu.

Během svého studia na zahraniční studenti mají možnost vybrat si další vzdělávací programy, a zároveň získat hlavní stupně; mají přístup k ruských a mezinárodních písemných pramenů v předmětech, které studují, a na e-knihovní systém i; se mohou účastnit různých mezinárodních konferencích v Rusko a v zahraničí; získat další stipendia pro své úspěchy při studiu a vědecké činnosti, jakož i sportovního a společenského života; účastnit se výměnných programů v zahraničí; dostat Dodatek Evropský diplom spolu s ruským státním diplomem a užít si mnoho dalších příležitostí.

Rostov State University of Economics věnuje velkou pozornost společenského života studentů. Koleje vyplývá, dobře vybavené, hlídané komplexů, které mají prádelny, kuchyně, sportoviště, knihovny a přístup k internetu. Studentů kulturní centrum umožňuje studentům realizovat svůj tvůrčí potenciál, počínaje lekcí v dramatickém kroužku a dokončovací tancem skupiny různých stylů. University klade zvláštní důraz na studentů sportu. RSUE má čestný titul "University of zdravého životního stylu", a tam jsou olympijští vítězové a mistři světa, mezi svými studenty. Existuje 30 druhů sportu, můžeme jít na profesionálně nebo jako amatéři zdarma. Univerzita vlastní dvě nádherné rekreační střediska (v letovisku kavkazského pohoří "a na Azovského moře), kde mohou studenti strávit svou dovolenou.

Místa

Rostov na Donu

Adresa, 1. řádek
Rostov State University of Economics
Head of International Office,
B. Sadovaya str., 69
office 528

344002 Rostov na Donu, Rostov Oblast, Rusko

Moskva

Adresa, 1. řádek
Moskva, Moskva, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium